Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madziaa - kciuki mocno ściśnięte; nie daj się strachowi! 😉 Nas wszystkie to czeka, a ty przynajmniej nie będziesz zaskoczona znienacka i nie będziesz się zastanawiała czy to już...

Iskierka - gratulacje dobrych wieści :P

Bogusia - a tobie gratuluję wyczynów kibelkowych; jakże to miłe w tym czasie zaparć ogólnie dokuczających... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MADZIA super wieści, zazdroszczę Ci, że w poniedziałek już po wszystkim będziesz 🙂 I nie stresuj się, nie wkręcaj sobie, pójdzie jak z płatka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Bogusia ja może ilością nie zachwycę, ale ilościowo dorównuje Twoim wyczynom, a u mnie przy zwyczajowych zaparciach to istny rarytas 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Monia wygoń tego doła, bo do Ciebie nie pasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, pewnie większość z was ma już wyprawki dla swoich maluszków ale właśnie rozkręcamy z mężem firmę więc zapraszam serdecznie na nasze aukcje

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wieczorem się wystraszyłam bo miałam normalnie skurcze co 3 min ale mało bolesne. Jeszcze torby nie spakowałam ale chyba już jutro to zrobie. Mąż wziął się za malowanie a chciałam przed narodzinami wszystko posprzątać. Gin powiedziała ze na pewno wczesniej urodzę bo mam szyjkę miekką. Teraz nie wiem czy pić tą herbatkę malinową bo niby ona nie przyspiesza porodu tylko samą akcje porodową.

Co do wód płodowych to w perwszej ciąży pojechałam do szpitala w dzień terminu i podczas badania chlusnęły na panią dr 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde,nie mam czasu do was wpasc...nawet doczytac co u Was..jestem w trakcie porzadków przy przeprowadzce...jak znow obudze sie w nocy i nie bede mogla spac to doczytam...mam nadzieje,ze jeszcze zadna sie nie rozpakowała...bo tego nie chcialabym ominąć..buziaki Laski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak, przydałoby się nam już mieć torby spakowane 😉
mnie ciągle jeszcze brakuje paru rzeczy 😞 Pewnie jak poczuję pierwsze skurcze przepowiadające to mnie pogoni do tego pakowania... :P

tymczasem także mówię dobranoc wszystkim brzuszom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam baby blus'a bo nie byłam świadoma że tak trudno jest zajmowac się małym dzieckiem. Wszystko ładnie wygląda jak się z boku patrzy. Czułam się złą matką bo dziecko płakało a ja nawet nie miałam czasu iść do toalety bo mała wisiała przy cycku cały czas. Poza tym w szpitalu w książeczkę zdrowia dziecka wpisali mi że niestarannie karmię. Poprostu nie umiałam przystawić małej do piersi a żadna pielęgniarka czy położna "nie miała czasu" mi pokazać jak to robic dobrze. Miałam całe brodawki w strupach. Dopiero po jakimś czasie jak nic juz mnie nie bolało zaczęłam sie przyzwyczaiać do nowej sytuacji.
Teraz jeszcze bardziej sie boje bo Zuzka na 100% będzie zazdrosna i pwenie nie będę wiedziała kim mam się zająć. Czasami mam tez takie myśli,że którąś z dziewczynek będę faworyzować.
Chciałabym by malenstwo siedziało w mim brzuchu jak najdłużej a z drugiej strony nie moge się doczekać kiedy ją przytule.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotarłam do Was,
rano firme odwiedziłam, prądu nie mieli więc pustki się zrobiły, dyrektorzy poszli do domu, mozna było poplotkować, ciasta się objadłam i usmiałam
ale głowa boli mnie nadal, dzisiaj do giny dzwoniłam, apap kazała wziąć no ale juz przestał działać 😞 więcej się nie faszeruje
a co do gardła sól zamieniłam na wodę utlenioną i było tak miło, płukałam starannie, aż wkońcu pawia puściłam i czar prysł, zgagulec na dobranoc buuuuuuuuuuu 😞

a co do dzisiejszych zaległości:

klapi no to modelka kolejna rośnie, i niebawem będzie na świecie 🙂

bogusia, mysz lecie w paskudną babę i kuriera, nigdy nie wiadomo kto zawinił 😠

moniadad, pozytywne fluidy wysłane 🙂

madzia-poniedziałek ? ale hard core, super 🙂

iskierka i na takie wieści tylko czekałam 🙂

to ja też uciekam spać, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry hahah rozpoczynam dzisiaj dzionek 🙂 my już po śniadanku a teraz szykujemy się do wyjścia dziewczynki maszerują do szkoły a ja idę do pracy bo od wtorku mają nalot z zusu i nie wiedzą gdzie co leży więc są 2 pozytywy wyjdę do ludzi to po pierwsze a drugie może mi się 🙂 humor poprawi bo nie będę siedziała w 4 ścianach.
Miłego dzionka może Was odwiedzę jak dosiądę się do kompa albo jak wrócę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry hahah rozpoczynam dzisiaj dzionek 🙂 my już po śniadanku a teraz szykujemy się do wyjścia dziewczynki maszerują do szkoły a ja idę do pracy bo od wtorku mają nalot z zusu i nie wiedzą gdzie co leży więc są 2 pozytywy wyjdę do ludzi to po pierwsze a drugie może mi się 🙂 humor poprawi bo nie będę siedziała w 4 ścianach.
Miłego dzionka może Was odwiedzę jak dosiądę się do kompa albo jak wrócę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana 🙂

Moniadad jak zwykle szaleje 😉

A dzisiaj mamy nowy dzień więc cycki w górę i odrzucamy z twarzy gradową chmure! Niech żyje cellulit i kurze łapki bo i tak jesteśmy fajowe babki!Nie smutasimy się i nie narzekamy tylko na nasze Serduszka czekamy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahhaha 🙂
nie ma to jak obudzic sie poczytac was i od razu usmiech na mordzie zagosci nawet slonko mi sie do pokoju wpycha 🙂
iskra to dobrze ze wszystko dobrze, monia fajnie ze dzis juz lepiej z Twoim samopoczuciem, ilonka ty lepiej pisz wierszynki dla kwietniowych bobasow, madzia wow tys matka juz bedziesz super bedzie dobrze bo kwietniowe hrubaski zdzialaja cuda w tym zakresie, a ja wczoraj juz wydobrzalam a dzis juz dzien zaczelam od pralki biedna chyba sie wyeksploatuje przy tej organizacji gniazda, ide jak burza piore koce, poduszki, zaslonki, firanki, posciel, ubrania, dywaniki wszystko 🤪 a teraz ide robic blok czekoladowy na jutrzejsza imprezke imieninowa dla mojej mamuski bozenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam KLUSKI 🙂 🙂
moja torba tez nadal nie spakowana-mze dzis to zrobie...../???? 😮
nocka przespana 🙂 raz siku wiec nie tak zle 🙂 🙂
zycze spokojnego milego dnia 🙂 ja dzis musze isc do lekarki GP ale nie lubie do niej chodzic 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... przed 8 a ja juz tu jestem 🤪
i widze, ze ilonka swoje talenty recytatorskie nam tu prezentuje :laugh:

...niby lepiej sie czuje - noc przespana 🤪
ale odpukuje w niemalowane bo wczoraj tez dzien milo sie zaczal a pozniej chujnia ...

o kurcze asienka Ty to motorek w tylku masz od rana 😉 :laugh:

no, ale ja tez wlasnie lece pralke wstawiac ...
mam plan sprzatac - zobaczymy co z tego wyjdzie ☺️
... do 15 jestem w chatce bo pozniej spotkanie z polozna
( jak nie odwola )

... o wiedze wlasnie na powtorce Majki, ze jednak nie dziewica bo z chlopakiem jakims sie migdali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...