Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale fakt jest taki,ze dziecko sie jeszcze nie urodzilo.A on pieprzy bzdury takie. Zyczyl by mi szczesliwego rozwiazania a nie takie farmazony.

Zreszta mysle,ze on przez zazdrosc tak gada,ze my juz drugie,bo on tez chce drugie ale jego zona nie.A on jeszce nigdy nikomu nie powiedzial "Gratulacje,ciesze sie" przez gardlo mu nie pezjdzie cos milego,musi zawsze jad saczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dwa lata temu mój tata zabrał wszystkie swoje kobiety na wakacje, jak szliśmy przez miasto to wszyscy z straganów łapali się za głowę i krzyczeli Boss Boss, a on dumnie wypinał klate - miał mały harem, 🙂 moją mamę, siostrę z dwiema córkami i mnie, dwa tygonie z samymi babami 🙂
nie ukrywał że liczył na wnuka, ale powiedział że w duchu liczył na królewnę, bo je można tak bardzo rozpieszczać a z chłopakiem to raczej nie wypada.
a jak dowiedział się że będzie Maja to skwitował z usmiechem
" no i skończyło się moje dziadkowanie" (patrz osioł ze shreka z rumakowaniem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja kiedys w galerii Wola pracowalam 🙂 w Go Sport 🙂
I mieszkalam niedaleko gorczewskiej,ale ul nie pamietam dziwna nazwa byla 🙂
Mieszkalam tez na Bielanach,na Szekspira i na Czerniakowaskiej,i przy galeri Mokotow na Modzelewskiego 😁
I tyle mojej historii zamieszkania w Wawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia nie przejmuj się na mnie Piotrek focha zarzucił bo stwierdził że ciuszki Pawłowi zostawimy bo on będzie miał dzidziusia w sierpniu na co ja stwierdziłam że wolę pod wierzbą spalić niż jemu dać. Jestem z Piotrkiem od ponad 4 lat a on nadal wypomina mu że związał się z kimś kto ma 2 dzieci i życie sobie zrujnował 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...