Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Newyork ściskaj nogi i myśl pozytywnie. Jesteśmy z tobą i trzymamy kciuki. Wszystko będzie dobrze 🙂
Przekaż dzidzi od cioć brzuszkowych że ma jeszcze zaczekać z wyglądaniem na świat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos, nie strasz!!
pal licho te ciuszki na 56 ale .... no wiecie co....
ja specjalnie pytałam i lekarza mojego i babeczke, która mi zawsze usg robi czy to dziedziczne i mówili mi, ze nie ma to zadnego pokrycia w rzeczywistości i moge urodzic malutkiego Aaronka i ta wersja zdecydowanie mi sie bardziej podoba 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New my będziemy ściskać kciuki a Ty ściskaj nogi i nie pozwól małej wyskoczyć.Trzymaj się tam Kochana :*

A ja nawet nie wiem jakie mam rozmiary ubranek trochę kupiłam 56 i 62 najwyżej dokupię później jak już Lenka się urodzi.To będę wiedziała co mi jeszcze potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Newyork - trzymaj się ciepło i nogi razem :P Będzie dobrze!

Anka- życzę Ci tej "lepszej" wersji Aaronka :laugh:

Ja mam dużo ciuszków, które dostałam od "dobrych ludzi". Niestety większość na maluszka, w okolicy 56. Muszę dokładnie posprawdzać co i jak, żeby potem się nie zdziwić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki widziałyście te tabliczki z imieniem na wózki (wyglądają jak tablice rejestracyjne) ja dzisiaj widziałam kobietę jak pcha wózek i ma tą tablice zaczepioną z imieniem LEON.Jakoś mało efektownie to wygląda nie przemawia do mnie wogóle. A co Wy o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam wielokrotnie te tabliczki i tylko w jednym przypadku mi się podobało, a reszta tak bez zadnego wrażenia 🙂
a ja się bawię cały czas tymi cudeńkami TT.
wiecie jak ten laktator ręczny mocno sutka zasysa.
ćwiczyłam chwilę na sucho i wcignął mi całego sutka do tego lejka :laugh: :laugh:
chyba brak mi wyczucia :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...