Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Muszę powtórzyć morfologie. Aż mi głupio znowu iść i mówić że się spóźnię. Tak od dwóch tygodni co chwile mi coś wypada. A to wolne a to wcześniej wychodze. Ostatnio się spóźniałam często przez opóźnione pociągi a w tym tygodniu przez brak tramwaji. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zjadłam pączka...
ogólnie ostatnio mam napady na słodkości, wczoraj zjadłam na wieczór obrzydliwe dwa ciastka tortowe, zemdliło mnie jak cholera, ale popiłam melisa i mi przeszło.

a najgorsze że zjadłabyjm czekoladkę, najlepiej mleczką linda, czy skoczyć na stacje benzynowa po nią ? to jest pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny juz po wizycie!
pani zrobila mi usg, jakos na dniach je zeskanuje i wam pokaze bo moj skaner jak na zlosc jest wlasnie w serwisie 😠 dzidzia byla wyjatkowo grzeczna malo sie ruszala, chyba spala. wszystko jest ok a to najwazniejsze 🙂 szkoda tylko ze nie wiadoma jest jeszcze plec, pani powiedziala ze fasolka jest za mala zeby wiedziec na 100% i ze musze poczekac kilka tygodni...
zabrali mi 3 ampulki krwi, jedna na odczyn coombsa, jedna na hiv (niby standart) i jedna na cos jeszcze ale nie zrozumialam na co. za tydzien przyjda mi poczta wyniki i jakis list ze szpitala z datami wizyt w szpitalu i informacjami tez nie do konca zrozumialam co wlasciwie ma zawierac ten list 🙂

a zapomnialam wam napisac ze wczoraj kupilam z mama pierwsze ciuszki 🙂 dwa pajacyki biale w kolorowe gwiazdki, rzecz jasna uniseksy 🙂 za dwa zaplacilam niecale 50zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cieszę się bardzo 🙂 Co najważniejsze to już wiesz. Ja do środy to zwariuje - już bym chciała wszystko wiedzieć hihi. Fasoleczka mnie troszkę posmyrała i ciekawość wzrosła. Widać złośliwość ma po mamusi hehe
kirrke pochwal się później nową fryzurka.
starlight dobrze że mamy możliwość bycia w ciąży. Jednak wydawało mi się że to coś okropnego. A teraz proszę bardzo zaczęło mi się podobać - to chyba przez te kopniaczki i troskliwość chłopaka.
Wczoraj się pytał mnie ile trwa załatwianie ślubu cywilnego hihi
Czyżby coś kombinował? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...