Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry mamuski, przeczytalam zaleglosci ale juz nic nie pamietam 😞
monia trzymam kciuki za areczka
ja tez mysle o anty,,,, wczesniej przez miesiac uzywalam plastrow evra ale strasznie sie po nich zle czulam i odpuscilam i tak dalo sie rade przez 4 lata, ale teraz juz mi sie nie usmiecha rodzic nastepne wiec trzeba pomyslec bo inaczej to nigdy nie odloze na emeryturke nasza polska 🙂
milego dzionka mamuski u mnie pogoda nie jest taka straszna ale wieje straszny wiatr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja śpię w zwykłym staniku do karmienia, w którym chodzę w dzień
obowiązkowo z wkładkami, bo się leje...
wolałabym bez, chociaż w dzień, trochę by mi brodawki odpoczęły i posuszyły się , bo cały czas mokro mają i mam wrażenie że przez to co jakiś czas szczypią i boli jakby ktoś je nożyczkami odcinał...
ale się nie da 😞 bo zostawiam za sobą kropkową mleczną drogę 😜

o antykoncepcji jeszcze nie myśleliśmy
jak znam życie to skończy się na uważaniu 😜 😜 😜 😜
w sumie planujemy siostrzyczkę dla Guta (ale nie za szybko oczywiście 🤨 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa ja przed 3 lata brałam Microgynon21, a przez ostatni rok Yasminelle i niestety też mi się woda zatrzymywała, ale to może zależy od organizmu 🤔

Noc taka pół na pół...od 23 do ok 2 płacz, zanoszenie się..aż się spocił cały
Jak padł przy cycu ok 2 to obudził się o 8.30..przewineliśmy bobka, possał chwile i kima dalej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez spie w staniki, ja mam bawełniane z hm ale w nich tez smigam na codzien, a od wielkiego dzwona mam czarny z koronka i fiszbinami, oczywiscie dla karmiacych.

A mnie sie dziecko psuje, wiec ide reklamowac 🙂 w sumie zaczełam toczyc walke ze smoczkiem, wkoncu musi go zaczac ssac oraz walke o to ze cycki mamusi to nie zabawki tylko talerz zupki mlecznej i siego sie po nie tylko wtedy jak sie jest głodnym.
Zaczełam stosowac krople esputicon zobaczymy czy przyniosa efekty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadła się przywitać :*

Ania widzę że tez masz wojnę z teściową...ja wczoraj mojej powiedział co nie co ciekawe czy przyniesie skutki na dłużej

Jacek był załatwiać kredyt i wiecie co się okazało? z powodu że mamy dziecko dostaniemy 50tys. mniej 🤢 szkoda że wcześniej nam w banku o tym nic nie wspomnieli to już byśmy mieli kredyt.Teraz musi Jacek załatwić szybko sprzedaż domu w Wołowie to może jego tato nam trochę dorzuci.

MADZIAA Kawały mnie rozwaliły 🙃 😁

Kobietki czy Wam też poodpadały te nici którymi byłyście zszywane?? Mnie wczoraj przy siusianiu strasznie zaczęło kłuć i jak się podtarłam to wyszła mi ta nitka i już nic nie kuje.

Dzisiaj moja kochana Mamusia przywiozła mi z rana ziemniaczki z sosikiem i żeberkami i koperkiem 🤪 rzuciłam się na nie jak w walce o ogień 😉 jak jadłam to aż mi łezki poleciały tak mi się stęskniło za domem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka z tego co wiem to one wszystkie tak wypadają, kruszą sie po prostu pomału 🙂

czy wypada wyjść jeszcze w kozakach? nadmienie że na dworze wieje jak ch.... pada jak ch... i zimno jest jak ch..., bo weszłam w moje rurki, fakt że przed ciążą troche luxne były, ale teraz lezą idealnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje slonce w koncu usnelo
codziennie ma ok2 godzin porzadnego marudzenia ale najlepiej przespalaby caly dzien,zeby byc przy cycku niekoniecznie chce pic mleko-byleby byl wywalony przy jej buzi.... smoczek BE 😞 😞 po kilkunastu podejsciach wezmie go
praktycznie 5 na 7 dni w tyg o 2 w nocy mala marudzi... kojec mam tuz obok lozka wiec siegam reka-daje smoczka BE cycek BE noszenie BE kolysanie BE i nic jej nie pasuje.... poplacze poplacze i usypia...
jest taka kochaniutka-ale straszna maruda czasem poprostu nei wiem co mam z nia robic..napewno nie ma kolek itd.. poprostu rozdarta jest jak nie spi...chwilke polezy sama a tak wszytsko BE
lezaczek-szalu dostaje
w hustawce poelzy troche ale zaczyna sie to lezenie placzem i konczy placzem
jeszcze w kolysce usnie i lozeczku no i na dworze i w aucie,ale nie na reke aby spala caly dzien i miec nocke z glowy..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka ja tez sie wzruszam jak cos dostane od swoich rodzicow krupniczek czy pulpeciki 🙂
i zapomnialam o czym czytalam ☺️
aha
no ja w staniku spie takim trumphowskim dzieciecym prawie ze takim cienkim mieciutkim wyglada jak pierwszy staniczek 😁 a na dzien latam w tych sprzed ciazy elastyczny na druciku z reszta ja zawsze takie nosilam bez zadnych push upow koronek bardziej sportowe takie delikatne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi jor łelkom :*

no właśnie, muszę dokupić staników, bo mam po jednym na dzień i na noc...te z ciąży i sprzed za małe są, tak mi mleczarnię wywaliło ☺️ ☺️ ☺️ i prawy cyc jest gigantyczny w porównaniu z lewym, normalnie ze 2, 3x...niby zawsze jest asymetrycznie, ale żeby aż tak? 🤪 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...