Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

a moja nie ruszają takie dźwięki nawet w kinie wczoraj byłam a ta sobie grzecznie spała...jak jest głośno to ona milknie może tak właśnie reaguje na hałas i się boi.

Asienka ja jak goliłam trawnik w czwartek też nic nie widziałam bo robiłam to z lusterkiem.One chyba przez noc wyszły. Idę do kąpieli zobaczyć czy nie ma następnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Kluseczki 😉

... od kilku dni mam strasznie ociezaly brzuch ...
i tak mnie ciagnie jakos ... jak wstaje, zbyt dlugo siedze,
lub zmieniam pozycje w lozku ... moze tez tak macie ? 🤔

... a moja Amelka to juz chyba jakis KOLOS 🤪
bo jak zaczyna sie Kobita wiercic to jakby miala na Swiat juz wyskoczyc - caly brzuch mi lata 🤪

trzymam kciukasy za wszystkie dzisiejsze badania i wizyty ! 🙂

i jak zwykle, standardowo - lece cos zjesc ! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak ilonka masz racje te dziody rozstepy atakuja z dnia na dzien, wpadaja nieproszone i niszcza nasze piekne cialka 😠 tak bylo w przypadku mojego biustu 😉
a za lusterko podziwiam ja nawet nie wiem jak moj rowek wyglada hahah, az mnie kusi usiasc rozkrakiem przed szafa ale sie boje:P
agata moj niunius tak tydzien wstecz tez szalal jak sie polozylam to normalnie piramidy robil z brzucha teraz troszki sie uspokoil, a co do ciezkosci brzucha to rzeczywicie tez mam takie odczucia ale to etapami. moze te zmozone ruchy i ciezkosc zwiazana jest ze wzrostem dziecka akurat w tych dniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta mój brzusio też wydaje się ciężki a zwłaszcza jak zmieniam pozycje i wtedy też tak dziwnie zakuje po bokach jakby chwilowa kolka. Wszystko się teraz cięższe wydaje 😉

Jadym dzisiaj bo balsam na rozstępy...chyba wykupie wszystkie jakie mają w aptece i będę naraz używać 😉

a macie żylaki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zylakow nie zaobserwowalam jedynie na wewnetrzej stronie prawego uda mam jakas wysypke taka bardzo sucha skore a pozatym jest okej.oby wytrwac jeszcze te niecale 2 miesiace 🙂 tak bym juz chciala miec niuniusia w domku, zeby teraz sobie lezal w lozeczku i mogla na niego zerkac piszac z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... dzieki Dziewczynki 🙂
pewnie rzeczywiscie Dzidzia rosnie i robi sie coraz ciezej ...
jeszcze niedawno brzucha w ogole nie czulam ( no czasami cos tam zabolalo ) a teraz zaczynam czuc coraz wieksza roznice ... co prawda - nie tylko czuc, ale i widziec bo brzuch mi raczej nie maleje ... a wrecz przeciwnie 😉 :P

rozstepy nowe ( jak narazie ) nie pojawiaja sie, ale nie chce mi sie wierzyc, ze na takim rozciagnietym brzuchu nic nie wyjdzie - raczej to kwestia czasu ...
zylaki ? narazie nie mam ...

ale za to celulit na tylku - jakas masakra 🤢
... wielkie dupsko cale w dziurach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z cellulitem walczę całe czas nie pojawił się większy ale też chyba nie zmniejszył 🤔
a i żylak chyba mi się właśnie zrobił na prawej łydce od środka nie wiem dokładnie czy to on ale bo żyły to mi wszędzie widać ale ta ma taką wypukłą kuleczkę małą. Zapytam lekarza na następnej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja najczesciej czuje ruchy wysoko a najbardziej po prawej stronie, mam wrazenie ze niunius tam prostuje swoje kopytko, bardzo zadko ale zakluje cos mnie nad psioszka tam gdzies w glebi. a dzis to adam jest tak spokojny ze az mnie przeraza, bidulek boi sie doktorka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo....Monia 🙂 a ja tu relacje zdaje co u Ciebie 😉

Moja mała to raczej na bokach szaleje chyba ma antyperspirant ze sobą w zestawie bo czuje jakby mi taką kulką jeździła pod skórą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytam bo ja jestem za Majka ale moj mezulek byl absolutnie przeciwny.
Niby tez ma cos do powiedzenia, nie? ☺️
Choc ostatni powiedzial mi ze jeszcze nie mowi tak dla Majki ale juz nie mowi nie 😁 😁 😁 😁 😁
Czyli bedzie Majeczka 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie :laugh:

moje imię dla dziewczynki to Lena, ale Bartek za chuchu nie i koniec i miała być Pola.
No ale jest Aaronek i jest gitez 🙂
monia - wsparcie wciąz do ciebie pędzi od nas 🙂
wszystkie wizyty dziś bedą udane - mam takiego czuja więc jestem spokojna 🙂
brzuch mi ciązy już od jakiegoś miesiąca i z dnia na dzień jest cięższy :laugh: :laugh: - stękam jak stara baba nawet przy podcieraniu pipki. w sumie to nie wiem czy łatwiej mi sie ją wyciera z przodu czy z tyłu :laugh: :laugh: :laugh:
rozstępów i żylaków brak, ale nie mozna mieć przecież wszystkiego - mega cellulit musi mi wystarczyć 😉 😉 😉
ruchy czuję i widzę zaraz pod skórą, jakbym obcego hodowała w brzuchu 🤪 🤪
czuję też dodatkowo i nawet boleśnie nad samą pipą i po pęchcerzu.
czkawka 2-3 razy dziennie i trwa około 15 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...