Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja trzy tyg temu na wizycie uslyszalam ze zero wspolzycia,lezenie itp bo macica twarda i nie mozna jej niczym draznic,teraz juz lekow nie biore,we wtorek wyszlam ze szpitala,na zwolnieniu juz nie ma ze muszę lezec wiec moze i macica juz miękka i mozemy sobie pozwolic na "małe co nie co"..?? 😉 choć boje sie ..to chcialabym wynagrodzic" tę abstynencję sobie i facetowi mojemu..hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja miałam jakieś 2 miesiące temu dwa razy krwawienie po stosunku. Jak powiedziałam o tym lekarzowi to stwierdził tylko żeby zrezygnować ze współżycia. Jakos mi się to nie uśmiechało. Zrezygnowaliśmy tylko z pozycji przez którą mi się wydawało że pojawia się krwawienie. I miałam rację. Widać wtedy miałąm bardzo wrażliwą macicę. Teraz już jest wszystko w porządku. Wróciliśmy do starych sposobów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do sexu to na wizycie w 11 tyg ciazy lekarz powiedzial ze jaknajbardziej sex wskazany i zebym mu uwierzyla ze kobiety w ciazy jego pacjentki bardzo sobie sex w ciazy chwala, zaznaczyl jednak ze nie moze to byc sex mlodzienczy tylko delikatniejszy, no i w pozneijszej ciazy z wytryskiem na zewnatrz ☺️ ja natomaist sie zablokowalam wster jakis mnie ogarnal jak maz sie do mnie zblizal, teraz natomiast od tygodnia mamy w tym temacie RENESANS 🙂 🙂 🙂 to ja zaczynam i to ja mama chcice:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi moja przyjaciółka miała kamienie w ciąży, co prawda nie na nerkach, ale miała i wszystko było w jak najlepszym porządku. Mała urodziła się przez cesarkę, ale to dlatego, że przyjaciółce zaczął się poród, a nie miała rozwarcia, więc zupełnie to nie związane z kamieniami. Zabieg usunięcia kamieni miała dopiero 5 mscy po porodzie, będzie dobrze, zobaczysz, mała jest bezpieczna, nie denerwuj się tylko, bo to jej najbardziej szkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Gadulki ...

Odebralam wyniki badan - okazuje sie, ze mam anemie 😞
Wczesniej klopoty z tarczyca, ale wyniki sie poprawily i jest ok. Spodziewalam sie, ze cos moze byc nie tak z ta tarczyca a tu anemia 🥴

Dobrze, ze w srode mam wizyte u Gina - to cos poradzi.

Jak nie urok to s ... normalnie, ech ...

emi - nie wiem dokladnie jaki jest Twoj "stan" i jak duze sa te kamienie ( jesli sa ) lub zlogi piasku, ale ja np mam piasek w nerce ( tez czasami pobolewa ) wiec ogolne zalecenie od lekarza jest takie zeby duzo, DUZO pic ( to moze sie wyplucze ) Gdyby dzialo sie cos wiecej to trzeba zglosic i lekarz bedzie kombinowal jakby tu zaradzic. Ale z tego co wiem - Dzidzia jest bezpieczna poki nie dzieja sie jakies "cuda".

Kurcze, Dziewczyny Wy umiecie takie super ciacha robic -
ja nawet w budyniu wygeneruje grudki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki po powrocie z pracy odleciałam spałam ponad 3 godziny ale za to wstałam z bólem dołu brzucha.Mam nadzieję że niedługo przejdzie.
Co do zakupów to kilka ciuszków już kupiłam a 4 reklamówki dostałam od koleżanki ale nawet ich nie wyjmuję 🙂
My z Piotrkiem jesteśmy razem 4 lata on zaczyna wspominać o ślubie jednak ja się boję ( po poprzednich przejściach typu rozwód) wiem że on jest inny przeszliśmy wiele kiedy walczyliśmy o życie Weroniki wtedy to on sprostał roli bycia tatą a nie jej prawdziwy tata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...