Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oczywiście sie obudziłam i musze skomentować zdjęcie córy emi - śliczności we wdzięcznej pozie, jakby wiedziała, że pozuje do zdjęcia 🙂
iskierko, superowo, ze superowo 🙂
ja cały czas nucę mojej kruszynie tego "ptaszka z łobuzowa" - już od jakiegoś miesiąca i codziennie. 🙂 to taki rytuał. ciekawe jaka będzie reakcja w przyszłości na te nuty ? 😆
no cóż skoro wszystkie już śpicie to i ja się położę.
pchły na noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie
Dzisiaj jestem pierwsza na forum.
Iskierka czyli przynajmniej wiesz kiedy urodzisz - gratuluję dorodnej córy 🙂 Wychodzi na to że pierwsza będziesz.
Emi jakie śliczne fotki córeczki. Tez takie chcę 🙂
Zauważyłam że zaczynam wyglądać i się ruszać jak typowa ciężarna. Plecy wygięte, pupa do tyłu wypchana a brzuch i cycki ostro z przodu. Jak kaczuszka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie kaczuszki
wczoraj nie zaglądałam, więc dopiero dzisiaj poczytałam o badaniach.
Emi – ślicznego buziaczka masz w brzuchu. Cieszę się z dobrych wieści. 🙂
Iskierka – gratuluje fest królewny; fajnie że będzie miała starszego brata. 😉 No i pewnie jako pierwsza utulisz maleństwo, a my będziemy zazdrościć z wielkimi brzuchami 😮

Pewnie że tak - dziewczyny śpiewamy i jeszcze raz śpiewamy! I nie nakręcamy się złymi porodami i koszmarnymi opowieściami!
No i obowiązkowo dbamy o krocze 🙂
Morphinum - oklask dla Ciebie za podejście do tematu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze , że nie tylko ja cierpię na bezsenność. Usypiam o 3-4 w nocy a budzę się o 7-8 i tyle ze spania...chyba organizm się przyzwyczaja do nieprzespanych nocy.

Nie ma co nakręcać się z do porodu, każda z nas jest inna i dlatego jednym przychodzi to łatwiej a innym trudniej (życzę wszystkim kwietnióweczką żebyśmy były w tej pierwszej grupie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kuleczki 🙂 wczoraj nie dotrwałam do zdjęć królewny jest śliczna jeszcze raz gratuluje.
Iskierka super że też wszystko dobrze i wiesz dokładnie kiedy będziesz mogła tulić swoja mała Iskierkę w ramionach
Ja dalej leżakuję na szczęście wszystkie objawy minęły został tylko ból żołądka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniadad ja ci współczuję z tą grypą, dobrze,że już po wszystkim.

Orientuje się ktoś co trzeba zrobić aby mieć ubezpieczenie zdrowotne jak się wyjeżdża do Szwecji? I co będzie z ubezpieczeniem dziecka jeżeli tam by się urodziło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i drugie zdjecie profilu mojej cory, gdzie pan doktor powiedzial ze po wydrukowaniu zdjecia dziure w glowie zarysujemy wlosami lub nakleimy z wloczki wlosy [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__ci__tka000.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...