Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej
Wróciłam. W pracy juz nie mogłam sie dostać na brzuszka.
Teraz to szczerze mówiąc nie mam żadnych przeczuć. Najpierw było parcie na dziewczynkę, później na chłopca (bo wszyscy tak mówili, a Tatuśko do tej pory mówi że syn bo bardzo się kręci). Czekam na środę. Byc może wtedy doznam oświecenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie ztym ksztaltem to bzdury totalne.
Moja siostra brzuch miala rozlany,kazdy wrozyljej dziewczynke i urodzil sie chlopak.
Moja znajoma w pierwszej ciazy tez brzuch miala taki rozlany,a w drugiej szpiczasty a w obu przypadkach byli chlopcy 🙂
To zalezy od macicy i od stanu miesni brzucha no i od tego czy to pierwsza ciaza czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka no kolezanka do dupy ... ale coz poradzic ...
takie niestety sa ludzie 😉

ja tam ciuszki oddam jakiejs fundacji w Wawie
( samotne matki itp ) - to juz postanowione ...

a jesli chodzi o szkole rodzenia to my sie wybieramy ...
mam nadzieje, ze nie bedzie to wyciaganie kasy tylko jednak czegos konkretnego, przydatnego sie dowiem i naucze ...

jedno jest rzeczywiscie pewne -
kasa idzie jak woda 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w moim miasteczku szkolka jest bezplatna
zajecia sa w kazdy czwartek o 17 a o 18 gimnastyka
mam neutralne podejscie do takich zajec ale kolezanka ktora chodzila i miesiac temu urodzila bardzo sobie chwalila te spotkania, wiec moze z braku zajec i nudy ktoregos popludnia sie przejde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam, ja dziś z brzuszkiem o dziwo problemów nie mam 🙂

kupiłam troszkę, piękną czapeczke w h&m za 5zł, i znowu w smyku, pare body bez rekawków, ale to już przyszłościowo na 62 i pięknego rampersa (tak?) z kapeluszemw kwiaty?

iskierka ale franca 😠

ja oglądam tą Majkę, ale póki co Brzydula rządzi
a najbardziej to jestem uzależniona od Wspólnej 🙂

bogusia trzymam za Ciebie i maleńswto kciuki, oby było ujawnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny Jak tam samopoczucia ??? Moje supii dobre tryskam radością. Niom ale sama jestem w domku bo mężuś wraca dopiero o 7.30 ze służby na drugi dzień.
Ja widzę że dziewczyny szalejecie z zakupami, ja mam ciuszki po siostrze i po kuzynce. Na początek nie mam zamiaru wyrzucać pieniążkow na ciuszki. W sumie i tak pewnie z tonę dostanę 🙂 a u was jak tam ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do szkoły rodzenia my zaczynamy 25.01 płacimy 300zł, chyba jest 6 spotkań ale do końca nie pamiętam 🙂

moja kumpela chodziła na bezpłatny, mówi że dużo jej pomogło tylko bardzo dużo ludzi przychodziło i kobiety miały zakaz przychodzenia z facetami, babki ćwiczyły razem- to trochę kapa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przód [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/11_01_10_1729-193fbe841595c7de51d1b9671c0c8d5c.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...