Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mój nie chce spać 😞 ale o dziwo nie płaka.
chyba mu juz przeszły te upierdliwości poszczepienne.
kurde, strasznie to zniósł.
inny dzieciak sie zrobił - jakby szatan w niego wstąpił.
wizyta zaklepana do sprawdzonego lekarza.
oczywiście prywatnego. niestety dopiero we wtorek. każę go przebadać we wszystkie mozliwe strony z tym brzuszkiem.
a juz praktyczne postanowiłam, ze jeśli to tylko gazy i kolki i mój pokarm tak go załatwia to sporóbuję z butelką.
nie moge patrzeć, jak on sie tak potwornie męczy.
w sumie, to co najbardziej było potrzebne to już dostał.
tylko, jak ja zniosę to "rozstanie" - dla mnie to będzie koszmar przestać go karmić cycem.
ale nie pozwolę zeby się męczył dłuzej.
co do szczepionek - też szczepię bo wszyscy szczepią.
nie jestem lekarzem wiec zdania nie mam i przyjmuję to co zaleca większość choć nie zawsze to moze być dobre.
nie jestem też homeopatą i też sie na tym gówno znam.
jedno wydaje mi sie jednak pewne: nie wierzę zeby wstrzykiwanie do organizmu sporych dawek bakterii nie czyniło jakichkolwiek spustoszeń.
sam fakt, jakie występują reakcje po iniekcjach, gdy organiz sie straszliwie broni przed tymi mikrobami.
a, no i tak na dokładkę:
3 lata temu moim sąsiadom zmarła córeczka po podaniu drugiej porcji szczepienia czyli dokładnie tej, którą miał w środę Aronek.
dziecko było zdrowe i nie uczulone.
no dobra, nie chcę siać niepotrzebnego stresu choć już penie posiałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania oby ten lekarz pomógł będę się o to modlić by Ajronek nie cierpiał już więcej

idę suszyć głowę bo stosuje nowy specyfik od koleżanki fryzjerki 😉

ps. człowiekowi dziennie wypada około 100 włosów.Kobiecie po porodzie wypada też 100 włosów plus te co nie wypadły w ciąży za sprawą hormonów. Dlatego tak łysiejemy kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra bardzo jako tako czyli mega po chińsku. Ogólnie wielka czarna dupa............Mi sie bardzo przewartościowało życie a jemu nie koniecznie więc fruuu...wolna droga bo i tak małżeństwem nie jestesmy.
Dałam jeszcze szanse dla dzieci i z pełną kulturą one nic nie wiedzą ale czuje że h.. z tego bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenusia śliczniusia 🙂 a Billy jaki ciekawski i w dodatku pomocnik 😉

zastanawiam się, czy nie domagać się pojedycznych szotów dla Pyzy...Finka u Ciebie tak przeszło?

Pyzulinka padła, ale chyba coś się przyśniło złego, bo właśnie leciałam podać smoka i pocieszyć bidulkę...ech, oby teraz zasnęła na dobre, bo chcę sobie serial obejrzeć 😉
i też czasami tak, jak kocham nad życie, tak mam jej dość i marzę, żeby w końcu zasnęła ☺️

karaluchy pod poduchy. spokojnej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

ja oczywiscie znowu pierwsza bo oczywiscie nie spimy od 7
oj nie lubie tego wczesnego wstawania ...
a jeszcze wczoraj z Mezem sie obsciskiwalam do nocy ☺️
wiec jestem beton 🤢

a jeszcze chyba kolejny okres dostalam
to znaczy tamten sie juz prawie konczyl a tu dzisiaj od nowa
Jedrzej mowi zeby odstawic piguly anty
no to odstawiam
zobaczymy co bedzie sie dzialo ...

poklikalam Was troche
a co ! 😎

elkka straszne rzeczy piszesz od rana 🥴
mam nadzieje, ze u Ciebie juz ok ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
No to ja podobnie jak Aggatta, beton jestem. Buszowałam po nocy i są efekty ☺️
Ania78 myślę, że możliwość jest zawsze. My mieliśmy farta, że ostatnio nie dostała podwójnej, po prostu nie wygoiła jej się szpitalna gruźlica i dostała tylko żółtaczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja od 7 nie spim a tak w ogóle to pół nocy nie spałam najgorsza moja noc odkąd Lenka się urodziła 🤢

Ellka nie smutaj się

ja mojemu powtarzam że jak mnie zdradzi to mu pitola odgryzę i ja to poważnie mówię 🙂 on wie

Ania73 ja właśnie jak myję główkę to jej leci do oczu ale Lenka to lubi i nie protestuje a czasem nawet język wywala żeby wody połapać trochę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sobotnie 🙂 😘
anka to straszne z tymi szczepieniami ja szczepie tylko panstwowo to co sie nalezy moze z czasem pnemokoki i basta 🙂
agata jak to co bedzie dzidzius jak tak sie bedziesz tulic bez pigul 😉 oj ja tez czesto miewam dni ze marze tylko o tym zeby maly zasnal i planuje sobie wieczor z ecos obejrze w tv i tp a jak juz ada oczeta zamyka to i ja sie tule do podusi 🙂
oj widze ze jakis zly okres nastal z tymi naszymi panami my w dalszym ciagu tylko zwracamy sie do siebie jak trzeba generalnie cisza.
ilonka lenka przepiekna i jaki fajowy piesek 🙂
a ja wczoraj wyladowałam na dyskotece 🤪 jakos tak przypadkiem dziecko sprzedalismy i poszlismy z meza sostra do baru a potem szukalismy szczescia no znalezlismy na parkiecie 😁 mowie wam klubowo to ja nie bylam ubrana raczej jak turystka 😎 i czulam sie wsrod mlodziezy jak jakas inwalidka i jak tak popatrzylam na mlode dziewczyny na ich ubiory to sobie uswiadomilam ze juz chyba stara jestem 😁 srednia wieku na parkiecie 20 lat 😜 maz zamiast mnie wyrwac w tancu i zagrzebac klotnie tanczyl sam ze soba 🥴 kij mu w oko 😠
dzis pada i ciemno jak nie wiem mlody walczy ze snem w lezaczku juz godzinke 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jak milo czytac, ze nie jestem sama z tym wstawaniem o 7 🙂

asienka oby nie 🤪
ja to chce drugiego Bobasa, ale nie teraz
chce troche mojego Oliwiacza odchowac i moze wtedy 🙂

ja to na disco juz nie bywam czesto chociaz tanczyc uwielbiam
juz od paru dobrych lat jak emerytka sie czuje wsrod tych wylaszczonych malolat 🙂
ale coz poradzic - mlodsza sie nie robie
piekniejsza to tak - ale nie mlodsza hehe

najlepiej sie bawilam rok temu w wakacje
pojechalismy do uzdrowiska Kudowa czy cos takiego
i poszlismy na dancing
srednia wieku ok 60 lat 🙂
bylam normalnie miss parkietu 🤪

zakladowka na prysznic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...