Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wczoraj mnie naszło na golenie piczki. Ale to był głupi pomysł. Wyglądałam jak kiepsko oskubany kurczak. Wkurzyłam się i próbowałam na zero ale jest jeszcze gorzej hehe. A ile się namęczyłam. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka - szalejesz
Klapoucha - ciuszki rewelacyjne 🙂
Witam nowa kwietnioweczke.

Najadlam sie salatki i teraz mam zgage(pierwszy raz w zyciu) 😞

Ide sie szykowac na kolende-seksowna bielizna, ostry makijaz, szpilki i te sprawy...hehe
Papa kuleczki kluseczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam krechę jakoś od miesiąca, oczywiście pokapowałam się z opóźnieniem, bo Piotrek już wcześniej ją wypatrzył, a szła od strony pipola, więc jej nie widziałam ☺️
Laski trochę głupie pytanie mam, a raczej potwierdźcie moją teorię 🙂
Będę miała spadkową gondolę i fotelik z adapterem do xlandera xa, czterokołowca 2008, jeśli kupię spacerówkę tego modelu to reszta powinna pasować, czy może się np zdarzyć że spacerówki nie da się zdemontować i fotelik z gondolą będę w zębach nosić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
Wróciłam do domu mam leżeć . Założyli mi krążek ale szyjka od środka uchylona i ma tylko 1 cm - lipa straszna.Lekarz kazał się przyszykować -piorę więc torbę i chce do jutra mieć gotową z pełną dokumentacją itp.W razie potrzeby to tylko zabieram i już .
Dziewczyny pouczono mnie że w 7 m-cu to torba już powinna być gotowa 😮 i to żadna nowina i faktycznie dziewczyny które tam były ( pierworodki) miały!!

Malutka - potwierdzona płeć ucieka przed ktg- nie lubi tych dzwieków ma 1,40 kg.

Trzymajcie kciuki - potrzebne nam chociaż 4 tygodnie.

Napatrzyłam się na maluszki - słodkie a i porodówka całkiem spoko . trzeba się tylko odpowiednio nastawić i przygotować.
Całuski laski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć przyszłe mamusie. Postanowiłam wkońcu się zapisać na jakieś forum bo w sumie od poczatku ciąży tylko wskakuję przelotem pooglądać. Też mam termin na kwiecień, jet tomoja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowe - chociażby to, że czasem z łóżka się wyczołgać nie umiem :P

Trzymam kciuki za wsztstkie kwietnióweczki bo nasze terminy tuż tuż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noszę pod serduszkiem chłopca. To chyba trochę dla równowagi bo z kim nie rozmawiam to same dziewczynki się szykują na przyjście na ten świat 🙂 Moja ciąża zaczeła się od miodowego miesiąca hehe i nieżle zdążyłam się juz zaokrąglić :P W sumie to przybyło mi już ze 20 kg a do końca jeszcze troche kilo zostało 🙂 No ale cóż o figurę bede martwiła się póżniej teraz najawżniejszy jest mały Daniel 😉 A TY ile przytyłaś??
U mnie rośnie nie tyle brzuszek co jeszcze tyłek i boczki nie omijając już tego mam okrągłą buzię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...