Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂


ilonab - jak imprezka?

iskierka - trzymamy kciuki za USG !

emi - faceci są niedomyślni 😉 Ale nie przejmuj się chyba każdy z nich ma takie dni.

Agatta - no to zaszalałaś gastronomicznie 🙂 Bigosik pycha 🙂

Dziś cisza na forum, bo niedziela :p ŚPICIE JESZCZE CZY JAK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki;-)
ja dopiero co wstalam wczoraj ciezka noc mialam bylam samiutka jak palec moj mnie zostawil poszedl spac do siebie,od wczoraj nic nie napisal;/;/ale dzis jest nowy dzien a jutro dzien w ktorym znowu zobacze moje słoneczko
Emi głowa do góry Twój dal ci chociaz buziaka a ja nic od wczoraj nawet esia nie dostalam;/;/;/.
Iskierka trzymam kciuki za USG,napewno bedzie wszystko w porzadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii Brzusio swędzi bo skóra sie rozciaga i robi sie cienka.Ja brzusia swojego smaruje oliwkami,i po chwili juz mnie nie swędzi.Pora zrobic cos do jedzenia mam na myśli obiadek,ale tak mi sie nie chce nic mi sie dzisiaj nie chce pogoda ładna słoneczko świeci odziwo nie jest zimno a mi sie nic nie chce;/;/.
Dziekuje za esia;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki ja już nie wiem co robić wczoraj cały dzień leżałam oprócz wstawania na siusiu i na mniam a dzisiaj znowu ból brzucha 😞 biorę leki tak jak mi kazali i nic nie daje boje się jak nie wiem bo z tego wszystkiego to nawet ruchów nie czuję a mój gin pojechał w piątek do Pragi i będzie późnym wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam,ale skopiuje to co pisałam na swoim forum ok? 🙂jestem u tesciowej i woła na obiad wiec nie bede raz jeszcze pisała 🙂
bylismy dzis z przemkiem i z remikiem,usg 3d,obraz piekny,wszystko
było widac świetnie,no i co się dowiedziałam?i co zobaczyłam???
ze będę miała zdrową,śliczną córkę)))
na kolorze było widać wyraznie co ma miedzy nogamiczyli śliczną
pipke
Jestem w szoku i tyle,popłakałam się na poczatku
z "nieszcześcia"głupia jestem wiem!

Przemek szczesliwy ,az sie popłakał z radościRemik
zadowolony,mowi,że bedzie jej kitki czesał
ja sie oswoje i przyzwyczaje
Imienia brak moze Olimpia,może Emika?
niewiemy 😁

Waży 400gram
jest fajna,cały czas do nas machała.
Zdjęcia wieczorem--

wystraszyłam sie,bo lekarz zobaczył cos koło łożyska,.nie był
pewnien czy to nie jest "od dziecka"zestresowałam sie bardzo,ale
okazało się ,że nie!!! ufff jest to oddzielone od dziecka,jakiś
pecherzyk powietrza.
Basik pisałam do ciebie na gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka to teraz będzie parka 🙂 [img size=241]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05338-2aa68fce634f6d604e043de2baeda8ce.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka super że dziewczynka będziecie mieć parkę a Ty szybko się przestawisz a robienia warkoczyków kucyków i całej reszty mogę nauczyć w zamian za naukę kopania piłki 🙂
Ilonab bukiecik uroczy 🙂
Perełka wszędzie powietrze jest nie za czyste a Ty byłaś niemal u mnie bo ja na osiedlu obok ksawery mieszkam
A dodzwoniłam się do doktorka powiedział że mam się nie denerwować bo to też ma wpływ na to że brzuch boli zakaz głaskania brzusia dalsze leżenie i branie leków 🙂a z o objawów jakie mówię to standardowe rozciąganie się macicy jutro na wizytkę zaprasza i już się nie wykręcę od zwolnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka nic nie mam, ale poszukam w archiwum, może się zapisało, bo od jakiegoś czasu komp mi szaleje, sam się wyłącza, ciągle wyskakują jakieś błędy, a gg działa jak mu się zachce :/ miałam przeciążony dysk, zrobiłam dzisiaj na nim trochę porządku, może już będzie działał
Pamiętam, miał być chłopczyk, a tu taka niespodzianka, pipeczka się pojawiła 🙂 Ja jeszcze nie miałam USG pod kątem płci, ale niedługo wybieram się na połówkowe i mam nadzieję, że wtedy dzidzia pokaże siusiorka 🙂 bo jestem przekonana, że będzie chłopczyk 😉 A jak zrobi mi niespodziankę i zamiast Konrada wyjdzie Nikolka, to też będę się cieszyć, chociaż dziewuszkę chciałabym drugą 🙂 ale co tam, najważniejsze, żeby były zdrowe te nasze bąble 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...