Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂

Dziewczynki ja chciałam się pochwalić swoim pierwszym ciążowym wymiotem 😉 (trochę późno nastąpił)

Pech chciał, że przytrafiło mi się to w drodze do Warszawy. Wiozłam męża na rehabilitację, no i tak mnie przycisnęło przed Warszawą (w Raszynie), że po mimo gigantycznego korka, wysiadłam..włączyłam światła awaryjne i poleciałam w krzaki na pobocze. Wyglądało to dość komicznie. Pan który stał za nami podszedł do męża i spytał czy wszystko ok, czy jakoś pomóc. Gdy mąż wyjaśnił, że jestem w ciąży, pan się uśmiechnął i mu pogratulował. Reszta podróży obyła się już bez niespodzianek 🙂

Miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczęta 😘

Iskierko super, że urodzisz Remikowi braciszka 🙂

klapoucha, jak nosisz pod serduszkiem dziewuszkę to sie poznasz na tych kokardkach wszystkich, zobaczysz 🙂

Asienka spóźnione życzenia z okazji rocznicy 🙂 wszystkiego najlepszego i oby Wasze szczęście chowało się zdrowo 🙂
rozczulający ten twój mąż

Ami - kochana, czy są już jakieś fotki ze ślubu??? jestem taka opóźniona z forum...

Agatta witaj wśród nas 🙂

szkołę rodzenia mamy z mężem na marzec 🙂 pobrali mi krew i mam się umówić na kolejne pobieranie - to chyba ten test potrójny, bo ustaliliśmy, że chcemy zrobić bardziej szczegółowe badania...będziemy też mieli USG na tak zwane "wady płodu"...trochę to stresujące, ale jak na razie wszystko wyglądało idealnie (nóżki, rączki, brzuszek - serduszko i żołądek widzieliśmy, i główka) więc nie chcę myśleć, że coś mogłoby być nie tak.

mam ogromne zaległości z czytaniem, mam nadzieję, że mi wybaczycie, że nie odpowiem na wszystkie posty, ale tego jest TYLEEEE, że szok 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki po tygodniowej nieobecności, po której muszę nadrobić 120 stron. Napiszę tylko, że w zeszły czwartek Mariusz próbował mnie zabić, dusił mnie i bił pięścią przez 40 minut, a jak zobaczył, że nic nie może mi zrobić, to powiedział, że zabije mi dziecko i zaczął bić mnie pięśią po brzuchu... Koszmar, dzisiaj wyszlam ze szpitala bo byłam na obserwacji, na szczęście skończyło się "tylko" krwiakami na mojej twarzy i opuchlizną, ale z dzidziuśkiem wszystko jest ok, miałam w szpitalu 2 USG, mały machał do mnie rączkami i nóżkami 😁 I najprawdopodobniej jest to chłopiec. Ale lekarze skupiali się tylko na tym czy jest ok i na szczęście jest. Jutro jadę na policję złożyc zeznania, a Mariusz panikuje wydzwania i pisze, ale ja sie nie odzywam, po tym, jak chciał ZABIĆ mnie i DZIDZIUSIA nie chcę go znać ani o nim slyszeć. To tyle na razie o mnie, ja spadam do rodzinki, potem trochę ponadrabiam zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik uważaj na siebie i na maleństwo teraz jeśli jesteś zdecydowana zeznawać to napisz również do prokuratury wówczas działa to szybciej. Bo po Twoich zeznaniach policja ma 14 dni na wysłanie do prokuratury a tak to prokuratura ich pogania wiem z autopsji że wówczas też policja bardziej się stara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab co do zaświadczenia to pracodawca może chcieć zaświadczenie od lekarza bo to też czasami wymaga nasz kochany ZUS.
A dziewczyny jeśli myślicie o becikowym to pamiętajcie że od 1 listopada każda ciężarna musi mieć zaświadczenie że pozostawała w ciąży pod stałą opieką lekarską przed 10 tygodniem ciąży 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...