Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ami śliczna dziewczynka 🙂
Ostatnio tu nie zaglądam bo staram się wyleczyć ale póki co to mi nie przechodzi. Antybiotyk chyba nie działa. Trochę nie w temacie jestem - mam nadzieję, że u Was brzuchatki wszystko dobrze.
Przez tą chorobę schudłam 1,5kg czyli jestem niecałe 3kg na plusie.
Oskarek daje znać o sobie coraz mocniej, niestety nie robi tego za często. Muszę czekać na czwartek na wizytę u gina:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Amii jaka śliczna mała królewna 🙂

Kirrke zdrowiej nam szybko

Klapoucha wiem co to życie bez wody...współczuje

Przyszedł dzisiaj do mnie Mikołaj 😎 i nawet Kubuś dostał prezent taki śliczny pajacyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Odkąd mam powera to trochę rzadziej tu zaglądam i potem musze nadrabiać.
Baśkom z biustem i bez biustu - najlepszego 🙂
Amii - Oliwka zapozowała z klasą 🙂
Kirkke - zdrówka, zdrówka, zdrówka.
Jak ja wam zazdroszczę tych fotosików. Ech, moze i na mnie przyjdzie czas i za 2 tygodnie wrócę od lekarza z takim obrazkiem i wiedzą na temat płci mojego bobika, który kpie codziennie namiętnie i juz o stałych porach 🙂
Ja mam jutro smutny dzień bo idę na pogrzeb kolegi 😞
Myślałam zeby moze zaoszczędzić sobie stersu i nie iść ale potem bym sobie nie darowała.
Buziaki dla Was ślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki prąd i brak wody to rybka

Ja pochodzę ze wsi i jak była taka mega zima pękła nam rura od ogrzewania w domu było tak zimno że kwiatki zamarzły 😞 spaliśmy w jednym pokoju i do tego jak nie było ciepła to i ciepłej wody też nie 😞 to był horror dopiero.Ale przeżyłam dostałam rumieńców i chłopy z miasta na nie wyrywałam 🙂 bo Dziewucha ze wsi to zdrowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis tak 5 dni byly straszne sniezyce i pozrywalo linie energetyczne to dopiero byly nerwy myslalm ze ich zabije...dobrze ze w l,odowce malo co bylo do jedzenia to sie nie balam ze cos sie moze popsuc...

Aniu główka do gory na tym pogrzebie tylko sie nie zalamuj bardzo bo zaszkodzisz dzidzi a teraz cxzuje twoje emocje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...