Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co ta nasza ciaza jest niesamowita, kazda z nas ma te same problemy te same spostrzezenia 🙂
u mnie trawniczek strzyze maz gardener 🙂
co do sexu na poczatku ciazy nie mialam wcale ochoty tak do 3-4 miesiaca, teraz z pojawieniem sie brzuszka jakos tak malo gietka i malo spontaniczna sie czuje. ale dajemy rade, jak to mowi moj lekarz nie jest to sex mlodzienczy ale zawsze jakas bliskosc czulosc jest.
czy czasem myslicie nad tym czy Wasz facet Was czuje?
ciekawe jak to bedzie po porodzie? kiedy sie odwazymy na pierwsze zblizenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuśko ma zapowiedziane że w tym tygodniu będzie mnie golił hehe
O ile zdąży przed wyjazdem 😞
Jak sie będziemy widywać co kilka tygodni to pewnie chcica wróci. Na początku znajomości to się widywaliśmy co jakieś 4-5 tygodni bo wyjeżdżał za granice to się wtedy działo ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzucanie kg w taki sposób to mi się podoba 😁 Trzeba się będzie po połogu zaopatrzyc w jakąś sexi koszulke. Choc pewnie wtedy po przerwie na dojście do siebie to bez niej się obejdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy się zmieniło to racja. Inne rzeczy stały się ważne.Chociaż czasami mi się wydaje że za dużo się dzieje wokół dziecka, ciągle o nim rozmawiamy (głównie to ja zaczynam), robimy wszystko z myslą o nim. Za mało myślimy o sobie wzajemnie. Sądzę że przydałoby się chociaż jeden dzień przeznaczyc tylko dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka u mnie jest odwrotnie. Tatuśko chce więcej. Ma troje rodzeństwa. Jego mama też pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ja niechciałam dzieci. A już napewno nie teraz. Ale wyszło jak wyszło. Teraz jestem szczęśliwa, ale gdyby nie przypadek nie pisałabym teraz na brzuszku. I nie wiem kiedy bym była gotowa i czy wogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...