Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
wpadlam tu tylko na chwilke zeby wam napisac ze wczoraj jak ogladalam tv poczulam poraz pierwszy jak moja fasolka sie rusza! najpierw delikatnie a pozniej calkiem mocno, wydawalo mi sie ze robila fikolki w moim brzuszku 🙂 az lzy w oczach mialam tak sie ucieszylam bo juz zaczynalam sie martwic ze wszystkie cos czuja oprocz mnie 🙂 dzisiaj caly dzien chodze i powtarzam ze dzidzia moglaby sprawic mamie przyjemnosc i znowu sie poruszac troszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwcia, nie martw się, twoja ciąża jest młodsza o 2 tygodnie.Ale skoro już czujesz to super.
Ja byłam przedwczoraj sceptyczne, wczoraj niedowierzałam, ale dzisiaj to już prawie pewna że coś mnie tam łaskocze.

Czuje jakby łaskotanie albo jakby żabe 🙂 Uczucie się to powtarza a nigdy wczsniej tego nie czułam.

I tak czekam na kopniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że Dziewczyny które są już tak wysoko w ciąży nie wieżą nam w ruchy...może to nie są ruchy,ale jak któraś z kolerzanek napisała, jak mamy nazwać to co nigy w życiu nie czułyśmy??Nie miałyśmy ,łaskotania i innych tego typu rzeczy?? Może chcemy się łudzić tym że to nasze maleństwa ale nie trzeba w nas tego gasić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny na pociesznie 🙂 Nie jestem pierwszy raz w ciąży i wiem jak czuje sie ruchy.Jak słusznie Kłapoucha napisała nie są to kopniaki bo nasze dzieciaczki są jeszcze za małe. Normalne jest że na naszym etapie mamy prawo czuć drganie , łaskotanie , przelewanie i to są już nasze fasolki. Więc jak inaczej to nazwać jak nie ruchy 😉 Lekarz który twierdzi że to niemożliwe to na pewno nie kobieta:P Wieli szacun Panowie doktorzy ale nie mieliście tej przyjemności więc próba wparcia nam że to nie "TO" nie ma prawa bytu. Dziewczyny które nie czują w/w nie mają sie czym niepokoić bo zapewne odczytają ruchy w momencie kopniaczka. Ot się rospisałam .Buziaczki mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii pewnie bryka za dwoje 😆

Kirrke - urocze zdjęcie i śliczne maleństwo!

Ja też poczułam kilka dni temu dziwne łaskotanie w brzuchu i nie sądzę żeby były to jelita; inne uczucie niż wcześniej 😉
Nie upieram się że to maluszek, ale to super uczucie pomyśleć sobie że to już to :laugh:

No i kupiłam sobie dzisiaj wreszcie spodnie ciążowe. Teraz to już jestem ciężarówka pełną gębą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na poczatku nie lubilam swojego imienia. Ale potem je pokochalam bo byłam z niego dumna. a to dlatego ze po mnie pare sasiadek nazwalo swoje córki emilki. bo im sie bardzo podobało jak moja mama zawsze przez okno wolala :" emilka chodź na obiad" he he. wiem ze bedzie dobrze. inaczej nie mysle tylko po co mi takie złe sny?przez nie staje sie bardzo niespokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...