Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Bąbelki 🙂
Dopiero wstałam, a raczej zostałam zmuszona do wstania, bo znowu wiercą 😠 Niech już kończą te je*ane remonty, bo w takim hałasie to ja raczej dziecka nie uśpię- swoich mysli nawet nie słyszę 😞
Miałam problemy z zaśnięciem- ok3 zasnęłam i wstałam ok 5 na siusiu i tak już do teraz gniłam. Spoko się czuję, tylko irytuje mnie już to wiercenie- dzień w dzień- jeden z rana kończy, to po 16 drugi zaczyna- rewela!!!!!!!!!!!!!
Brzydki mnie rozwalił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Co do piżam to ja mam 4 sztuki no i dwie takie odrzuty- mogą być na poród- torba nadal pusta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny-urodzicie pierwsze od przenoszenia to jestem JA 🙂 🙂 2 razy przenosilam to teraz pewnie tez 😞 😞
zaczelam sie pakowac ,ale Kuwa 😠 nie wiem co spakowac....tu po porodzie odrazu ubieraja dziecko w ubranka i nie wiem czy wziasc rozowe czy neutralne biale jakby co niespodzianka byla...ile mam tych pajacykow wziasc czy czego stam./...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pomalowałam paznokcie u rąk 🙂 i zaraz o nogi też zahaczę 🙂 walne sobie czerwień by rozgrzać namiętność w położnej 🙂 to może będzie jakaś miła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha dzieki klapi za info 🙂
ilonka mrrrr fajniusio tak na czerwono poszczuc personel a co ja tez jestem zdania ze trzeba isc zadbanym i juz, ale ja to french na lapkach robie a na stopach to chyba tylko bede w stanie bezbarwnym poszalec, wlasnie porozwieszalam osttanie pranie dzidziusiowe nie wiem jak was ale mnie bardzo rozczula widok tych malusich ubranek poprzewieszanych na suszarce, wczoraj non stop latalam do lazienki pociagalam za sznureczki i z mezem zesmy sie cieszyli na widok opadajacych ubranek 🙂 dzisiaj bede miec potorke z rozrywki:P
pedze do chemicznego po papier do ciasta bo sie dziod skonczyl 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie kolejne pranko wyprasowałam wiec posciel mam gotowa, wczoraj wyprałam pieluchy wiec wieczorkiem tez je wyprasuje i nastepne pranie moze w poniedziałek wstawie.
ja chodze prywatnie do lekarza i on nie daje na ktg..., ale na szkole rodzenia powiedziały nam polozne ze jezeli czujemy jakis ból w dole to mozna przyjechac i za 20 zł zrobic sobie ktg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka jak tak czytam o Twoim wiciu gniazda w wersji MEGA POWER 🤪 to nie wiem czy Ty zaraz rodzic nie bedziesz 😉 😉
... moje wicie odbywa sie w zolwim tempie przy Tobie 🙂

... wypralam wlasnie 1 partie ciuszkow w Jelpie 2 w 1 ...
i juz czuje, ze sa milutkie, mieciutkie w dotyku ...
w porownaniu z Lovela - przepasc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki,

no nie wiem co na te wasze pomalowane pazurki powiedzą jak przyjdziecie do porodu, bo z tego co wiem, to łapki mają być niepomalowane (ważne dla anestezjologa!) 🤨
choć na co dzień też jestem fanką drapieżnego pazurka (byle nei długiego) 😉

ja właśnie wróciłam od lekarza,
ciśnienie nadal szleje 😠 - dostałam drugi lek na dokładkę; wyniki dobre 🙂 USG jak trzeba :P młody waży 3 kilo i powoli zaczyna pchać się na świat - szyjka już króciutka i mięciutka....

Klapi - miłych doznań na ktg, może jeszcze jednak masz troszkę czasu 😉

Usta usta - oglądam z przyjemnością :P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki jak moja suczka ma poranne wymioty i cieczkę i w domu jest facet to może oznaczać że ją zapylił?? Wczoraj zauważyłam że ma cieczkę ale gatek jej nie zakładam bo ja chce by miała pieski. Myślicie że test ciążowy by to wykazał?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab spróbuj z tym testem..test wykrywa ten hormon HCG (nie pamiętam nazwy ☺️ ☺️ ) to jak ci suczka zaszła to też powinna go produkować..tak mi się wydaje 🤔

ja jeszcze mam swoje testy z sierpnia :P
nie wiem po co je trzymam

za godzinkę do fryzjera, najwyższy czas przestać wyglądać jak dupa na twarzy 🤪 a wieczorem farbowanko..ciemny brąz..pewnie na moich i tak czarny wyjdzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcg to ludzka gonadotropina kosmówkowa, więc nie wiem czy u psów to to samo. W środku cieczki najlepiej zapylanko skutkuje. Ciotka ma hodowle to cos mi sie tam o uszy obiło. Takich ludzkich testów ciążowych nigdy nie robiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się okaże za jakieś trzy miesiące jak się małe pisklaki wyklują.

Popłakałam się jak oglądałam drugi odcinek USTA USTA jak rodziła...na porodówce też będę płakać?? Mam nadzieje że nie ale ze mnie to zawsze jest beksa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata ja sama siebie nie poznaje najpierw czytalam jak Wy sie zabieracie do prania ubranek i takich tam a ja ciagle zwlekalam a od wczoraj wstapil we mnie szatan adhd i fruwam na wysokosci lamperii 🤪 i nawet nie czuje zmeczenia moglabym non stop cos robic, moja kolezanka ostatnio nawiedzila porodowke w wersji roz na nogach i lapkach i nikt jej nic nie mowil, laska tylko z pokoju sie zasmiala ze troche jej doda zapachnialo 😉 ja na co dzien mam french na lapkach wiec jak bedzie sie nadawal a ja zaczne czuc bole to pojade do szpitala odmalowana a jak bedzie juz dziadoski to se zetre i juz (czyli od dzisiaj maluje paznokcie co drugi dzien zeby zawsze byly swieze 🤪 ), bo moja tesciowa pewnie mi wygarnie ze przy dziecku nie powinno byc zadnych lakierow na poaznokciach 😠 ooooooo ilonka czyli u Ciebie bedzie wiecej pepkowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...