Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapoucha no no jesteście super 🙂 Ja kocham rzeczy Hand Made 🙂 To sztuka a nie wstyd :P Ja lubię postarzać przedmioty, taki prowansalsko-retro styl 🙂

Dziewczyny czy któraś z was zauważyła, że ma już trochę niżej brzuch?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki
wlasnie wrocilam z miasteczka nalazilam sie 2 godziny na pieszte i teraz dopadl mnie bol pachwin, tragedia ale podoba mi sie ten pingwini chod:P
spanie hmmmmm niby spie ale lekko jak juz sie na sikanie obudze to potem stekam i sie turlam z lewej na prawa, nos tragedia sucho do kwadratu, czesto tez w nocy jak sie przebudze uderza mnie cieplo strasznie sie poce ☺️
monia fajnie ze juz w domku i nareszcie ktos ci nakazal odpoczywac bo nas nie sluchalas, tylko bigosiki duszenie:P
aha w miesie bylam z tesciowa zakupila dla malego pierwsza koszulke, zestawik kaftanik plus spioszki, termometr do kapieli i pieluchy tetrowe i flanelka, powiedziala ze da po narodzinach, czyli moge kilka rzeczy z wyprawki wykreslic. troszki mnie wkurza takie kupowanie ze mna i tesciowa bo ja sama jeszcze nic nie mam a tu musialam potwierdzac czy tak czy nie. zawsze inaczej jest z mezem czy wlasna mama. no ale kobieta ma dobre intencje wiec trzeba sie cieszyc.dlatego musz ejak najszybciej mojego pana zabrac na zakupy bo oszaleje jak tak kazdy bedzie nam kupowal a ja nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii, tego sie nie zapomina tak jak jazdy na rowerze.
ja też myślałam, ze nie potrafię bo ostatni raz druty w rekach miałam w przedszkolu.
wzięłam do rąk i zaczęłam robić :laugh: :laugh: :laugh:

a możesz zdradzić takemnicę co to są mitenki ? 🙂

klapoucha - wstydziaro, codziłaś na kółko gospodyń wiejskich?
nie widziałam cię na zajęciach :laugh: :laugh: :laugh:

a brzuch mam jakby ciut niżej ale nadal można powiedzieć jest dość wysoko, a moze bardziej zatarła mi się różnica między nadpipczem a brzuchem 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brzuszek hmmmmm moze rzeczywiscie troszki sie obnizyl ale to malusio, czy znacie moze opinie na temat wozka coneco mustang? bo widzialam dzis na zywo i nawet nawet ujdzie, co prawda x lander bardziej mnie jaral, ale w moim miasteczku zobaczyc na zywo x landera to cud. a coneco o 600 tanszy wiec 1/3 cany mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wizualnie bardzo fajny wózeczek choć cięższy od landera.
musiałabyś sprawdzić czy spacerówka rozkłada się do poz leżącej i jakie wymiary wewnętrzne ma gondola.
to takie podstawowe sprawy jeśli chodzi o dzidziusia.
no i to co dla ciebie ważne (cięzar, gabaryt po złożeniu itp.)
zaraz poszukam jakiegoś forum na temat tego wózia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ma brzuch niemalże zaraxz pod cyckami.
Czekam aż sie opusci, moze zacznę oddychać w końcu.

Anka ja koresondencyjnie kończyłam rpobótki ręczne. Zarzuciałam temat na jkis czas aby pohawtować trochę inaczej ,no ale teraz to tylko obrazki dziergać pozostało.

Spadam do Reala, bye..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii, zdam się na moją wyobraźnie 🙂
pierwszy raz słysze tą nazwę 🙂 🙂

asieńka x lander wymiata - co tu dużo mówić 😉 :laugh:
poza tym dla Adasia zielony kolor jak znalazł 🙂

mnie kusił ten buraczano brązowy, ale pomarańcz chyba by mi nie podszedł.
zielenią ja jestem zachwycona, ale to mój gust więc i moja opinia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okej ania jak juz bedziesz miala wozeczek to napisz na forum a potem bedziemy cie molestowac gdzie kupilas za ile co wchodzi w sklad, no wczoraj zielen zdyskwalifikowalismy choc mi nadal serce do tej zieleni mocno bije 🙂 wiec bedzie albo rocky albo vulcano, no trzeba sie z tym liczyc ze do kazdego wozka z 2010 jakas sraczke dodali to dodatkowo wyroznia te pojazdy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂

MONIA hej silaczko!!!! Teraz to juz tylko blogie lenistwo.zadnych golobakow i innych kulinarnych wariacji,gary poczekaja 😉

Kurde,ja nigdy nie mialam talentu i cierpliwosci do drutow,haftow itp
A takie slodkie sa recznie robione sweterki,szaliczki,czapeczki
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Lachy 🙂

o i Monia wróciła 😁 super 🙂 teraz tylko leżenie i lenin 😉

mi się śniło, że urodziłam małą i na drugi dzień już była duża i wyglądała, jakby miała ze 3 latka 🙂 i mówiłam do męża: zobacz, dobrze, że kupiłam trochę większych ubranek, bo tamtych nawet nie zdążyła ubrać 🙂

wiecie co...jak tak was czytam, to ja naprawdę lajtowo znoszę ciążę 🤔

zaraz się stroję do miasta, mam randkę z mężem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja idę 20-go do szkoły rodzenia.
te worki sako, o których tak Agatta się rozpisuje z namaszczeniem kuszą jak cholera.
ale to fajnie, ze będzie można wypróbować i moze wtedy sie kupi, jak wrazenia będą nieziemskie 😆 🤪 🤪

rocky dla mnie za jasny.
ja mam szczęście, ze zawsze jakiś "sympatyczny" fiut mnie ochlapie albo nadepnie, otrze się więc odpada.
a tak naprawdę to najbardziej podoba mi się ten arctic - jaśnisieńki no ale nawet o nim nie myślę.

emilka podziel się wrażeniami po powrocie z nauk 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki, moze macie pomysł na spakowanie torby czy toreb do szpitala?
jakiś wygodny patencik.
jedną czy dwie torby?
ja myślę o osobnej dla małegi i osobnej dla mnie.
moze bez sensu sie pytam ale moze warto pomyśleć i ułatwić sobie i położnym zycie.
ja już tak sobie pomyśłałam, ze ciuszków małego (popranych i poprasowanych) ni ebędę zapinać na te napki wszystkie, tylko zostawię rozpięte i złożone.
podzielę rozmiarowo i oznaczę paczki. czapeczki, łapki, skarpetki, ciapki też do osobnej paczuszki ale juz wspólnej bo nie sądze zeby tu jakoś specjalnie rozmiary miały znaczenie.
na spód torby dzidziusiowej ręczniki, kocyk, cieplejsze ubranko, pieluszki i kosmetyczke z kosmetykami bobikowymi.
druga torba moja: ręczniki, szlafrok, koszule, bielizna, kapcie, kosmetyki, laktator i butelki, dokumenty i karta ciązowa i badania, coś do jedzenia czy picia, podkłady itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...