Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Drogie Ciężarówki 😉
Niech magiczna Noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia 🙂
No i oczywiście żeby nasze małe maleństwa były całe i zdrowe i dobrze sie chowały 🙂
Wesołych Świąt życzy Monika z cała rodzinką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam dziewczynki i wam drogie brzuszki duzo zdrowia i uśmiechów, kopniaczkow i uśmiechów na usg 🙂 i obyśmy wszystkie razem dotrwały do narodzin naszych malenskich skarbow 🙂 a takze zycze wam smacznego karpia spokojnyh swiat oraz rodzinnego opłatka 🙂 wszystkiego najlepszego zyczymy wam z mezem i Juleczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez zajrzałam do Was w międzyczasie 🙂 Robię świeżą sałatkę i wchodzę pod przysznic bo niedługo wychodzimy do Bartka babci.
Jeszcze dziś robiłam oststnie zakupki prezentowe i musz epowiedzieć, ze gdybym wiedziała jak pusto dziś będzie w galeriach to na pewno wcześniej nie przeciskałabym się wsród tłumów ludzi.
Slepy wyludnione, zero kolejek przy kasach - super 🙂 ale kto to wiedział ?
Wszystko zapięte mam już na oststni guzik, prezenty popakowane, ubrania naszykowane i zaraz zrobię sałatkę i uff - słodkie lenistwo 😆 😆
Jutro z pewnością mnie już nie będzie wieć jeszcze raz wszystkiego naj dla Was, Waszych kruszynek i rodzin 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Brzuchatki życzę Wam
aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
by kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
a kolędowych śpiewów nie było dość. ~~Wesołych Świąt

P.S.
Kochane me ta Wigilia jest dla nas wyjątkowa więc smacznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANE DZIEWCZYNKI!!!!
ZYCZE NIEZAPOMNIANEJ NOCY WIGILIJNEJ,WSPANIALYCH I RODZINNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA DLA WAS I WASZYCH WSPANIALYCH RODZINEK!!! [img size=480]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze życzenia,
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach,
wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.
Wam i Rodzinie życzy Anita z Mężem i Olafkiem w brzusiu 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/domek-640bbc89c3094a5bcecde8ef518a900f.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KORZYSTAJAC Z OKAZJI ZYCZE ŚWIĄT SPOKOJNYCH NO I ZDROWYCH ZEBY NASZE MALEŃSTWA DOBRZE SIE ROZWIJAŁY I NAM MAMUSIĄ POPALIĆ DAWAŁY,JEDZENIA MASE A NA DESER SLODKI MASAŻ,PREZENTOW SPORO NO A NAWET WOREK;-)PRZEPRASZAM ZA MA NIEOBENOSC ALE SAME WIECIE CO TO SA ŚWIETA NAJWIEKSZE ZAMIESZANIE JAK CO ROKU.BUZIACZKI MOJE BRZUCHATKI;-)*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba mam na plusie 9 kg dokladnie sie dowiem jak bede na wadze u lekarza, bo i u tesciowej i u mamy mam inna wage wiec tak sobie przypuszczam, ze tyle przytylam 🙂

choc mi ostatnio wicedyrektorka z pracy powiedziala chudzielec i ze mam jesc i w koncu utyc 😁

a planu nie mam, mama utyła tak z 15 kg wiec pewnie ja tez bede kolo tego, bo mam geny mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...