Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie wstret do zapachow tez minal oprocz zapachu gotowanego badz smazonego miesa..... bleeee... najgorzej

ogolnie to w koncu przyszly moje wyniki krwi i wszystko jest w porzadku 🙂 w dodatku dzwonila do mnie pani ze szpitala ze nie wie dlaczego wrocil do niej list z informacjami ktory wyslala do mnie i po weryfikacji mojego adresu stwierdzila ze wysle raz jeszcze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, że tak zapytam... Kiedy poczułyście pierwsze ruchy dziecka ?
Ja tak czekam czekam i nic 😞
Tzn wydawało mi się ostatnio jakby coś się poruszyło, może tak leciutko puknęło, ale nie jestem pewna czy to "to"... tym bardziej, że to było kilka dni temu a od tego czasu nic a nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, jesteś wielkaaaa!!!! Przypomniałaś mi, ze kupiłam sobie przecież zajebistą konserwę 😆 😆 😆
Idę po bułę z konserwą i ogórem piklowym.
Wiecie co, ja to miałam potworne nudności w I trymestrze, średnio od samego rana tak do 18-ej, potem trochę ulgi, ale ani razu nie żygałam 🙂
Ale zaraz to zrobię bo przypomniał mi się zapach gotowanego kurczaka i to jak mi wtedy było niedobrze, łech...
Dobrze, ze to już poza mną.
Było i minęło z końcem I trymestru jakby w mordę dał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poczułam w 15 tyg. ale wtedy nie byłam jeszcze pewna, ze to to, ale dziś wiem, ze to było to.
Właśnie takie pukanie od środka i przerwa, na początku nieregularnie, co kilka dni, a teraz to już raczej codziennie coś tam czuję.
Najmocniej było jakieś 3 dni temu, teraz pewnie kopie w drugą stronę :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W piątek czeka mnie wizyta u ginekologa już chcę zobaczyć moje maleńkie serduszko 🙂 no i już chcę wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka żebym mogła dużo ciuszków nakupować :P a tak to stoję w miejscu i ciuszki tylko białe, no i jakieś inne uniwersalne 🙂
A jutro idę na duże zakupy i do fryzjera tylko nie wiem jeszcze co z włosami chcę zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na nadwrażliwość zapachową też nie mogę narzekać 🙂
Jedyny zapach którego nie znosiłam to żel pod prysznic męża, który sama mu chwilę wcześniej wybrałam 😉
Z dolegliwości to dały mi troszkę we znaki wymioty, zaczęły się wraz z końcem 1 trymestru i trwały około 3 tyg. 🤔

Paulinaa - ja w 17 tygodniu delikatne kopnięcia-puknięcia. Wcześniej nie czułam żadnych motylków ani bąbelków 😉
Na pewno się doczekasz 🙂 każda z nas czuje to trochę inaczej i w innym czasie.

Ja czekam na frytki... Mężulek robi, takie niskokaloryczne w piekarniku bez tłuszczu tylko w białku. Pychotka! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na pewno się doczekam 🙂
A w zasadzie to czekam chyba na takiego porządnego kopa :P
No i właśnie moje maleństwo takim leniuchem nie jest bo jak byłam na usg ostatnio to tak się wierciło i machało rączkami no ale na koniec badania odwróciło się i z paluszkiem w buźce poszło spać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poczułam pod koniec 16 tygodnia, ale mały od razu zasunął mi porządnego kopniaka :P
Nudności i wymioty były u mnie na porządku "wieczornym"- każdy dzień kończyłam z głową w kibelku... :X Odrażały mnie wszystkie zapachy, jeśli tylko dłużej je czułam, z tego powodu musiałam zacząć myć sie szarym mydłem, bo nie mogłam znieść zapachu mydeł ani żeli dłużej niż kilka dni i w końcu bym zbankrutowała 😉 Teraz już jest na szczęście ok, zaczęło mi się od ok. 7 tygodnia, a skończyło jak większości dziewczyn- wraz z II trymestrem 🙂

Paulinaa lada dzień na pewno poczujesz bobasa 🙂

JoZo ale mi narobiłaś ochoty na frytki !!! Za karę musisz się ze mną podzielić 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nową kwietnióweczkę.

Emi. właśnie odkryłam, że mnie też bezrobotność dobija.
pisałam wcześniej, ale sie przeglądarka wykrzaczyła i chyba nie doszło. wszystko takie do kitu dzisiaj, więc idę spać.

wybaczcie starej babie.

jutro Was poczytam. pa. buziaki 102.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...