Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Iskierka śłiczny jest ten wózio 🙂 mi się upodobał 3-tec ale jest jeden minus ma krótka gondole i myśle że maluszek w wieku 5 miesiecy mi sie do niej nie zmiesci.Wogole robia teraz bardzo małe gondole i dzieci leżą w nich praktycznie na ukos.A wziasc pod uwage ze nasze maluszki jeszcze zima beda korzystac z gondoli i beda w tych kombinezonach pod kocykami to juz wogole nam z wozków wyjdą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no dobra to jeszcze ten
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=746045071

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=739062890

http://www.allegro.pl/item746922355_matrix_na_pompowanych_kolach_extra_gratisy.html

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=730569277
w tym trzeba dokupic gondole.

http://www.allegro.pl/item700003354_wielofunkcyjny_wozek_cronos_gondola_spacerowka.html

http://www.allegro.pl/item692965722_v_cross_kolowy_od_producenta_nowosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny

Ilonab- -czekamy na wyniki w takim razie! Masz zwykłe usg czy z przeziernoscią bo ono chyba od 11 tygodnia dopiero.

Ja miałam robione przez brzusznie i wszystko pieknie było widać.

Ja też się zakochałam w x-landerze. Z tym że ja mieszkam na 2 piętrze bez windy. W sklepie próbowałam podnieśc wózek który ważył 11 kg i ledwo dałam radę. Ale chyba rozwiąże to tak że będę najpierw wnosiła gondole z dzieckiem a potem stelaż. A spaceówke to chyba juz na dole będę zostawiała poprostu.

Ja dzisiaj idę do neurloga ponieważ mam duże probley z kręgosłupem. Być może będzie decyzja o cesarkim cieciu. znieczuleniu ogólnym gdyż w lędzwia to raczej nie mają szansy mi się wkłuć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy jest śliczny 🙂 ja patrze odrazu na to czy ma wózek fotelik. Kiedys w Poznaniu widziałam ekstra wózek odrazu się w nim zakochałam 🙂 ale cena mnie przeraziła 3000 😮 to prawie jak jakieś auto stare używane ale jeżdżace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam takie zwykłe USG czy nasz astronauta ma wsio na swoim miejscu 🙂


O litości słyszałyście o tym miesie ze szwecji które było wyprodukowane w latach 80?? Trafiło do naszych sklepów :/

Klapoucha ja mieszkam na 4 pietrze bez windy i nie wiem jak to zrobie żeby znieść wózek 😞 a na dole w wózkowni nie zostawie bo u ans jest pełno złodzieji i albo zniszczą albo ukradną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi ten wózek co pokazujesz to bez problem po śniegu możesz śmigac bo te kółka nie sa wcale takie małe.Najgorsze sa te plastikowe takie miniatórowe jak w tych starych spacerówkach :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś was będę męczyła 🙂
powiedzcie mi czy byłoby wam przykro w takiej sytuacji?


We wtorek byłam na usg i moja przyjaciółka chciała iść ze mną sama to
zaproponowała ,jeszcze w ten sam dzień się widziałyśmy i gadałyśmy o ktorej sie
spotykamy.
Pisałam pod wieczór w poniedziałek do niej na gg czy mozemy pojechac jej autem ,bo mój mąż
swoj w niedziele sprzedał i chce pożyczyć mój aby swoje graty przewieść do
pracy,a ona mi na to,że wcale nie wie czy pojedzie bo musi kupic
zasłonki i pościel,zmywarkę niezdarzy ,nie da rady......
Jakoś tak mi dziwnie...

Dotego po usg nie zadzwoniła ,nie zapytała ,w srode pisałysmy na gg to ona mi o swoich sprawach,jak jej wysłałamzdjecie z usg to ona a to twoje?????/ja nie kur...sąsiadki pomyślałam... 🙂
Nie chodzi mi o to,że ma sie kazy mną interesować ale to moja przyjaciółka,dla mnie czasem jej problemy były ważniejsze niż cokolwiek,potrafiłam z nią chodzić o 12 w nocy po śniegu bo była nieszcześliwa,bo bił ją facet!
A wtedy kiedy ja oczekiwałam wsparcia,jej nie było,a ja tylko oczekuje od 2 osoby tego soamego co ja jemu daje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mieszkam w małym miescie gdzie odsniezana jest główna ulica biegnaca przez centrum wiec chyba nie zdecyduje sie na te małe kółka, ale moze cos mnie jeszcze strzeli i taki kupie 🙂, po mnie nic nigdy nie wiadomo. ide dzisiaj z narzeczonym na obraczki popatrzec bo jednak stwierdził ze chce abysmy byli taka fajna rodzinka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iskierka ja mam jedno zdanie na temat przyjaźni damsko damskiej

Przejechałam się nie raz 😞 tak jak Ty poświęcałam swoje życie dla "niej" a gdy ja znalazłam się w potrzebie nagle koło mnie nie było nikogo 😞

Dlatego teraz nie mam przyjaciółek są same koleżanki z którymi wyjdę na kawe na ploty ale nie angażuje się w ich życie.Sama sobie świetnie radze ze swoimi problemami a jesli coś mnie strasznie gryzie to rozmawiam z moim Mężem nawet wtedy gdy to on był sprawcą wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał:
iskierka ja mam jedno zdanie na temat przyjaźni damsko damskiej

Przejechałam się nie raz 😞 tak jak Ty poświęcałam swoje życie dla "niej" a gdy ja znalazłam się w potrzebie nagle koło mnie nie było nikogo 😞

Dlatego teraz nie mam przyjaciółek są same koleżanki z którymi wyjdę na kawe na ploty ale nie angażuje się w ich życie.Sama sobie świetnie radze ze swoimi problemami a jesli coś mnie strasznie gryzie to rozmawiam z moim Mężem nawet wtedy gdy to on był sprawcą wszystkiego.






masz racje tak samo mówi mój mąż,że za bardzo emocjonalnie podchodze ale jak mam podchodzic nie emocjonalnie skoro ktos dla mnie wiele znaczy?
może wkońcu naucze się dystatsu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka, myslę że ona jest poprostu zazdrosna o to ze jesteś w ciąży. A przyznajmy szczerze nasz świat się wokół tego teraz kręci i prawdziwa przyjaciólka powinna to zrozumieć.

Co do wóżków to pamiętajcie dziewczyny że jeżeli wybierzecie wózki 3 kołowe lub z małymi kólkami z przodu to nie będziecie mogły przestawiać rączki. w sensie że spacerówka może być wy twarzą twarz z dzieckiem lub partzycie w tą samą stronę. Opiekowałam się 3 dzieci (nie na raz 🙂) i wiem że sie to przydaje jak np. świeci słońce i nie trzeba wózka ciągnąc za sobą itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Piękne Nadziejne!!!

dziękuję za ciepło i wsparcie, Dbajcie o siebie i Bądźcie dobrej myśli

ja w tym czasie mniałam mnóstwo stresów,
wciąż rozstawaliśmy się i godziliśmy...

teraz już wiemy, że sami do tego doprowadziliśmy

za cztery miesiące startujemy znowu, tymczasem całuję i ściskam
Was Wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...