Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

a wiecie co zrobiłam dziś...farbowałam włosy więc wpadłam na pomysł że brwi też zafarbuje 🙂 niby pisze że farbą nie wolno no ale nic mi się nie stało 🙂 a brwi to już chyba do końca życia będą czarne 🤪 ale jestem kombinator 🙂 Najbardziej bałam się że mi skórę zafarbuje ale chwilę tylko trzymałam i się udało 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab moja mala te nisko mnie smyra....czasem normalnie az mam wrazenie ze na wgorku lonowym:laugh: :laugh: :laugh:
zamowilam te kolyske po zaksiegowaniu pieniazkow do tygodnia powinna przyjsc 🙂 🙂
musze pomalu torbe spkowac...jakos dziwnie mi sie juz pakowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos wogóle sie inaczej nie czuję. Nie moge sie przyzwyczaić że ja już mężatka. W sumie jakby nie patrzeć to nic się nie zmieniło.
Noc poślubna sie udała 🤪 🤪 🤪 Kupiłam sobie czerwona koszulkę aż się Tatusko zdziwił bo udało mi się ten fakt w tajemnicy zachować. Zazwyczaj jak cos kupie to prędzej czy później mu sie chwale czy chce czy nie chce hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zajadam sie pierozkami ruskimi od kolezanki-podrzucila wpadajac na kawke....mezowi zupa grzybowa zostala i pieczeniowe z indyka a co tam 😁
obiad na jutro bedzie a ja pojedzona i szczesliwa 🙂
BOZIU ONA ROBI TAK DOBRE pierogi jak moja mama....moje to jakos koslawe wychodza a te takie ladne zgrabne i juz zjedzone:O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spać mi się chcę...ale jak usnę to co w nocy będę robić??

Chyba sobie zamówie pidżamy 🙂 któraś z Was podawała stronę z fajnymi piżamkami na allegro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz o jedzonku. Było pyszne. Najlepsze to krokiety były z barszczykiem. Nigdy wcześniej krokietów z serem i pieczarkami nie jadłam. Normalnie niebo w gębie. Jakbym wiedział to bym na rzecz krokietów z flaków zrezygnowała w menu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia 🙂 🙂

posprzatane ugotowane i jeszcze tylko pod prysznic wskocze i czekamy na mezusia 🙂 mała pomimo iz cały dzien jestem na nogach ani na chwile nie usnęła 🙂 ona chyba jest na przekór temu ze jak kobieta chodzi to dzidzia spi a jak kobieta lezy to mała wariuje 🙂 jak ja ide w kimę ona też 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wczoraj miałam przekichany cały dzień. może to zbyt intensywna noc pośubna (i poranek hehe)
Cały dzień wczorajszy miałam skurcze - to chyba te przepowiadające. Tak co 4-5 minut skurcz przez pół minuty. Na początku były nawet bolesne a później zelżały ale Sławek sie wystraszył że już rodzę. Przez chwile tez tak myślałam bo plecy mnie przy tym bolały i ledwo się poruszałam. I sie zastanawiam czy przypadkiem nie odchodzi mi ten czop śluzowy po kawałeczu bo tak w kibelku jak jestem to na wkładce taki śluz inny zostaje. Chyba że już się sama nakręcam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka cholero jedna! oddam cały gulasz z grzybami i buraczki za pierogi ruskie!

Bogusia będziemy Cię pocieszać 🙂 fajnie, że ślub i przyjęcie się udały. no i jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze 😁

dobrze, że nie miałaś pomysłu na taką kieckę 🤪 :laugh: 😁 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/jodiemarshmtvtop02.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia, mam nadzieję, ze koszulka czerwona została podarta :laugh: :laugh:
czyli klapi, jak powiem, zę chcę atropinę to mi od ręki zrobią czy będą najpierw kombinować, ze jakies inne badanie wystarczy.
bo jak juz idę to chciałabym mieć to z bańki, skierowania żadnego nie mam i czy mi to zrobi na tzw. żądanie ?
nie wiem czy znasz odpowiedź na tak magiczne pytania ale jeśli tak to poproszę 🙂

właśnie listonosz przyniosła mi pismo polecone z mojej firmy, w którym mnie poinformowano, ze źle mi naliczono w czerwcu 2009 dodatek stażowy bo w totalizatorze sportowym pracowałam 4 lata na umowę zlecenie o takiej dziwnej konstrukcji (nazywało sie to dokładnie umowa zlecenie na czas nieokreślony i przysługiwał mi pełen socjal włącznie z urlopem) i wtedy gdy mi ten dodatek naliczali jeszce w ciązy nie byłam rozmawialiśmy o tym i zadecydowali,ze mi sie należy.
teraz nagle piszą mi, ze od marca 2010 r obnizają mi ten dodatek z 12 na 7 % bo źle został policzony, a ten okres w totalizatorze to była umowa zlecenie.
muszą chyba grzebać na siłę w moich papierach i szukać jakby tu mnie oskubać - chuje - sory ale juz nie mam siły kłócić sie z nimi o każdą złotówe.
dla mnie każdy grosz się liczy a im to zwisa, chodzi o to, zeby mi pokazać gdzie jest moje miejsce i ujebać jak to mozliwe.
ileż nienawiści jest w tych ludziach.
i jeszcze przysyłają mi aneks do podpisania i każą go odesłać i to wyobraźcie sobie w jednym egzemplarzu.
no przecież to jest śmieszne chyba.
chyba naprawdę, jak się wkurwię to jak zacznę działać to z butów wyskoczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia, fajnie ze sie udała ta przemiana stanu 🙂
ilonab, chyba pracujemy w tym samym salonie,he he u nas tez suknie w zwykla pralke sie wrzucało i persil w żelu i hejjja..bielutkie czysciutkie..a kobiety placily chyba dwie stówki za "pranie chemiczne" ehhh

biore sie za zamowienie staników do karmienia..2 szt wystarcza chyba,co?!?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka1986 napisał:
o prosze jak ilonka wychaczyła taki mały element na suwaczku u ani :laugh: :laugh: :laugh:
iskierka ja mam pytanie do ciebie odnoscie cesarki
bo narazie wychodzi na to ze bede ja miała
dam sobie sama rade po wyjsciu ze szpitala czy bede potrzebowac pomocy ciagle przy małej dopoki rana sie nie zagoi bo moj bedzie mogl przyjezdzac w srody popołudniu i potem dopiero tylko w piatek na weekend
jak to wogole wyglada po cesarce ????


kochana wiesz co zależy,ja pamietam ,ze juz jak wróciłam do domu to było ok,to wsawanie z łóżka do dziecka bolało,bo rana ciągneła ale tak samo może bolec przy nacięciu krocza...po miesiacu było już superrr,napewno musisz zapomniec o dzwiganiu/bo szew może się rozejsc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka1986 napisał:
o prosze jak ilonka wychaczyła taki mały element na suwaczku u ani :laugh: :laugh: :laugh:
iskierka ja mam pytanie do ciebie odnoscie cesarki
bo narazie wychodzi na to ze bede ja miała
dam sobie sama rade po wyjsciu ze szpitala czy bede potrzebowac pomocy ciagle przy małej dopoki rana sie nie zagoi bo moj bedzie mogl przyjezdzac w srody popołudniu i potem dopiero tylko w piatek na weekend
jak to wogole wyglada po cesarce ????


kochana wiesz co zależy,ja pamietam ,ze juz jak wróciłam do domu to było ok,to wsawanie z łóżka do dziecka bolało,bo rana ciągneła ale tak samo może bolec przy nacięciu krocza...po miesiacu było już superrr,napewno musisz zapomniec o dzwiganiu/bo szew może się rozejsc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka1986 napisał:
o prosze jak ilonka wychaczyła taki mały element na suwaczku u ani :laugh: :laugh: :laugh:
iskierka ja mam pytanie do ciebie odnoscie cesarki
bo narazie wychodzi na to ze bede ja miała
dam sobie sama rade po wyjsciu ze szpitala czy bede potrzebowac pomocy ciagle przy małej dopoki rana sie nie zagoi bo moj bedzie mogl przyjezdzac w srody popołudniu i potem dopiero tylko w piatek na weekend
jak to wogole wyglada po cesarce ????


kochana wiesz co zależy,ja pamietam ,ze juz jak wróciłam do domu to było ok,to wsawanie z łóżka do dziecka bolało,bo rana ciągneła ale tak samo może bolec przy nacięciu krocza...po miesiacu było już superrr,napewno musisz zapomniec o dzwiganiu/bo szew może się rozejsc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babeczki, ja juz po wizycie:lekarz potwierdzil po raz kolejny plec meska, z niuniusiem wszystko okej, serducho bije jak szalone:P
ja natomiast mam mierzyc sobie 2 razy dziennie cisnienie i spisywac do notesu i na nastepnej wizycie pokazac lekarzowi, ponadto wyszly mi jakies szczawiany wapnia w moczu i mma powtorzyc badanie, lekarz nie mowil jaka moze to byc przyczyna i lekarstw zadnych tez nie dal, troche dziwne, wkurzylo mnie ze wyznaczyl mi juz 2 wizyty w tym miesiacu a mianowicie na 15 i 29, teraz juz co 2 tyg bede latac, bez sensu jak dla mnie, dosc ze nogi czesciej tzreba rozkladac to jeszcze tyle kasy.
w ogole to jakos tak sie dzis po tej wizycie zle poczulam i wlasnie przestalam plakac, siedze i same lzy mi leca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jestem tak wkurwiona na tą moją jebaną firmę, zę choćbym miała w pip albo sądzie pracy zacząc rodzić to im kurwa nie popuszczę!!!
biorę sie za to bo juz mi sie cierpliwość skończyła.

mam tak przy okazji pytanie do moni:
czy za urlop macierzyński to płaci mi firma czy zus i jeśli zus to czy bezpośrednio czy przez firmę?
moja firma zatrudnia (no chyba, ze sie coś zmieniło) mniej niż 20 osób.
z góry dzięki za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka a co ten Kwiatek cie tak zadręcza tymi wizytami?
ja jutro go odwiedzam o 1130.

Anka ja tez mam kurw na moja firmę bo mi kaza płacic za opieke medyczna.Ale jak sie zatrudniałam to mi obiecywali w pakiecie, i dali mi troche mniej kasy miz chciałam przez to. Dyr sie zmienił a była to umowa ustna, i chyba tez musze pojsc i walczyc o swoje.

Jak matka lwica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...