Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja badania krwi, czyli morfologię i moczu bedę robic teraz trzeci raz, do badań jestem przyzwyczajona, bo bardzo często robiłam hormonalne z racji problemów z nimi.
Na wizyty chodze co miesiąc i dla mnie nie jest to naciąganie, trzeba byc pod stała kontrola lekarza, a gdy mnie coś nurtuje nawet o 2.00 w nocy, wiem że do moejj gin moge zadzwonić, sami mi o tym powiedziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe
ja to jestem obciachówa jednak 😉
oczywiście na zajęcia nie poszłam...bo nie mam stroju odpowiedniego i teraz ciągnę męża do miasta na zakupy 😉

witaminy brałam ciągle te same i przed ciążą i w trakcie...coś właśnie jak FeminatalN z kwasem foliowym. będę w środę u ogólnej to spytam czy dalej brać i jak wyniki.

strasznie się zachmurzyło, a rano było jeszcze słoneczko 😞 a jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa, masz już bliżej niż dalej. 😉
czas szybko leci.
ja pamiętam, jak na samym począteczku zaczęłam plamić (4 tydz. ) i poszłam na szybkie usg dopochwowe i dowiedziałam się, ze w ogóle to zaraz okres dostanę, kosmówka odklejona, zbiorniki krwi, 2 zbiorniki wolnego płynu na jajnikach i w zatoce douglasa.
tak mnie nastraszyła helga jedna, ze do tej pory z tego powodu mam panikę we krwi i cała ciąża w stresie.
oczywiście poszłam do poleconego lekarza (obecnego) i dowiedziałam się zupełnie innych rzeczy 😉
ale strach pozostał ;(
ach, poszłabym do tej helgi i jej nawtykała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz bylam na zakupach wczesniej w rossmanie, wydalam jak zwykle kupe kasy bo na kazdej polce promocja byla, rozmarzylam sie przy poleczkach z produktami dla dzieci, kremiki, balsamiki, pieluszki, waciki, patyczki do uszu ahhhh
a zaraz sie urywam do domu bo jakos sie dziwnie czuje , chyba sen mnie bierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia ja poprostu wytluaczylam mu,ze on trzyma mnie za reke i stoi przy glowie a nie stoi i patrzy w dziure hehe :P i powiedzialam mu,ze ja sie boje i sama nie chce byc i ze wtedy mame,siostre albo kuzynke wezme. Podobno jak jest sie samemu to pielegniarki moga byc chamskie... kolezanka powiedziala mi,zebym wziela kogokolwiek kto nie bedzie rodzic bo inaczej,jak beda miec zly dzien to moge sie zniechecic do porodow jakichkolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...