Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂

Widzę, że wszystkie macie Naszą Klasę tylko ja nie mam. Jestem przeciwnikiem NK 😉 Dziwne co? :P

Ja też najwygodniej czuję się teraz w leginsach i sweterku.

Codziennie czuję takie łaskotki w brzuchu i ciągle się zastanawiam czy to to. Jednak w pierwszej ciąży trudno o 100% pewność.

Buziolki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha pindrz się dla siebie, nie dla szefa 😉 ale może to podziała, ważne, żeby dał Ci kasę...tylko chyba nie za strój hhahaha. trzymam kciuki!

asienka tak, jak piszesz...chłop to proste "urządzenie"...póki z brzucha nie kopie to dla nich nieco nierealne jest 😉 dla mnie w sumie też, mimo wszystko...więc czekam na te ruchy jak na zbawienie. na USG bardzo się wzrusza za każdym razem, a potem...musielibyśmy chodzić codziennie chyba 😉

nie ma co. chociaż dzisiaj znowu w kiepskim nastroju, martwię się też trochę kaską, bo sporo nam ubyło ostatnio a niewiele przybywa...takie pierdoły dnia codziennego. fuj!

dziewuszki, zaraz Wam wrzucę coś na poprawienie humoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kłapoucha i wypróbowałam podusie, polecam wszystkim

Co do NK jak zainstalują mi neta w domu to się do Was powpraszam, bo poki co teraz nie moge bo mam zablokowane

szaro i zimno, ale też dziisiaj sie odwaliłam, kieca, kozaki, nowy płaszcz, ale tak to jest jak chłopczyca założy sukienke to od razu pytaja się : a co się stało? masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona - i to jeszcze jak! czasami nie mogę wytrzymać...no ale ja krzywa jestem 😉 zapisuję się na basen dla ciężarówek i musi być lepiej.

Zyzia - nie martw się! w początkach ciąży to zupełnie normalne! ciesz się dziewczyno, że nie będziesz jak wieloryb 😉 a przy najbliższej wizycie spytaj gina...na pewno powie, ze każda z nas inaczej przechodzi i póki dzidzia się rozwija to wszystko jest w normie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja już namówiłam mojego Męża na mate masująca ale jak zwykle moja teściowa się wpierdzieliła i jej teraz nie dostanę tylko na święta 😠 wczoraj nie mogłam wogóle spać na boku tak mnie bolał a tu każą i to jeszcze na lewym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja staram zasypiać na brzuchu lub tym lewym boku ale w nocy i tak budzę się na plecach lub włażę na Męża a to wychodzi prawy bok 🙂 Ostatnio zaczęłam budzić się o 4 i zasypiam dopiero o 7 😞 biorę Magnez ale to nic nie daje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab albo spróbuj melisę, są dokupienia smakowe, ja lubuję się w melisie z gruszką albo pomarańczą, zawsze przed snem pykamy sobie z męzusiem taka herbatkę, on sam zwrócił uwagę zę lepiej się wysypia.

Szczęście ja spie jak zabita, tylko siku wstaje i dalej spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia - pewnie, że tak. dopiero w zaawansowanej ciąży ma to większe znaczenie, na którym boku śpisz, ale mi tu położna mówiła, że jak się położę na wznak to mi się zacznie w głowie kręcić, bo dzidzia będzie tętnice uciskała i sama się przełożę 😉 to samo pewnie na prawym boku...

Ilona - ja od wczoraj tez jakaś nabuzowana chodzę...coś wisi w powietrzu...a teściowej się nie daj! kiedy sie przeprowadzacie na swoje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...