Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Sztunia napisał:
a podzielcie się informacjami na temat przybranych kilogramów, bo czytałam na różnych stronkach że różnie można sobie przytyć.
ja waże się teraz tylko u ginekologa, bo każda waga może różnie pokazywać,
z mojej strony 2,5 kg



Pewnie że się podzielę przytyłam aż 1 kg czyli waże 50 kg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marcówek 2010 to jest chyba więcej, co ? ? ?

ja w sumie z rozwiązaniem to jestem na przełomie marzec/kwiecień (30-31.03.2010 - 01-04.04.2010), ale jakoś tak bardziej kwiecień mi pasuje 😉 [zresztą w książeczce ciąży napisane jak byk: 01.04.2010 😉]. Zobaczymy..to w sumie zależy od rozwijania się płodu - czy urodzi się troszkę wcześniej (ale tylko troszeczkę 😲 ) przed terminem albo troszkę później. Najważniejsze by było wszystko odpowiednio dojrzałe i było dzieciątko z d r o w e przede wszytskim. To przecież dla nas najważniejsze, prawda? 🙂 🙂

ja to urodziłam się 2 tyg po terminie, mama mi coś mówiła. Tak bym urodziła się pod koniec kwietnia a urodziłam się w maju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze napisawszy im mniej czytam tym lepiej sie czuje, jedynie ta stronka mi sie spodobala bo fajnie ilustruje rozwoj dziecka w kazdym tygodniu i jedynie to mnie sklonilo aby tu zagladac. teraz sie nadziebilam i siedze zakatarzona w domku wiec z braku zajec zalogowalam sie.
co do wagi to u mnie okolo kilo-dwa wiecej. do niedzieli obce byly mi wymioty i zle samopoczucie dopiero od tego weekendu drepcze sciezki do toalety na szczescie tylko wieczorem wiec mozna to zniesc. ale generalnie przez to przeziebienie sie rozleniwilam i czuje sie zmeczona. mama nadzieje ze jak katarek minie to wroce do normy i bede sie czuc tak jak do tej pory czyli normalnie tak jakby nic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi jeszcze nie przybyło kilogramów ale brzuszek jest już trochę widoczny a najbardziej jak się najem 🙂
Wyczytałam dzisiaj, że jak się je cytrusy to będzie dziewuszka 🙂a ja ciągle jem pomarańcze, grephuty i mandarynki no i oczywiście soki pomarańczowe, mniam:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka chyba kazda witaminka jest duża 🙂 nie znam w mniejszych rozmiarach 🙂 ja mam feminatal N on jest od początku ciąży a po 13 tc mam brać feminatal D bo zawiera jakieś składniki które dobrze wpływają na rozwój mózgu u dziecka. Na razie smaruje sie tylko olejkiem z migdałów bo mi nawet brzuch jeszcze nie urósł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie Kwietnioweczki!! Ja tez mam termin na kwiecien a dokladnie na 14tego! bardzo sie ciesze i nie moge sie doczekac kiedy juz moje malenstwo przyjdzie na swiat!!! Bedac u lekarza na usg n´moj skarbus tak mi slicznie omachal ze nie moge sie doczekac!!!!!! To byl piekny widok!! Pozdrawiam Kwietnioweczki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha no ja sie zastanawiam czy juz zostac przy tym ciezkim do polkniecia elevicie czy moze falvit sama nie wiem, moj lekarz powiedzial ze folik moge brac ale to co mial zrobic to juz zrobil a skoro witaminki to nie ma potrzeby brac folika. dlatego dokoncze jeszcze listek i biore sie za "piguly" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ale ta ogórkowa zupa (która teraz na obiad) kwaśna. Nie wiem czy całą zdołam zjeść, tak mnie wykręca 😉.
Preferuję mniej kwaśne ogórkowe ogólnie.

co do preparatu wielowitaminowego - to ja biorę CENTRUM MATERNA. chciałam kupić elevit pronatal - ale trzeba było na nie czekać w aptece. Nie wiadomo kiedy by były. Mąż był kupującym, więc z listy witamin wziął własnie centrum materna, dlatego, że aptekarka poleciła je jako najlepsze . .
No dobra, to biorę te CENTRUM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale smaka robicie tą ogórkową i pomidorówką 😉 co do witamin to przy poprzedniej ciaży mądry P.Doktor powiedział żeby tabletka była powlekana bo witaminy szybko wypłukują się zanim w ogóle wchłoną a poza tym to kit na wodę fotomontaż ! Ot mądrala - że każda witamina inaczej się wchłania i inaczej powinna być spożywana.To mam bałagan w głowie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale smaka robicie tą ogórkową i pomidorówką 😉 co do witamin to przy poprzedniej ciaży mądry P.Doktor powiedział żeby tabletka była powlekana bo witaminy szybko wypłukują się zanim w ogóle wchłoną a poza tym to kit na wodę fotomontaż ! Ot mądrala - że każda witamina inaczej się wchłania i inaczej powinna być spożywana.To mam bałagan w głowie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...