Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja kupowałam w h&m i zara baby w złotych tarasach albo te same sklepy w arkadii
zara tez nie tania. ma sliczne welurowe pajace ale po 100 więc pajców nie pokupowałam, ale maja np. 5-cio paki body z długim rekawkiem i wychodzą tak po 11 zeta, albo jakieś bawełniane zestawiki kaftanik + galotki za około 40 zeta.
są przeceny i mozna coś upolować tyle, ze teraz ludzie powykupowali i mały wybór jest ale pewnie poświetach cos wrzucą do sklepów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i galotki ze stópkami 2 pary też około 30 zeta welurkowe kupiłam - śliczne, mięciutkie.
może za te pieniądze w tych właśnie sklepach to nie są najfajniejsze rzeczy ale i tak ta bewełenka wydaje sie bardziej miękka niż ta allegrowa.
choc oststnio na allegro trafiłam świetne mięciutkie półśpioszki za 6 zł ale kupowałam je przy okazji.
bo przecież nie zamówiłabym tylko tego gdy przesyłka 13 zł.
resztę będę kupować na allegro w zestawach wyprawkowych żeby było taniej a w sklepie to moze zaszaleje w większym rozmiarze bo naprawdę szkoda kasy a moze dzidek i tak tego nie założy.
mam już kilka droższych rzeczy i to wystarczy, reszta oszczędniej bo nie wydolę :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam tylko na chwilę i zaraz uciekam na zakupy - dzisiaj niedziela handlowa 🙂Jak wypatrzę coś fajnego to dam znać.
Priorytet na dzisiaj: ciepła czapka bo mi zimno a z resztą się zobaczy.

Witam nową kwietnióweczkę.

Agatta - mąż do wyrka a ty z dala od niego!

Ania78 - odpoczywaj kochana i uważaj na siebie

Ania73 - i teraz znowu jestem głodna, ech idę po kanapkę 🙂

Klapoucha - poproś Ilonkę to Ci zrobi zakupy i paczką wyśle 🤪, u mnie też pachnie skuwaniem ścian - wymieniamy drzwi

Iskierka_ania25,moniadad - dopisuję się do klubu tuczników, mam zamiar najeść się na święta, a co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja na Allegro to kupuje tylko te zestawy bo rzeczywiscie dla 1 ciuszka czesto sie nie oplaca ...

czesc rzeczy juz mi przyslali ...
( nawet 1 slodkie buciczki w zestawie dostalam ☺️ )
cudo ! 🤪

... ale niestety czesc tych rzeczy lepiej prezentuje sie na fotkach niz w realu 🤢

cholera, wlasnie sobie przypomnialam, ze pierogi jeszcze dzisiaj musze zrobic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie. nieraz na focie samo mięsko a w realu cienka skórka :laugh: :laugh:
ja odebrałam ten wyczekany 5 częściowy komplecik moro - cienizna ale czaderski deseń :laugh: :laugh:
teraz po 4 wypawki i po pajacyku do tego w rozmiarze 56 i 62 z allegro i to zabiorę do szpitala, reszta min 62 i 68.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha sprawdziłam dla Ciebie czy są sklepy pepco w Warszawie 🙂 http://www.pepco.pl/sklepy/m/warszawa-244 tu są adresy 🙂

Kochane poczekajcie troche z zakupami w Zarze czy innych sklepach bo będą teraz wyprzedaże 🤪 ja już się nie mogę doczekć jak pojade do Poznania. Kurcze dlaczego ja tam już nie mieskzam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... najgorsze jest to kiedy opisuja towar jako idealny a okazuje sie stary, zmechacony lub poplamiony ... ceny sa czesto tak niskie na Allegro, ze nawet nie chce mi sie zawracac sobie glowy odsylaniem ... w sklepie jednak jak sama sobie "wymacam" ciuszka 😉 to wiem co kupuje ... ale za to cena ... cos za cos ... ogolnie jak nie urok to sraczka 🙃

monia jak fajnie u Ciebie juz choinka 🤪
widze, ze labek zachwycony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab, swoje pociechy to Ty możesz ubrać w brokatowe ciuszki i będą na choince za bombki robić :laugh: :laugh:
właśnie zjadłam pół słoiczka kaparów. pychota - sama sól, ale widocznie była mi potrzebna 😉 😆
Scooby jest taką psią rozkoszą samą w sobie 🙂
wytarmosiłabym go za te jego uchole i wycałowałabym te mięciutkie fafle 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł Bambaryłki 🙂

odpoczywam ile daję radę, bo jestem wiercipięta i ciężko to znieść...bardzo się staram, ale dzisiaj mam chęć porobić pierniczki ☺️ i wstawić bigos, niech pachnie już świętami w domu 🙂

emi, czekamy na relacje z nocy poślubnej 😉

monia Scooby jest przesłodki 🙂

dla młodej mam już sporo rzeczy: cześć od koleżanki, część kupiłam w szmaciaku, także jak na razie nie wychodzi to drogo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski jako swiezo upieczona maloznka :P
miałam slub cywilny wiec oczepin nie mialam, ale wszystko przede mna
od rana nie szlo wszystko za dobrze bo moj pojechal po kwiaty do wlosow, miały byc male zolte nierozwkitniete roze a co mojemu dala kwiaciarka? stare zgnite za duze rozowe roze...zal
ale nie dalam sie
podczas przysiegi zanosilam sie placzem ☺️ , hormony:P
spojrzalam na mojego lzy mial w oczach i nie wytrzymalam
ale dalam rade, a potem obiadek i reszta juz w domku bylo fajnie tylko o 21 mialam juz dosc
dziekuje bardzo za zyczenia a zdjecia zaraz moze jakies wstawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...