Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym już też miała wszystko porzkładane ale mnie tatusiek stopuje. Powiedziałam mu tylko że najpóźniej do końca lutego wszystko ma być gotowe. Ja w marcu i może w kwietniu mam zamiar nic kompletnie nie robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja zadnego remontu nie przewiduje, wprowadzilismy sie 1,5 roku temu wiec jest jeszcze "czysto" pokoik jest pomaranczowy bardzo intensywnie, wyczytalam ze taki kolor pobudzi dzidziusia wiec bedziemy miec wesolo, w marcu maz zkreci lozeczko i sie poprzesuwa mebelki. w marcu tez dokonamy zakupu ubranek, wozka , poscieli itp, teraz jedynie przegaladmy i zapisujemy co jakiej firmy nam sie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka przy dziecku najlepsze i wskazane przez terapeutow koloru to zielen i niebieski.
A my teraz bedziemy miec z palety sniezka barwa natury, pomaranczowy sad i jasminowa aleja wiec tez bedziemy miec wesolo...

Anka fajny jest, to fakt ale ta cena jakas z kosmosu. pffff. a raz widzialam wozek za 11tys :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wszystko w proszku. Mam nadzieję że w ten weekend coś ruszy. Chce się przenieść do tego pokoju bo najcieplejszy jest i większy od dotychczasowego. Zbankrutujemy na kuchnie za to. Wszystko trzeba od podstaw zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten wózek już dawno kupiony 😉
będzie się super komponował, jak będę dzidzię wystawiać na drzemkę do naszego ogrodu, który rozpościera się wokół naszego pałacu :laugh:

a teraz na poważnie: was to tylko remonty czekają a my musimy jeszcze kupić mieszkanie i to dopiero po nowym roku a ja już wtedy będę gruba jak bela a tu jeszcze coś urządzić. ja sobie nie wyobrażam tego wszystkiego 😲
w obecnym mieszkanku, nie mamy nawet gdzie łóżeczka wstawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziewczyny a wiecie jak teraz ciężko kredyt dostać?? 😞 trzeba się wykazać sporymi zarobkami 😞 ale podobno za trzy lata ma się skończyć rodzina na swoim i wejść inny program pomocy tylko nie pamiętam jaki bo słyszałam to tak przejściowo w sklepie 😞 chodziło coś o to że się narazie mieszkanie wynajmuje a potem ono przechodzi na własność tylko nie wiem jakim cudem a w necie też nie szukałam...ja to jestem czasem taki lekko duch i żyję chwilą i nieraz nie martwię się co będzie jutro 🙂 inni niech sobie tym głowę zaprzątają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...