Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kwietnioweczki 🙂

A wiec zaczne od tego,ze wczoraj sie zasiedzialam u znajomej w sklepie i za pozno wrocilam do domu wiec nie porobilam fotek i nie wstawilam ale dzisiaj postaram sie nadrobic 🙂

Ania78 to dopiero 13 tc wiec nie sadze aby powiedzieli. Swoja droga to ja dopiero poznalam plec w 27tc 😉 duzo zalezy od sprzetu jaki ma lekarz no i od samego lekarza, czesto nawet jak podejrzewaja co moze byc to nie mowia, bo pozniej sa pomylki :P
ja liczylam w 18tc ,ze sie dowiem juz bo niby od 20 mozna okreslic juz bez problemu ale sie dowiedzialam pozniej pozniej 😉

Swoja droga chodzilam do lekarza ktory jeszcze nigdy nie pomylil sie z rozpoznaniem plci i dupaaaaa, ostatnio dwie babki pomylil a jest w branzy juz jakies 40lat wiec naprawde duzo duzo duzo plci odgadl czy moze lepiej napisac dopatrzyl sie. Jedna z tych babek byla moja "tesciowa" miala miec core a synuś się urodzil 😉


IlonaB maciorko to moj do mnie nigdy nie powiedzial ale kluseczka i paczuś to standart juz :P ale wcale sie nie dziwie bo juz 12kg na plusie jestem :P ale on mysli ,ze 5kg haha :P


Maruda jesli masz koty to na toxoplazmoze mozesz zrobic ale nie sadze,zeby byla koniecznossc.


IlonaB ja nie lubie ziemniakow ale z maselkiem sie zajadam 😁

Emi1986 to jest WASZ slub i tesciowa nic nie ma do gadania moim zdaniem, chcecie aby chrzesni byli z wami w ten dzien to zaproscie, jesli beda mogli to napewno przyjda 🙂 a powiedz swojemu ,ze jak taki maminsynek z niego to niech z mamusia slub wezmie 😉 moze to mu przemowi do rozsadku chociaz pamietaj o jednym, biorac slub z mezczyzna poslubiasz takze jego ....... MATKE :/

Sylwicaprn nie ma co sie snami przejmowac, chociaz nasze sloneczko mialo sen ,ze jest na lace i biegnie do niej jej synek i wola mamusiu,mamusiu pomoz mi a ona nie mogla pomoc a pozniej dzidzie stracila w 19tc ale ona miala bardzo duzo problemow i zostala pobita , facet swinia sie nia nie przejmowal i ja zostawil wiec szkoda slow 😞

Moniadad podobno takie bole sa normalne w czasie gdy powinna normalnie wystapic miesiaczka.

http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,24917,wideo,,124255,jak_kapac_niemowle,aktualnosci_detal.html a tutaj cos na pozniej co moze sie wam przydac 🙂 nasze grudnioweczki sa tym przerazone ale co tam :P

Ewi24 ja nie mialam zadnych prenatalnych nie inwazyjnych 😉 z tego co wiem robi sie je kobietom po poronieniach i po 35roku zycia. I wtedy sa darmowe. W innym przypadku mozna robic prywatnie ale to "troche" ksoztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ale mam historie.
Wczoraj jak jechałam do mamy i babci zgubiłam przy odśnieżaniu samochodu obrączke.
Szukałam ją z godzinę, ale śnieg nie dawał szans!
Wieczorem jeszcze szukałam z Brzydkim (mój chłop), ale ciemno i padało.
I dzisiaj już się wybierałam na poszukiwania dalse, już miałam wieszać ogłoszenia. Kiedy Brzydki) zdzwoni i mówi że znalazł idąc do pracy.

Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa!!
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie
śnieg pruszy, ja woda+malinka+miód i cytrynka, no i jeszcze 7 godzin pracy 🙂

kłapoucha niezle, ale co do obrączek to mojej kumpeli mąż zgubił na ogródku jak robił z córką bałwana, jak przyszła wiosna to córa poszła na dwór i bawiąc się ja znalazła, nadmienie że wtedy miała 2,5 roku 🙂

moniad Tyś dziewczyna z Będzina ? ja też 🙂 hihi, gdzie dokładnie mieszkasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam 🙂 te rajstopki z biedronki sa extra 😁

Sztunia i MoniaD w grudniowkach tez mamy kobietke z Bedzina 🙂
MoniaD w dodatku jestescie z tego samego rocznika 🙂 kto wie, moze razem do klasy chodzilyscie hehe 🙂

A ja zajadam sie jogurcikiem jagodowym, winogronem i popijam wszystko ziiiiimna coca cola 😁 za chwile bede robic fotki ubranek to niektore sie zdziwicie ,ze sa z lumpeksu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm mi mowila moja doktorka ,zebym jadla wszystkie owoce na jakie mam ochote tylko zebym dbala o to ,zeby byly dobrej jakosci a nie jakies pedzone.
Wychodzi na to,ze nie mozna wtedy jesc ani wisni,ani czeresni, porzeczek ,winogron, jablek. Mysle,ze to jakas glupota 🙂 ja tylko na poczatku ciazy tego nie pilam,tego nie jadlam itd bo nie wolno bo to bo tamto a teraz to juz raczej wszystko wcinam i pije no oczywiscie oprocz alkoholu.
Ostatnio nawet rybke wedzona jadlam chociaz tez nie wolno niby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm mi mowila moja doktorka ,zebym jadla wszystkie owoce na jakie mam ochote tylko zebym dbala o to ,zeby byly dobrej jakosci a nie jakies pedzone.
Wychodzi na to,ze nie mozna wtedy jesc ani wisni,ani czeresni, porzeczek ,winogron, jablek. Mysle,ze to jakas glupota 🙂 ja tylko na poczatku ciazy tego nie pilam,tego nie jadlam itd bo nie wolno bo to bo tamto a teraz to juz raczej wszystko wcinam i pije no oczywiscie oprocz alkoholu.
Ostatnio nawet rybke wedzona jadlam chociaz tez nie wolno niby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Starlight sa oczywiscie rzeczy niewskazane w ciazy ale nie dajmy sie zwariowac 😉

Ja tylko zaluje,ze malo nabialu jem bo znowu mi sie ta cholerna grzybica przyplatala 😠 juz 2gi raz 😞 a mowila mi doktorka zebym jogurty naturalne jadla a mi jakos nie przechodza przez gardlo :/ no i miesa nie jem, chociaz to akurat zawsze mialam. Tzn jem kurczaka i schadowy 😁

Jedyna rzecz jakiej przestrzegam to to,zeby nie jesc surowego miesa, sushi no i nie palic papierosow i nie pic alkoholu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...