Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale wiecie co, nie wiem czy wcześniej o tym się ni mówiło albo były jakieś inne metody ale nie było tyle problemów z karmieniem dzieci.. dziecko sie rodziło i ssało a teraz...co dziecko to albo nie chce ssać albo mama nie ma mleka 😞 co to sie dzieje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czyli teraz sie poprostu mamom młodym nie chce czekać aż szkrab zaskoczy?? mojej szwagierki nie chcieli puścić ze szpitala dopóki mały nie nauczył sie ssać.... mały dostawał takiego nerwa na widok piersi ze szok i wkońcu odpuścili. mały pije z butelki bo piersi nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przede wszystkim jesli chce siekarmic piersia nie wolno podac wczesniej butelki!!!!
a podrugie nie mozna sie denerwowac,ze od razu sie nie udaje bo dzidzius wyczowa nerwy i sam sie denerwoje i zamiast zachecac go do piersi odrzuca sie go.
Wiec jesli chce sie karmic piersia:relax,spokoj i duzo samozaparcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mialam nadzieję że chociaz w ciąży urosną a tu doooopa - jak były małe tak są 😠 No ale mąż pociesza że przynajmniej do pępka wisieć na starość nie będą 😜 A za 2 tygodnie zobaczymy jak to z nimi będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję, że wszystkim uda się z karmieniem. Mi niestety się nie udało 😞 I to nie przez moje poddawanie się. eh... Czasem jest mi smutno, ale jak miałabym tak siedzieć i się obwiniać to popadła bym w depresję. Lepsza butla z miłością podana niż cyc z niechęcią lub smutkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Monia 🙂
Ramka to ja chyba jakaś dziwna jestem, bo zero stresu mam, powoli nawet zakochuję się w lewatywie i chyba w szpitalu sobie zafunduję, a co!!!!!!!!!! Wczoraj na fazę próbowałam przeć i skończyło się na tym, że opierdziałam wyrko ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Iskierka weź się nie stresuj, Ty już w bojach wprawiona- rach ciach i będziesz miała Pyzulę 😁 😁 😁 😁 😁
PANIE ADMINIE TEN NOWY DIZAJN BRZUSZKA JEST DELIKATNIE MÓWIĄC DO BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze - to dopiero musi być dziwne uczucie jak w trakcie parcia wymskie się co nieco... ☺️ W końcu na tronie siadam sama bez widowni... No ale kurde - natury nie oszukasz i pocieszam się faktem jak by co że nie mnie pierwszej i pewnie nie ostatniej. A i położne pewnie do niejednego smrodu przyzwyczajone 😜

Ami a jakim mleczkiem karmisz Kruszynkę? (ech... tyle tego na półkach że ciężko wybrać które lepsze...)
Iskierka zazdroszczę Ci że to już jutro!!!! 🤪 Strach chyba każda z nas ma ale pomyśl... już jutro ujzysz swą Królewnę!!! A Remik jaki bedzie dumny z roli starszego braciszka!!! 😉
Mi też nowy image Brzuszka się nie podoba!!!!!! Chcę poprzedniej wersji!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, mam przeraźliwego doła 😞 😞 😞 😞 😞
czy taki dół coś zwiastuje?
od wczoraj niec nie jest w stanie mnie ucieszyć 😞
rycze już dziś pół dnia.
uważam, że jestem chujowa 😞
idę poszukać jakiegoś wieżowca 😉 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka to pewnie "zasługa" tych cholernych hormonów!!!!!! Też miewam takie dni że czuje się jak wieloryb którego nikt nie rozumie! Ostatnio ryczałam pół nocy bo mąż nie zrobił mi masażu! No bo jak on mógł się nie zorientowac że właśnie tego chcę!? Nie odzywałam się do niego przez nastepny dzień. Bidulek chodził jak struty bo nie wiedział o co chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...