Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc mamuski nie było zaledwie 26 godzin a ja mam do nadrobienia 76 stron.... wrócilam z zakupow garnitur na slub kupiony moja sukienka tez ładną znalazłam wiec nie bede juz szyla, buty tez kupilismy no i obraczki zamowilismy takie proste i skromne ale pełen uroku. Brzuszek rosnie juz trzeba płaszcz zmienic i spodnie kupic. Tylko przyszla tesciowa zaczeła sie wtracac do ślubu. Bierzemy slub cywilny narazie koscielny za jakies 2-3 lata i uwazam ze powinno sie zaprosic chrzestnych a moja tesciowa ze nie ze oni tylko na koscielny przychodza. a co ze cywilny to znaczy ze mniej wazny?co o tym dziewczyny myslicie? ja mysle ze maja prawo wyboru da sie zaproszenie a oni zdecyduja czy beda z nami tylko na koscielnym czy tez i na cywilnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To chodzi o chrzestnych mojego przyszlego meza, bo ja mam tylko chrzestna ale ona to zawsze była do du... a teraz jest za granica wiec nawet nie mysle o niej a moj trzyma strone swojej mamy, ze to tylko obiad i bez szału ale to znaczy ze mamy nikogo nie zapraszac? jak bym chiała cichy slub to nikomu bym nie mowila i tylko ze swiadkami uroczystosc "odbibała", ale to slub kurcze chciałabym zeby byly przy nas osoby najblizsze i wazne, jestesmy tyle lat juz razem a on teraz zaczyna pokazywac posluszenstwo mamie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka są i sklepy polskie i nawet w niektórych supermarketach są "polskie półki" 🙂 ostatnio kupiliśmy gotowe gołąbki...były naprawdę pyszne!

Ewi ja będę robiła chyba. dzisiaj o tym z mężem rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że zrobimy badania prenatalne nieinwazyjne. tutaj to proponują i jest to darmowe.

Emi na ślub zapraszacie kogo Wy chcecie, przecież to Wasz dzień...to jak macie być rodzinką z bobaskiem...to po co słucha mamusi? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki
Nie miałam dzisiaj czasu się wcześniej odezwać. Młynek mały w pracy.
Teraz się relaksuję pod kołderką 🙂
Ja już bym chciała wiedzieć co mi tam w brzuszku siedzi. W 19 tygodniu wybieram się do gina więc pewnie już mi coś powie a w listopadzie dodatkowo na USG 4D. Mam do niego wskazania medyczne bo musze wiedzieć czy wszystko z moim słoneczkiem w porządku. A o prenatalnych to nie myślałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,
wróciłam z wizyty u ginekolożki..dzidziuś ma 44mm, serduszko mu bije 155 razy na minutę, na badaniu się wiercił i nie za dużo było widać, ale lekarka powiedziała że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Zmienił mi się też termin, teraz przewidują na 03/05/2010 😉 w Święto Konstytucji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny ale dziś temat z płcią podłapałyście w sam raz z moimi przemyśleniami.Sny mnie dręczą chciałoby sie już wiedzieć.
Ilonab czytam z sentymentem twoje wypowiedzi odnośnie Lubina bo pewnie chodzi o dolny śląsk? Mieszkałam tam 20 lat na przylesiu , eh....to były czasy 🙂
Co do badań nieinwazyjnych prenatalnych to właśnie w piątek w ubiegłym tygodniu miałam PAPPA . USG super badanie bardzo dokladne i pobranie krwi + na wyniki krwi mam czekac 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia, cóż...wiedz, że nie jesteś osamotniona 🙂

sylwcia, ale mi smaka na kurki narobiłaś...

a ja miałam wymiot niespodziewankę 😲 siedziałam sobie spokojnie aż poczułam, że to już! przepraszam, że się tym tak spontanicznie dzielę ale jestem zaskoczona...nudności swoja drogą, ale od razu takie coś! bez ostrzeżenia!

hehe
ja się zbieram. znajomi w końcu wylądowali w jednym kawałku, poinstruowani jak dojechać do centrum gdzie będę czekać ja, gwiazda wieczoru 🙃 nawet nie wiedzą, czego się dzisiaj dowiedzą...... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak widz dzisiaj dominujący temat to płeć dla mnie ważne jest żeby fasolinka była zdrowa chociaż mam 2 dziewczynki już w domu.Od jakiś 2 godzin pobolewa mnie brzuch mam uczucie jakbym miała dostać miesiączki i szczerze mówiąc zaczynam się bać chociaż pocieszam się tym że nie plamie ani nic tylko boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...