Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eeeeeeeeeee
no myslalam,że bede pierwsza 😁

pozdro i milego dnia!


Jeszcze tylko dzis jutro i pojutrze 😁 😁 😁 😁
i
weekend 🙂
jakie macie plany na wszytskich swietych?????my jedziemy na groby bliskich od strony męża mego,bo z mojej strony wszyscy nad morzem i niegdy nie je żdzimy w terminie bo korki 🙂 ale przeciez tu nie o termin chodzi....jezdzimy pozniej 🙂.

pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam
u nas Wszystkich Swietych inaczej
Hallowen-juz zaopatruje sie w slodycze-domek pomalu ustrajamy
a 1 listopada do kosciola zapalic swieczki za bliskich 🙂 🙂
Emilka ząbkow ma juz duzo szok
mojej nic nie widac
kochana jest-zaczela juz dosyc ladnie jesc ale budzi sie w nocy spi z nami 🙂 🙂 czas leci 🙂 🙂 juz ponad miesiac pracuje i nie mam czasu na kompa 🙂
a co uwas| 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra jeszcze chwil kilka i w markecie choinki postawią i kolędy będą puszczali 🤢 🤢 🤢
Ja pewnie tradycyjnie na wioskę pojadę do rodziny od strony mamy, Kutno obskoczy tata, a Łódź albo dzień wcześniej albo dzień później, no chyba że Piotrek sam jakoś obskoczy- sama nie wiem jeszcze jak to będzie 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
spamy rewelacja Arus cała mama 🙂
krzesełko fajne też nad nim mysle w ogóle chyba na drewniane sie zdecydujemy.
Sztunia witaj na pokładzie i czekolada informatykowi sie nalezy jak nic 😉
Bogusia nie ma to jak Poczta Polska
sledzicie wiadomosci?! szczerze szkoda ze nie bylo w tym biurze pana k 🤢 jak dla mnie pis to jakas sekta jest 🤢
co do 1 listopada pewnie spedzimy swieta rodzinnie troche z moimi i troche z tesciami, jak bedzie ladnie to poleziemy na pieszo na cmentarz a jak bedzie zimno to sobie darujemy, akurat wypada weekend wiec napewno ktorego dnia obskoczymy nagrobki.
co do BN to bylam ostatnio w Lodzi i w obi juz panie wsyatwialy choinki bombki itp jak dla mnie przesada zawsze po 1 listopada wystawiali ozdobki normlanie mozna sobie obrzydzic swieta.
ubieracie w tym roku choinke bo my biorac pod uwage adhd Adasia oboawiamy sie kto te swieta ptzetrwa syn czy choinka mamy tylko jeden duzy pokoj i zawsze stawialismy zywa duza choinke w tym roku chyba skonczy sie na malym symbolicznym akcencie swiatecznym albo malej choince na szafce, w malym pokoju nie ma miejsca na drzewko w wogole.
udanego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też czekam na święta bmbki mamy plastikowe ale drzewko prawdziwe będzie, tylko chyba mniejsze żeby na czymś postawić, że dzidziorra może zaczepiam drzeweczko 🙂 ja to się i śniegudoczekać nie mogę, sani trzeba zakpic 🙂

a ŚZ mamy zamiar jechać na wieś, do dziadków Michała, a potem standard na miejscu, jeśli będzie ok to z Majówką a jak nie to Majka u dziadków a my sami obskoczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki laseczki za pioseneczki 😘

Święta ahhh.... jak zwykle się popłaczę na zyczeniach a do tego to pierwse święta naszych małych Szkarbów 🙃 będzie Mikołaj 🤪 przebierzemy mojego tatę. Tylko ja tu zwrebować moją teściową do moich rodziców bo Ona jak zwykle powie że woli święta spędzać sama a my chcemy by Lenka była ze wszystkimi a nie trochę tu a trochę tu 😠 zresztą co to za święta z samą emila. Nuda, szykowanie wszystkiego,sprzątanie a potem pakowanie i wyjazd do moich rodziców.Ahhh...szkoda nerwów.

Może Lenka przemówi ludzkim głosem 😉 o 12 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ale mi dziecko niespodzianke zrobiło. Zasnął w łózku naszym o 8 i spaliśmy prawie do 9 🙂
Fajnie było spobie pospać dłużej ale za to teraz mnie głowa boli. I nie wiem co mam zrobić ze swoimi plecami bo cały czas mnie bolą w tym samym miejscu 🤢
Spamy superaśne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jeszcze co na 1 listopada.
Teraz w niedzele jedziemy na grób Babc Brzydkiego, a potem z mama może gdześ pojdziemy.

W tym roku odeszły nam 2 osoby.
Wczoraj z mama ogladałam album coraz częśce były osoby których już nie ma 😞

Do świąt jeszcze daleko dobrze nech miną w cholere bo ch ne znoszę.

Agata ja chodziłam do Kwiatkowskiego ale on tylko prywatnie wiec nie wem czy cie interesuję.I też tyklko w cąży teraz chodzę do innego. Asieńka też go miała może ci powie jaki jest "po" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świeta to ja chce stad wyjechać do ciotki. Nie wyobrażam sobie tutaj świąt. Nigdy ich tu nie spędzałam. Zawsze u swojej rodziny i jakoś nie chce łamać tej tradycji.
Do babci chyba w ten weekend nie pojade bo chora na grype bidulinka. Może dryndne do ciotki i sie zapytam czy zechce nas przygarnąć na kilka dni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...