Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂

Wpadłam na chwile zakomunikować, że rodzę w... poniedziałek... 😲 Na razie mam rozwarcie 1 cm, więc niewiele, ale że w poniedziałek wskakuje pełne 37 tygodni, lekarka stwierdziła, że nie ma na co czekać... Boje się... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...Madzia gratuluje 🙂 ja też bym chciała być już po ale poczekam aż bedzie pełne 9 miesiecy i wtedy zaczne małej przemawiać do rozumku żeby już wychodziła bo Mamci ciężko i ma juz dla niej wszytsko naszykowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam bym wolała, żeby ,nie samo zebrało, a nie tak, że idę i wiem po co... najgorsze, że byłam przy porodzie kumpeli i wiem jak to wygląda (tez miała wywoływany)... teraz żałuje, bo jednak lepiej mi się żyło w nieświadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wrociłam
madzia 3mamy kciuki!!za dziewczyny za ciebie!

U mnie ok,po lekarzu jestem,szyjka długa,zamknieta,wszystko twarde,ale jak wiadomo u mnie to nie ma znaczenia,ale lekarz mowil,że jakbym miala rodzić naturalnie to bym sie znów bardzo męczyła tak jak z remikiem i i tak pewnie skonczylo by sie cc.
15 MARCA ie na ktg w celu oceny tetna Emilki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem w szoku. Mam nadzieje że nic nie jecie.
Od wczoraj byłam własnie 4 raz na kibelku. Takiego czegoś to by się krowa nie powstydziła hehe ☺️
Chyba to stres. Chociaz jakby mnie ktos zapytał to jestem spokojna i się jakoś nie denerwuje zbytnio (pominmy kuriera)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...