Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iskierka Ty to zgrabna jestes Babeczka
( wystarczy na fotki spojrzec ) ...
jak narazie to chyba wszystko w okraglaska Ci idzie 😉
... ja to na tylek juz starych ciazowych spodni nie wcisne ...
i oczywiscie zawsze sie oszukuje, ze to na pewno po praniu tak sie zeszly 🤢 :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Newyork pocieszające może być to, że Cię może skurcze rozwierające ominą, popchniesz parę razy tylko i bobas będzie na świecie 😉 :laugh: ale oczywiście kciuki ściskam ciaśniej niż ten krążek szyjkę 🙂

Irysek gratuluję zdrowego chłopa 🙂

Ramka dobrze, że córa zdrowa 🙂 moje niestety też łebkiem do góry ustawione...ale mówią, że nawet do 38 tygodnia jeszcze się może odwrócić...także trzymamy kciuki 🙂

Sztunia wrrrrr, też bym warczała na chłopa, jakby tak robił i jeszcze miała bym wozić? niedoczekanie 😠

Emilka
zdrowiej!

Moniadad
jesteśmy wszystkie z Tobą, nie wiem, jak Ty to robisz, że tak sobie świetnie radzisz ze wszystkim! podziwiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff, chyba odpisałam wszystkim 🙂 mam nadzieję w każdym razie. dopiero niedawno wróciliśmy. boli mnie kość dupna 😞 ale jutro basen, może to coś da...

Agatta ja też dzisiaj próbowałam tej oszukańczej metody ze spodniami, ale nie dało się usiąść za bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry z RANA !!!
Wczoraj sen mnie zmorzył nieoczekiwanie więc się nie pożegnałam ale za to nie śpię już od 3:30.
Tak mi zaschło w nosie i tym samym w ustach, ze się obudziłam 😲 .
Niestety mimo zapobiegania "suchotom" nie udałao mi się nawilżyć ani ust ani nosa, poleżałam jeszcze trochę, pomęczyłam się i zdecydowałam, że wstaję no bo nie da się.
Dodatkowo śniło mi się, że prałam i szykowałam ciuszki do szpitala i wciąż miałam wrażenie, że za mało ich zabieram i że nie mam jeszcze wszystkiego i trzeba dokupić.
Masakra jakaś 🤢
Bartek poszedł juz robić kawe czy herbatę więc chociaż nie dręczą mnie wyrzuty sumienia, ze nie pozwalam mu się wyspać.
Ach, jeszcze za oknem od jakieś 5-ej popierdala jakiś pług i chyba odśnieża uliczkę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
No ja też już na nogach od jakiegoś czasu, spalam może ze dwie godziny przez mojego męża, który skutecznie w nocy podniósł mi ciśnienie, więc żeby Pan i Władca się wyspał ja usłużnie przeniosłam się na podłogę. Kawkę już sobie zapodałam i właśnie się nią delektuję, a na śniadanie tabsy łyknęłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dziad pierdziad do pracy wyjdzie mam zamiar spać ile wlezie, szkoda tylko że obiad z wczoraj został, to będzie miał co wszamać, chyba że w akcie zemsty wpierdo*ę cały i pęknę :P
Polukam sobie na pidżamas, bo na chwilę obecną chyba nago rodzić będę 😁 Mam tylko super sexi majtasy siateczkowe w rozmiarze 40-44 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja siedze tak o suchym pysku i nawet herbaty nie mge się napić.
jadę dziś na badania i jeszcze musze napełnić szczochem kubek, a niewiele mam w pęcherzu bo o 3-ej go oprózniłam gdyż balansowałam juz na krawędzi i groziło mi zmoczenie łóżka.
czekam zatem na parcie w pęcherzu choć marnie to widzę. pobieranie krwi jestem w stanie odpuścić sobie bo mam taką ochote na kawulca,ze chyba nie wytrzymam.
w sumie to miałam zrobić albo badanie moczu albo morfologię i dokładnie nie pamiętam co - skleroza ciążowa 🤔
Morfi, a czymże Twój dziad w nocy śpiąc smacznie mógł podnieść Ci ciśnienie ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, że ja dostaję karteczki od dżina, to wiem czy mam sikać czy nie :P
Doła w nocy podłapałam, zanurkowałam do wyra i potrzebowałam przytulaska i dobrego słowa, przytulasa brak, słowo było owszem, mniej więcej coś w stylu że mam ciężki oddech i że się znowu do pracy nie wyśpi 😠 Był w półśnie, więc może kur*a majaczył 🙃
BTW a pracę ma tak męczącą, że siedzi przed kompem i w dupie grzebie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no tak, wystarczyło zeby zaliczyć przegięcie.
mój mnie za to tak dziś wyjątkowo gniótł do ściany i nie chce wiedzieć co mu się śniło.
walcem jeździł i postanowił sie mnie pozbyć czy jak ?!!
nie no teraz to ja sobie zapisze, jakie badanie bo to juz nie pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć 🥴
najgorsze jest to, ze szczocha ni widu, ni słychu, a dopadł mnie wielki głód i efekty dźwiękowe słychac chyba w całym pione 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki dzień za oknem biały muszę wcześniej ewakuować się z domu bo auto wygląda jak jedna wielka zaspa zresztą po drodze do szpitala jest szkoła dziewczynek a obiecałam je zawieść 🙂 cały pozytyw zaistniałej sytuacji jest to że siedzę za kółkiem a tak to bałam się jeździć.
Sztunia moja Patka posprzeczała się z Piotrkiem bo czegoś nie chciał jej tam pozwolić zrobić to usłyszał od 12 letniego dziecka mądrość roku Tata wiesz CZEMU BÓG STWORZYŁ PIERWSZEGO MĘŻCZYZNĘ... BO KAŻDY UCZY SIĘ NA BŁĘDACH:laugh: tak to niestety jest z tymi naszymi facetami :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 🙂
kolejna nocka przespana-ale usnelam wczoraj przed 21!!!! mam spanie jak na poczatku ciazy 🙂 🙂
dzis dzien wolny to postanowilam ogarnac domek...a co wyniknie nie wiem... po wczorajszym dniu pracy tak mnie bolaly krzyze ,ze jak sie polozylam do lozka to nawet na siusiu nie wstawalam z bolu 😞
zycze spokojnego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki,

Wracam dzaiś chyba ze szpitala na chatkę . Tylko zastanawiam się jak mam dojechać 30 km z Koszalina przez te zaspy śnieżne. Ma ktoś może w tym rejonie Czołg? 🙂

Jak pomyślę że mam 4 m-ce być bez bara-bara to nie wierze ze to się dzieje naprawde


Miłego dzionka laski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
new dasz rade 🙂
widze ze z tematu tesciowych na naszych chlopow przeszlyscie:P
sztunia olej system, ja mam to samo popijawki na tygodniu!!!zawsze powtarza ze wypije gora 2 piwka bo jutro musi autem jezdzic a wraca i sie chwali ze 2 flaszki zrobili 😠 mnie najbardziej wkurza to czekanie na niego na dworzu -20 a ten madrus wraca po 23, ale jeszcze 2 miesiace i sie skonczy:laugh:
lece manicure se robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo

Elkka ja płukałam taką mieszanka ziołową ale nie chce mi sie jej zaparzać i po myciu używam odrazu płynu mietowego ikrewka przestaje lecieć.

Mój facet to chyba jakiś dziwny jest bo mi się nie włóczy po nocach 🤔 chyba że ma czasem jakies spotkanie z kolegami z pracy i to go na nie wypędzam żeby mi nie zdziczał.

A ja dzisiaj łóżkowo bo mnie brzuch tak boli że się wyprostować nie mogę, wzięłam nospe forte i dalej nie przeszło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie plucze takim plynem dentystycznym jakims tam....
MOJ MAZ TEZ NA SZCZESCIE NIGDZIE SIE NIE WLOCZY-JAK GDZIES IDZIEMY TO RAZEM
ale kiedys jak mieszkalismy w Polsce i dawniej temu szczegolnie jak bylam w pierwszej ciazy to mial chodzone 😞: 😞 potem mu przeszlo a potem znow jak bylam w ciazy-znow mial chodzone-byl to chyba najgorszy okres miedzy nami-nie wiem czy moja ciaza miala jakis wplyw na to???? mysle,ze durni koledzy-od wyjazdu z Polski czyli 3 lat prawie nie mkoge narzekac-zmienil sie o 360^ teraz ciaza-i siedzi grzecznie,nigdzie nie chodzi,ale wiem,ze duzo wplyw na to mialo odizolowanie od "madrych" kolegow z Polski jak i jego wiek 🙂 🙂 troszku sie postarzal i zmadzral 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzusie 🙂

krew oddana moczyk też, i dzięki bogu bo to był ostatni raz. jakos przestałam obojetnie do tych rzeczy podchodzić,juz mnie sie to nie podoba :/

Ania to do której sie u ciebie oddaje krew??
u mnie do 9 maksymalnie.

idem sie położyć bo dzisiejsza nocka to przerąbana była, jak nie mogłam sie ułożyć to znowu na siku do łazienki trzeba było iść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój to aż taki stary nie jest będzie miał w czerwcu 25 lat 🤪 kiedyś mu się tam zdarzały wypady z kolegami ale o jak nie pracował i przyjeżdżaliśmy tutaj z Poznania na kilka dni.Nigdy mu ich nie zabraniałam bo jestem tego zdania że powinien się wyszaleć teraz niż potem jak ma być dziecko. Zawsze za nim obstawałam jak teściowa robiła mu kazanie że wychodzi i wiedział że ma moją zgodę na przepustkę. Nigdy też nic nie nabroił strasznego i nie nadszarpnął mojego zaufania no może jak mówił że wróci o 23 ja się budzę a tu 1 ale zaraz pisał gdzie jest i że fajnie się bawi to po co mam mu psuć zabawę. Czasem sobie siedział latem w aucie pod domem i tam pili piwo więc wystarczyło przez okno zaglądnąć 🙂
Ale się rozpisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...