Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
widze zakupy pelna para :P
ja szczerze jeszcze nic a nic nie kupilam tez wstrzymuje sie z zakupami do lutego moze nawet do marca 🙂

ja tez chetnie bym jeszcze poogladala brzydule :P fajna byla majki niestety nie ogladam niewiem narazie mnie nie wciagnela...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że ja dopiero niedawno obudziłam się że dla siebie też usze kupić ubranka i rzeczy niezbędne dla przyszłej mamy.A ja tylko ubranka i o Dziecku myślałam aż się przestraszyłam jakbym pojechała do szpitala i nic nie miała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tak sie wydaje ze tego az tak duzo nie trzeba, ale mam liste po kolezance ktora urodzila w pazdzierniku i od drugiej sie nasluchałam z grudnia wiec wole to sobie rozlozyc na styczen luty i marzec niz wszystko na marzec zostawic pod koniec marca moge juz urodzic bo to 2 tyg przed terminem a nie wiadomo co sie jeszcze zdarzyc moze a nie chcialabym zeby zakupy dla malenstwa mnie omineły i nie mialabym na nic wplywu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no do polowy marca to i ja planuje obrobic sie ze wszystkimi zakupami, przede wszystkim musi byc juz spakowana torba i cierpliwie sobie w szafie czekac na sygnal" rodze"
a mysle ze tak w lutym to juz zaczne powoli sobie kompletowac ubranka kosmetyki lozeczko posciel itp itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cholera, mnie tez cos brzuszek caly czas wiesza 🤢

emi jestem pod wrazeniem Twojej determinacji ...
w ogole wszystkich Laseczek, ktore studiuja w ciazy ...
studia z brzuszkiem - jak dla mnie - godne podziwu

jak tak czytam to ciesze sie, ze ja juz swoje mam za soba ☺️

... ja tez chce wszystko ogarnac do polowy marca ( no moze z wozkiem wstrzymam sie dluzej ) bo niby termin mam dopiero pod koniec lub polowa kwietnia, ale dla komfortu psychicznego wole byc gotowa wczesniej ... a noz, widelec Dzidzia stwierdzi, ze chce zobaczyc swiat wczesniej 😉
... nie wyobrazam sobie zeby pozniej organizowac wszystko w biegu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do dostawania ciuchów po kims,pamietam jak sama oddałam za darmo po remiku ciuszki kolezance,teraz ona urodziła w czerwcu córeczke i wiecie co ja wiem,że wszytsko kosztuje ale ona mnie pyta czy nie chcę po Nikolce ciuszków kupić...kur....mać to ja jej 5worów zajebistych ciuszków za darmo oddałam a ona sprzedać mi chce?jeszcze jakie sobie ceny wymyśliła!50zl za reklamówke...niech sie w dupe pocałuje,nie chce nic,wole w lumpie kupić albo na all.
Teraz wszystkie ciuszki po Remiku sprzedaje albo na all albo w komisie osiedlowym i kupuje odrazu nowe,sory ale nie dam juz nic nikomu za darmo.
Nie no częśc też oddałam do samotnych matek,bardziej chodzi mi o "koleżanki"
Wczoraj spotkałam znajomą z która niewidziałam się ze 3lata i mi mowi,że jak bedzie u rodziców(mieszkają w moim bloku)to przyniesie mi worek rzeczy 🙂ja jej na to ile chce ona wiadomo,ze nic nie? 🙂
ale kupiłam zestaw husteczek nawilżających i jej dam,dziś zadzwoniła,ze będzie w piątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ISKIERKA ale pizda z tej twojej kolezanki.
Niestety Q.....a jak sie ma miekkie serce to trzeba miec twardy tylek 😠
kurde,alenienawidze takich ludzi!
Dlatego ja wlasnie nie oddalam ciuszkuw po corci nikowu,ale to tez dlatego,ze chcialam zostawic dla nastepnego dzidziusia 🙂
Ja zawsze chcialam,miec 2 od razu 😁
I zaplanowalam,ze oddm komus w rodzinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ISKIERKA ale pizda z tej twojej kolezanki.
Niestety Q.....a jak sie ma miekkie serce to trzeba miec twardy tylek 😠
kurde,alenienawidze takich ludzi!
Dlatego ja wlasnie nie oddalam ciuszkuw po corci nikowu,ale to tez dlatego,ze chcialam zostawic dla nastepnego dzidziusia 🙂
Ja zawsze chcialam,miec 2 od razu 😁
I zaplanowalam,ze oddm komus w rodzinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez bede wszystko sprzedawac na allegro bo nie zanosi sie na to bym miala komus oddac, ale jezelo ktos sie pojawi to z checia pomoge bo teraz sama wiem jaki to jest wydatek dla takiego malnstwa przygotowac wzprawke, nibz czlowiek szuka zeby bylo jak najtaniej a i tak juz wydalismy w tym miesiacu 900 zl 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to fajna kolezanka, a ja Wam szczerze napisze ze z uzywanych rzeczy to bedziemy miec przewijak na lozeczko, wanienke odciagacz do mleka i to chyba tyle, reszte zadecydowalismy z mezem ze chcemy miec nowiuskie tzn lozeczko posciele wozek i pierwsze ubranka, potem to juz pewnie inaczej bede patrzec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ogladam MAJKE 😁
Zainteresowala mnie jak ogladnelam odc pilotowy i zamiast cytologi zrobili jej inseminacje 😁 😁 😁
Jestem ciekawa jak to sie rozwiaze 🙂
Moze jak ktos nie widzial odc pilotowego to go to nie wciagnelo 😁

Dwa razy mi sie poprzedni post wkleil bo mnie wywalilo a ja sie cofnelam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...