Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha i ksiadz nie ma prawa polozyc cennika na stole. Mozecie powiedziec np,ze nie jestescie zamozni i czy starczyloby np 200zl. Ksiadz napewno nie odmowi 😉 u nas ksieza czesto np za chrzest dziecka wogole nie biora pieniedzy nawet jak im daja i np mowia "kupcie malemu pampersy" . Musze powiedziec, ze brakuje mi strasznie ksiedza,ktory uczyl mnie religii w gimnazjum. Co z tego,ze potrafil wrzasnac itd. Wazne,ze dalo sie z nim dogadac i ze zawsze szczerze odpowiadal na pytania i udzielal konkretnych odpowiedzi a nie cos krecil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nauki przedmałżeńskie to też kompletna ściema. Z racji ze trwały one cały tydzień mój mąż nie mógł w nich uczestniczyć bo pracuje jako kierowca więc chodziłam na nie ze szwagrem.
A panie z poradni małżeńskiej szkoda gadać. Zastanawiałam się czy ona wierzy w to co nam mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zależy od księdza 🙂 Teraz jak mieszkam u Męża to mam księdza za sąsiada 🙂 który jak był młodszy to pił z moim Mężem piwo i może on nam ochrzci bez problemu 🙂

Tylko mam mały problem bo zawsze jak idę z Mężem i on schodzi albo wchodzi po schodach to Jacek do niego mówi cześć a ja co powinnam powiedzieć?? Nie chodzi w sutannie jak go widzę więc chyba dzień dobry wystarczy...co o tym sądzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Koleżanka mówiła że miała zadanie domowe z nauk. Miała przez miesiąc prowadzić kalendarzyk małżeński - pomiary temperatury, wygląd śluzu. Masakra. Miała jej to wszystko przedstawić. Oczywiści wszystko ściągnęła z internetu i trochę zmieniła. Kalendarzyk nie ma wielkiego sensu jak się ma nieregularny okres i chociażby się zachoruje w konkretnym miesiącu albo ma się jakiś stres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia ja kalendarzyka nie prowadziłam bo powiedziałam że przy moich cyklach to nie ma sensu, że najpierw muszę się wyleczyc i hormony ustawić jak należy, to ta żmija katolicka powiedziała, że płodność i dar rozrodczości są darem bozym i powinnam oddać się wręce Pana a nie faszerowac się tabletami.
Wtedy też wybuchnęłam smiechem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ich moja temperatura obchodzi i śluz?? matko kochana istna wariacja 🙂 jaaa...teraz to mnie rozśmieszyło 🙂

Ja wam powiem że nawet bierzmowania nie mam bo ksiądz u nas na wsi przez X lat nie robił i będę musiała jechać do biskupa do Legnicy i tam się bierzmować...mój Tato się śmieje że mnie za darmo wy-bierzmuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski moje rozkojarzenie sięga zanitu, dałam ciała pięknie. Klienci czekali na samochód od 12.00 do teraz bo źle sprawdzałam płatności, cudem ich udobruchałam, a kiero siedzący przy mnie po ich wyjściu powiedział z usmiechem " chcesz o tym porozmawiać". Jednak L4 mi się nalezy, powód- problemy z mózgiem, spadam papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie mam bierzmowania ale u mnie w Szczecinie w parafii ksiadz chcial tylko bierzmowania rodzicow chrzestnych, tutaj w norwegii nie wiem jak jest ale mam nadzieje ze tak samo :P

znowu pochlonely mnie zakupy 🙂 tym razem dwa biale body, spioszki welurowe z kubusiem puchatkiem i komplecik kaftanik i spodenki tez welurowe biale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ukrywam, ze od jakiegoś czasu schematy kościelne są mi odległe - sama zraziłam się 2 razy i słyszlam od innych liczne opowiesci.
oczywiscie nie ma to nic wspólnego z moja wiarą i tym, że chciałabym ochrzciś swoje dziecko 😉
mam w związku z tym pytanie: czy mogę ochrzcić dziecko tam gdzie mi się podoba czy jestem przypisana do parafii swojej lub Bartka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...