Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Joll - Hiszpania to jest to ! Miałam hiszpański w liceum, najpiękniejszy język !!! Chciała bym się właśnie zapisać na jakiś dodatkowy kurs Espaniola, jak już się troszkę finansowo odrobię 🙂 Póki co uczę się ze słownika, choć ostatnio mam lenia

Ok dziewczyny to do usłyszenia po obiadku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja NK założyłam niedawno żeby mieć kontakt ze światem 🙂 i znajomymi bo ostatnio rzadko wychodzę a nie wszyscy mają gg lub ja nie mam ich numerów. Ja mam Skype ale nie korzystam z niego bo częściej jestem na GG lub tu na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał:
Joll ja mam teścia w Nowym Jorku i on to bardziej by wolał żeby mój Mąż sam przyjechał ale ja tam Brzozowskim nie wierze i samego go nie puszę 🙂 Macie konta na NK??

Mój teść chce ślągnąć nas do Szwecji,męża do pracy a mnie na odpoczynek...Ciąglę o tym myślę. Trochę bym chciała a trochę się boję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii napisał:
ej bo nie wyjdę:p

Ja nie mam NK - jestem przeciwniczką :P

Ma ktoś skype?

Tak zróbmy zjazd, jak już nasze ciąże będą w pełni bezpieczne 🙂

Pa


Ja także nie mam NK, nigdy nie siedziałam tyle w necie, no może dawno dawno temu

a zjazd, jak pisałam- w Krakowie- pierwszorzędna idea!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke napisał:
ilonab napisał:
Joll ja mam teścia w Nowym Jorku i on to bardziej by wolał żeby mój Mąż sam przyjechał ale ja tam Brzozowskim nie wierze i samego go nie puszę 🙂 Macie konta na NK??

Mój teść chce ślągnąć nas do Szwecji,męża do pracy a mnie na odpoczynek...Ciąglę o tym myślę. Trochę bym chciała a trochę się boję 🙂


to niezły pomysł
Szwecja zapewnia godziwy byt(zasiłki)każdemu, kto tam podejmie pracę, a także żonom, a szczególnie matkom, wychowującym dzieci. Nie to co u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...