Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
starlight85 no oby Ci sie ten humorek poprawił 🙂 Swoją drogą też chętnie wybrałabym się na jakieś babskie spotkanie, niestety najwcześniej w grudniu, jak będę w domu i o ile w nim będę... Poza tym pracy też Wam zazdroszczę, ja już 4 miesiące nic nie robię... NUDAAAAA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂

A ja znowu 50 stron zaleglosci - alez macie tempo 😉

Duzo sie tu dzialo ...
Wszystkim Mamusiom z USG - GRATULACJE ! :laugh:,
Nowe Kwietniowki 😉 ,
... jakies choroby i dentysta 🤢 ,
urodziny Ani ( sto lat ! 🙂)
no i oczywiscie kulinaria ...
( jakis SUPER torcik na fotce mi mignal - mniam ☺️ )

Czytam, czytam a za chwile nie pamietam co przeczytalam 🤢

Moja Dzidzia przez 2 dni siedziala cichutko a wczoraj - SZALENSTWO W BRZUCHU 🤪 przez caly dzien ( oczywiscie z przerwami ) Troche sie stresuje bo dzisiaj brzuch mnie pobolewa ...
... Dzis tez odbieram wyniki badan 🤢

Wczoraj chcialam ubrac jakis cieplejszy plaszcz i ...
DUPA - na wysokosci brzucha nie moge sie dopiac ☺️

A jutro wieczorem ide na impreze ... pewnie tez sie w nic nie zmieszcze ...

Nie pozostaje nic innego jak zjesc cos dobrego zeby nastroj sobie poprawic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem coś o tym... Tym bardziej, że przed ciążą pracowałam 7 dni w tygodniu, a teraz wogóle... Masz rację, przydałoby się czasem więcej wolnego, ale tak przynajmniej czas nie stoi w miejscu. Na szczęście grudzień tuż tuż i może do domku na Święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia jak włosy powoli rosną, to podobno na dziewuszkę 🙂 A jak szybo to na chłopca, co akurat wróżyłoby, że będę mieć wymarzonego synusia 🙂 Bo ja 2 dni po goleniu jestem zarośnięta jak małpka, a na brzuchu takie włosy mi porosły, że coś okropnego 🙂 Jestem blondynką, a brzuch porasta na czarno 😉


Nie pamiętam już która z Was brzuchatki wrzuciła pierwsze fotki z demotywatorów, ale często teraz tam zaglądam i chwilami boki ze śmiechu zrywam 🙂

I wrzucam coś na poprawę humoru dzisiejszym smutaskom 🙂 [img size=356]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1246704482_by_Bronudolar__500_1_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zakupy to słaby punkt chyba każdej kobitki :P
Ja niestety z zakupami muszę zejść na drugi plan teraz najważniejsze wyposażenie wymarzonego gniazdka żebyśmy mogli się w końcu przeprowadzić. Też przyjemna rzecz szukać mebelków, lamp i innych pirrdołków tylko szkoda że to wszystko tyle kosztuje.
Dobrze że w zeszłym miesiącu zaaopatrzyłąm się w spodnie bo byłoby teraz cienko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...