Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
odnosnie lozeczka to moi rodzice maja jeszcze lozeczko wiklinowe po moim barcie (30 lat) i jak ostatnio z mama liczylysmy to wychowalo sie w nik okolo 8 dzieciaczkow z mojej rodziny i najchetniej przygarnelabym to lozeczko ale wymiarowo niestety chyba bedzie za duze i do mojego malego pokoiku sie nie zmiesci a przez piewrsze 2 lata bedziemy mieszkac razem z dzidziusiem w pokoju wiec musze sobie zakupic takie zwykle szczebelkowe na allegro, ponoc najtansze i najabardziej sprawdzone przez matki.
remont robilismy 2 lata temu wiec tez kolorkow zmieniac teraz nie bedziemy, pozostaje pomarancz uniwersalny i dla chlopaka i dla dziewczynki ;-)
klapoucha trzymam kciuki ale wydaje mi sie ze to nic powaznego, wystarczy czasem cos polknac z powietrzem i czlwoieka napina ja tak czasem wieczorem miewam ze mnie rozsadza ale dla swietego spokoju warto zobaczyc co i jak to i my bedziemy wiedzialy w razie co jak sie zachowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam dziewczyny wiekową kołyskę, robiona była ręcznie przez współpracowników mojego taty dla mojej siostry, ma 34 lata, jest super.

a łóżeczko dziedziczę po siostry dzieciakach, szczebelkowe, dwa poziomy regulacji, z przewijakiem

kirrke mi tylko jakies liszajki wyskoczyły z tyłu na udzie, a na buzi czasem jakiś syfek się pojawi, ale nie plamki muchomorkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką jedną na buzi, ale mało widoczną. Plamka jest przesuszona jak u ciebie. Zdarzało mi się to przed ciążą, ale nie wiem co to może być. Kiedyś mi się wydawało że to od tego że mnie pies po twarzy lizał (taką mi pobudkę robiła moja psinka). Teraz nie mam z nią kontaktu bo została z moją mamą. Może to ta ostuda ciążowa czy jakoś tak - ale to chyba były brozowe przebarwienia skórne. Może to po prostu zwykłe przesuszenie skóry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a może zwykły doktorek rodzinny coś na to pomoże generalnie zawsze piło się wapno na takie coś... jak byłam młodsza to też wychodziły mi na twarzy takie liszaje i moja babcia stosowała troche nieciekawą metode ale bardzo skuteczna... smarowała to nasiąkniętą watą moimi siusiami nie brzmi to ciekawie ale zawsze skutkowało... Kirrke może Tobie też to pomoże zawsze warto spróbować
a u nas pada i jest ble.... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, te starodawne sposoby ... 🙂 dziwne dla nas, ale zawsze skuteczne, lepsze to niż faszerowanie się lekami 🙂 Ja rzadko biorę lekarstwa nawet jak jestem chora, nawet tabletki na ból głowy nigdy nie biorę. Jakieś pół roku temu miałam poważne zapalenie gardła a przez to że właśnie nie biorę prawie wcale lekarstw tylko leczę się domowymi sposobami przeszło mi po 2-óch tabletkach. Lekarz był w szoku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę Was opuścić na trochę, mamy dziś i jutro ostre sprzątnie z mężem, trzeba pochować letnie ubranka, wyjąć zimowe rzeczy. a jeszcze w środę przylatują w odwiedziny znajomi 🙂 roboty mamy więc sporo. wrócę po południu, a tymczasem życzę miłego dnia i wysyłam promienie słoneczne, bo u nas (o dziwo!) piękna pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mam stracha przed ta wizyta....jeszcze nigdy sie tak nie balam 😞 😞 😞 moze dlatego,ze pierwszy raz mam tak pozno pierwsza wiztyte...inaczej niz w Polsce 😞 😞 trzymajcie kciuki,zeby wszystko bylo ok.....pewnie spedze tam ze 3-4 godziny,normalnie wariuje nie wiem co mam ze soba zrobic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lekką paranoje jeżeli chodzi o moją wagę. Codzinnie staje na wadze. Pewnie dlatego że długo walczyłam z nadwagą. Rok utrzymywałam wagę 57 kg a teraz znowu bede wyglądać jak balonik. Lekarz mnie nie ważył. Sama mu powiedziałam ile ważę i tak mi zapisał w karcie ciąży. Jak narazie to mam niecałe 3 kg na plusie. Wczoraj wieczorkiem się ważyłam na golasa żebym siebie sama nie oszukała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirrke ja też miałam takie plamki ale u mnie gorzej bo na plecach i nie miałam jak się posmarować dokładnie,kupiłam balsam z firmy LA-ROCHE trochę kosztuje bo prawie 50zł ale jest wydajny i plamki znikły.Te balsamy stosuje się też u dzieci z atopowym zapaleniem skóry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomyśl sobie ile ja się nacierpiałam z tym swędzeniem bo nie miałam nawet jak pleców podrapać...moja mama na swędzenie mówiła żeby smarować tym płynem na ospę ale mi szybko przeszło po tym balsamie.A robiły Ci się też czasem takie malutkie kuleczki z ropą??Bo ja miałam a potem pękało i zostawała taka sucha czerwona plama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...