Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, tu Brzydki. Zostalem oddelegowany do opisania Wam naszej pasjonujacej historii.

O 3.30 Klapouchej zaczely odchodzic wody. W sumie nie zestresowalem sie specjalnie, no bo przeciez 6 godzin, itd. W tym czasie zaczely sie skurcze. Zebralismy sie wiec spokojnie i ok. 5.00 dojechalismy na izbe przyjec. Rozwarcie - 4cm. Szybko zadzwonilem do umowionej poloznej. Pol godziny pozniej (ok. 5.30) bylismy na porodowce. Polozna dojechala i okazalo sie, ze K. ma juz prawie pelne rozwarcie. Na znieczulenie za pozno 😉 K. miala bardzo silne skurcze.

Najpierw pomeczyli ja KTG, chociaz K. nie chciala lezec, potem pozwolili nam troche powalczyc z drabinkami, ale to doslownie 2-3 skurcze. Anita poczula glowke w kanale rodnym i polozna poprosila ja na stol. Silne skurcze, silne parcie, silne skurcze, parcie, ("podczas kolejnego skurczu urodzimy" 😉, naciecie, parcie, główka, raczka... I krzyk. Godzina 6:38.

Tak na swiecie pojawila sie Hania. Caly porod trwal, od momentu, kiedy pojawil sie pierwszy symptom (odejscie wod) ok. 3 godzin - w tym 1 godzina na sali porodowej. K. byla bardzo dzielna, propsy dla niej ogromne.
Hania dostala 10 punktow na swoim pierwszym egzaminie, walnela kupe i zabrala sie za bufet.

Ta da!

Aha, zapomnialbym. Cycki! [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC04396_copy.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka a kiedy zmienilas imie corki?? cos mnie chyba ominelo, Olga super imie, mialam miec tak na imie , ale nadali mi Aleksandra 🙂

zrobilam sobie tosty i juz zjadlam 🙂

cos mnie w krzyzu lupie, ech teraz to sobie same symptomy porodu wynajduje 😉
kurcze a mezulek w pracy, musze wytrzymac przynajmniej do 6 tej 😁

Aniulka gratulacje, pierwszy chlopak kwietniowkowy na swiecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o! dobrze, ze nie poszlam spac a cos mnie podkusilo zeby jeszcze wejsc na Brzuszka 🤪 🤪 🤪

Brzydki ...
ucaluj i usciskaj od nas dzielna Mamusie Klapi 😆
i Wasza sliczna Coreczke Haniulke 😆

... piekna relacja ...
az lezka mi sie zakrecila w oku ☺️

super ! 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurcze Brzydki ja przez Ciebie dzisiaj stad nie wyjde 🤪

... teraz to sie dopiero zryczalam ☺️
Hania jest CUDNA ! 🤪
a zdjecia Klapi z Hania sa po prostu na maxa wzruszajace ... i przepiekne !!! Kwintesencja szczescia ☺️
Jestem zachwycona ! ☺️ ☺️ ☺️
ech ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...