Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja tak sobie pomysle,ze moja siostra jest 1,5 roku za granica i juz 2 samochod ma, kupuje mieszkanie w Anglii,bierze slub na 150osob i gwarantuje nocleg w hotelu i nie zaluje sobie na nic to az mnie lekka zazdrosc bierze,ze nie poszlam w jej slady ale z drugiej strony wole zyc skromniej ale szczesliwie z dzidziusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Fredeczka ale nie wszystkim takie szczęście dopisało...znam też osoby co bez grosza wróciły z Anglii 🤢 i jeszcze długów narobili

Ja tam wolę mieć co mam a jak będzie więcej to też będę szczęśliwa 🙂 narazie nie narzekam 🙂 tylko dziękuje Bogu za dobrego Męża bo mogłam trafić gorzej i by było zgrzytanie zębami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tamten post mial byc n ainnym forum a tutaj go wpisalam hehe :P

Ojj tez znam takich , co wyjechali i jeszcze pozyczyli kase na wyjazd i wrocili bez grosza i z dlugiem do splacenia 😉

ALE MYSLE,ZE TO OD KAZDEGO INDYWIDUALNIE ZALEZY. tAK JAK PATRZE NA MOJA SIOSTRE TO SOBIE MYSLE,ZE JEJ W ZYCIU OPROCZ MILOSCI CHYBA WSZYSTKO WYCHODZI HEHE. CHOCIAZ TERAZ TO NAWET MILOSC JEJ DOPISALA. A MAM PRZYNAJMNIEJ TAKA NADZIEJE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My braliśmy kredyt bo innych perspektyw na własne M nie ma. Jeżeli chodzi o zdolność kredytową to faktycznie ciężka sprawa i gdyby nie moi rodzice to nici z mieszkania nigdy pewnie na nie nie bylo by nas stać. A kredyt braliśmy na 16 lat bo innego wyjścia nie mieliśmy więc ja uważam że i tak nie jest żle patrząc na te 30 - 40 "letnie kredyty":
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka a miałaś problem by ochrzcić swojego Syncia?? Bo mi wszyscy tróją że księża nie chcą chrzcić bez kościelnego ślubu a przecież nie wszystkich stać na to by dać księdzu 1500 za udzielenie ślubu...a niby mówią co łaska a cennik na stole kładą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab musza ochcić Ci dziecko, bo ksiądz odmawiając chrztu dziecka zmusza de facto Ciebie do slubu koscielnego a to jest zabronione bo Wy do związku małżeńskiego musicie przystapić dobrowolnie.
Nam nauki przedmałżeńskie ksiądz prowadził i opowiadał o przypadku, że ktos się chajtnął tyko dlatego bo mu nie chcieli dziecka ochrzcić potem się rozwiedli i jak poszli po tzw. rozwód kościelny to powiedzieli ż edo slubu zmusił ich ksiądz afera była nie lada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia idziesz do urzędu miasta bądź gminy,wybierasz datę jeśli mają wolną wcześniej to też Ci dadzą i masz po sprawie 🙂 ja byłam w sierpniu zaklepać datę na listopad to się Pani śmiała że tak wcześnie ale ja nie chciałam żeby mi ją ktoś zabrał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wam powiem tak,ze nam ksiadz mowil,ze ochrzci dziecko , jesli wyrazimy wole ze chcemy wziac ze soba slub koscielny.

a to sie nie nazywa rozwod koscielny tylko rozwiazanie malzenstwa i do tej pory slyszalam tylko o tym ,ze takie przypadki nastepuja w okolicznosciach gdy np jeden partner ukrywal swoja chorobe psychiczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet powiem Wam ciekawostke, przed slubem kościelnym musisz wyspowiadać sie dwa razy, ale jak mieszkacie razem, to wystarczy raz przed slubem, bo i tak po tej pierwszej spowiedzi będziecie grzeszyć 🙂 tak nam ten księzulek mówił usmiechając się 🙂

nie ma co się dawać "czarnej mafii", dla nas nauki przedmałżeńskie to była mega ściema, a wychowanie prorodzinne i kalendarzyć Proszę .... najlepsza była ta baba która na spotkaniu w cztery oczy mówiła jak powinnismy się szanowac, ile razy kochać, a potem zadzwonił jej telefon i powiedziała że będzie póxniej i słyszeliśmy przez głosniczek (bo siedziała na przeciwko nas) jak ktos ją mega opieprza z kurwami i innymi ... A ona miło do słuchawki dobrze kochanie będę i się rozłączyła. Walnęłam jej smiechem prosto w twarz i poprosiłam o podpisanie karteczki, masakra

uff ale wywód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...