Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kuleczki,
Ja doczłapałam się z zakupami do domu i mam dosyć.
Podbrzusze zaczęło boleć więc szybki prysznic i już leżę we wyrku.
Co do prac ogrodniczych to tak jak u większości pomoc męża jest bezcenna a ile to mu radości sprawia 🤪
Jeżeli chodzi o sex to za wyjątkiem tego że większość pozycji
odeszła w niepamięć to teraz właśnie jest rewelacyjnie.

I zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci. Teraz jak wiem że będzie syn to druga marzy mi się oczywiście dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A Wy znowu świntuszycie 🙃 Ja od początku ciąży mam chcicę codziennie, tylko mój Franczesko się boi, że córę zepsuje i mogę mu tłumaczyć żeby na luz wrzucił, to i tak o codziennym bzykańsku mogę zapomnieć :P Teraz jak mam te skurcze, to sama się w myślach besztam za to że taka niewyżyta jestem ☺️
Co do seriali to praktycznie nie oglądam, dla zabicia czasu patrze na to co akurat w TV leci, ale takie kryminalne typu CSI fajne są.
Iskra kumpelę masz zajebistą nie ma co 🙂
Przypomniał mi się od razu "przyjaciel" mojego taty, praktycznie od piaskownicy się znali. Jak byłam mała to moi rodzice mieli kasę i ten kumpel ojca często z rodziną do nas przychodzili, bo u nich taka bida była, że głodni chodzili, mama zawsze obiad dała, a to jakieś ciuchy po nas. Ich dzieciaki takie bezczelne były w pewnym momencie, że już same mówiły że jak wyrośniemy to żebyśmy im dali. Jak wiadomo fortuna kołem się toczy i role się zamieniły, im kasa z nieba spadła a u nas krach w interesie. To nagle na ulicy nie poznają, raz się poczuli i mama dostała UWAGA wiśnie z kompotu- takie brutalne w słoiku, to od razu do śmieci wywaliła. Kasa im się rozeszła, bo myśleli, że z procentów będą żyć i kolega przypomniał sobie o tacie, dzwonił czy mu jakiejś fuchy u siebie nie załatwi itp. Ostatnimi czasy mój tata bardzo na zdrowiu podupadł i po zawale na zwolnieniu był. Dzień przed imieninami dzwoni ten kumpel do ojca, tata ucieszony że życzenia mu złoży, a ten się pyta standardowo jak się czujesz, po czym dodaje czy masz zamiar do pracy wrócić. Do tej pory dybie na taty stanowisko, bo tata znowu chory i na zwolnieniu.
Jak widać niektórzy za grosz honoru nie mają. Wprost brakuje mi słów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie chwile a tu 20 stron do nadrobienia 🙂

Byłam u okulisty 🙂 mam soczewki a śmiechu było co niemiara 🙂 nawet Pan doktor ze mnie się śmiał jak zaczęłam im czytać co widzę na tablicy 🙂 nie wiedziałam że jestem aż taka ślepa 🙂

Teraz został mi trening zakładania i ściągania soczewek a jest to dla mnie duże wyzwanie bo ja boje się dotykać oczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfina widzę, że serialowe upodobania masz po mnie 😉 jedyne co i jeśli w ogóle to tylko jakieś kryminalne, ew. medyczne 🙂

a takich ludzi jest na pęczki. zawsze ich najbardziej boli, gdy coś komuś zawdzięczają... 😠

dobra, życzę Wam pogodnej nocki i gorących prac w ogródkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ! widze, ze o bzykanku bylo :P

... ja to wlasciwie od poczatku ciazy jakas taka napalona jestem okropnie ...
w 1 trymestrze strasznie zle sie czulam a mimo wszystko ( w przerwach miedzy pawiem a spaniem ) caly czas Meza molestowalam ☺️ ... ku jego radosci :laugh:

oho ! cos mi tu szarlotka zapachnialo ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...