Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oto moja psinka. Trochę kiepskie zdjęcie ale innego w pracy nie mam. [img size=308]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC02166.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki, ja spadam zmarzłam dzisiaj po tym dentyscie, głowa przewiana bo czapki nie mam, i chyba lekko zaczyna mnie brac przeziebienie, ide sie polozyc do łozka i troche przespac, jezeli bedziecie chciały wprowadzic jakies dane do tabelki to piszcie na moj email bo potem trudno wszystko znlaesc na forum naszym , piszemy w zastraszajacym tempie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
Dawno mnie nie było bo mam niezłe zawirowania co do ślubu. Tak prawdę mówiąc to chciałabym być po ślubie i weselu. Za dużo rzeczy mam na głowie. Najgorsze jest to że trudno sie nad czymś skupić 😞 BUZIAKI A u was co słychać ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w środę. Przeczytałam cale 30 stron. Uffff...
W skrócie: gratulacje, fajne brzuszki, śliczna psina, super tabelka, witam nową kwietnióweczkę, dentystom śmierć i może o czymś zapomniałam, to sorki 😉
Ja byłam dziś w mieście z kumpelką na zakupach, trochę zmarzłam i teraz sobie poleguję klikając.
Zachcianek brak, ale jak sie naczytałam o tych Waszych wafelkach i batonikach to tak mi się niedobrze zrobiło, ze opitoliłam laskę kiełbasy parmeńskiej dla zabicia tego słodkiego smaku 😉
Buziaki środowe dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...