Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jutro koło południa będę do niej dzwonić to może będę coś wiedziała.Zadzwoniła bym do Piotra,ale nie mam numeru do niego mam tylko do dziewczynek a ich straszyć nie bedę.
Kurcze dlaczego zawsze coś musi jej się przytrafić 😞 Ona już naprawde bardzo dużo w życiu przeszła aż za dużo.Eh...
Ale będzie dobrze i niedługo będziemy spacerować razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...ale zawsz po burzy wychodzi słońce. Wierzę, że i dla Moni w końcu ono zaświeci i będzie się w pełni cieszyć z tego co dał jej los a złe rzeczy pójdą w zaponienie... Jedno jest pewne - życiowe doświadczenia sprawiły że silna z niej Kobita i z pewnością tak łatwo się nie podda!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNY 🙂

JA RÓWNIEŻ TRZYMAM KCIUKI ZA MONIE I ARECZKA 😞
TRZEBA BYĆ TYLKO DOBREJ MYŚLI ŻE Z ARUSIEM BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE. MONIKO TRZYMAJ SIĘ 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie ja juz wczoraj sie pomodlilam za Monie i Maluszka.
Bo bardzo sie sie juz o nich martwilam,przeciez tak dlugo ja przetrzymywali!!! naprawde szok,ze tyle czekali,nie moge tego pojac 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Strasznie mi przykro 😞 😞 😞
dzis tez napewno sie pomodle za Malenkiego Arusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o GBS to lekarz mi mówił ze teraz to standardowe i obowiązkowe badanie które lakarz powinien wykonać. stało sie tak bo noworodki zakażone paciorkowcem umierały. i teraz jak nie masz wyniku to ładuja w dzieciaczka antybiotyki. niestety w wielu przypadkach bez potrzeby. Dlatego wolałam się pomęczyc i zrobic badanie. Wynik mam ujemny więc mały ma jedne leki z głowy.
U mnie w laboratorium szpitala wzieli 25 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być moze zrobią badanie dzidziusiowi po porodzie.
A lekarz chciał ode mnie 30 zł jakby sam miał zawozic do badania. z tego co widziałam to i tak wszystko zleca temu szpitalnemu laboratorium bo ma własną półeczke na wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wlasnie wrocilam i doczytuje ...
brak slow na to co dzieje sie u Moni
tak bardzo mi przykro, ryczec sie chce normalnie ...
jak mogli tak dlugo przeciagac sprawe w szpitalu ...
co to za ludzie w ogole ...
trzymam kciuki za Malenkiego Areczka ...
calym sercem jestem z Monia i jej Synkiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, wróciłam od mamusi oczywiście obżarta.
mam 110 w "talii" ☺️
dzięki iskierce i Agacie jestem na bieząco z info co, kto i kiedy, ale powiem wam, ze trochę się już gubię - tyle dziać sie zaczęło.
70 stron nie będę nadrabiać już raczej 🙂

jestem całym seduszkiem z monią i jej Areczkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a ja wrocilam od Gina, okazuje sie, ze mam juz krotka szyjke i rozwarcie na palec ... lekarz mowil, ze fajnie by bylo jakbym 2 tyg jeszcze wytrzymala bo tak byloby najlepiej dla Dzidzi ... teraz jest zbyt wczesnie na porod ... mam brac leki i lezec, odpoczywac ... najlepsze jest to, ze w ogole nie czuje ani skurczy, ani twardnienia brzucha, ani jakos szczegolnie nic mnie nie boli ... no po prostu szok ! w zyciu bym sie nie spodziewala 🤔
... no, ale nic - jutro pakuje torbe, bede odpoczywac zeby tylko do tego 37 tyg wytrzymac ...
pozniej niech sie dzieje co chce ...

chyba za duzo tych emocji jak dla mnie na dzisiaj ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...