Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie dziewczyny
Żle mi się zaczął ten dzień. Wczoraj zjadłam pizze a dzisiaj brzuch mnie tak bolał że myślałam że umrę. Byłam dziś na powtórce morfologii. Nie jest do końca dobrze. Z tego co widzę to mam niedobór żelaza a to może być anemia. Zaczęłam się martwić. Nie wytrzymam do środy. Chyba trzeba zacząć brać witaminki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny 🙂
Ostatnio w nocy też trochę nie chce mi się spać,albo mam problemy z zaśniecięm,bo trochę pobudzona jestem. Natomiast jak już jest godzinka kolo 6.00 to spię słodziutko. Może to przez szybsze krążenie krwi? Czułam jak palce u rąk mi pulsowały.No i dziecko jest ruchliwe ponoć w nocy,to pobudza krew do większej pracy. Ale to tylko moje takie spostrzeżenie - nie wiem czy dobre.Będę musiała spytać ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałam żadnych dodatkowych. Lekarz powiedział że na razie nie trzeba (przy pierwszej wizycie). Teraz pewnie już będzie mówił że trzeba. Nic dziwnego że ostatnio się tak na kapustę pekińską rzuciłam. Dzisiaj też bedzie na obiad więc sobie zjem sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Ja nadal biorę kwas foliwy. Muszę się gina zapytać czy mogę przerwać. Cały czas biorę leki na przewlekłą chorobę, a one zaburzają wchłanianie kwasu więc chyba lepiej żebym brała. Jak myślicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie w moich witaminach jest wlasnie w malej ilosci 🙂
mam prosbe macie jakies namiaty na dobry kalkulator ciazy?ktory to juz tydzien?bo gdzie sprawdzam to kazdy pokazuje mi cos innego :P typowy przyklad ze na brzuszek.net mam 17 tydzien a w tym suwaczka pod opisem mam juz 18 i jeden dzien :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te różnice wynikają pewnie przyjmowanego na każdej stronie długości cyklu. Ja sobie tak pokombinowałam żeby wyszło mi to co z USG. Podałam trochę inną datę porodu żeby wyszło. Mam dwie 28 marzec i 06 kwiecień. Jak wpisałam na suwaczku 4 kwiecień to mi się z USG zgodziło. Zazwyczaj biorą 28 dniową długość cyklu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...