Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heh i kirrke nie wytrzymala 😁 😁
trzymam kciuki za cala 3 !

a tak w ogole to - Czesc 🙂

moja Mala bije jakies rekordy snu
dzisiaj bylo 8 godzin non stop 🤪
z przerwa na mleko i przebranie ( w tym czasie tez wlasciwie spala ) 🙂

ten spacer wczoraj to cuda uczynil

a dzisiaj chyba dupa ze spaceru bo leje 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia a to gnida 😠 😠 😠
ludzie to potrafie czasami cos pierdolnac bezmyslnie !
sciskam Cie - jestes super Mama !
co widac po wszystkich Twoich Dzieciaczkach, ktore tak dzielnie wychowujesz !

asienka ja karuzelke tez kupuje, ale jeszcze troche sie wstrzymam bo cos mi sie wydaje, ze na dzien dzisiejszy to Mala bedzie ja gdzies miala ... za wczesnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, moja mala w miare grzeczna jest ostatnio... noc tez dobrze, pobudka co 2-3 godziny ale szybko zasypiala wiec za duzo nie bylo roboty
mala moja nie chce ssac piersi nno od 3 dni wyje przy nim kreci sie wypluwa nie zassysa wiec odciagam do butli i problem z glowy, ile bedzie mi dane karmic dziecko mlekiem moim to tyle bede to robic
i dziewczynki wkoncu sie nasze rozpakuja, trzymam kciuki MADZIU, KAHNA I KIRRKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra prezent cudny 😁 😁 😁 a ja wcoraj meza poddusilam ☺️ ☺️czyzby ochota wrtacala 😁 😁 😁 😁 moj skarbek wczoraj jak pochwalilam,ze NIE- tak wczoraj 2 razy rzygla,ze szok 😁 😁potem prze ok. 5 godzin drzemki urzadzala-usnela porzadnie przed 22 🤨 🤨nocka przespana. rano zawiozlam maje do szkoly obskoczylam LIDLA TESCO i polsjki sklep
mala wiosi przy cycku zaraz szybkie sprzatanko,wyladowac torby.obiad i do szkoly
jaka monotonia
\deszcz kropi non stop wiec ze spacerku nici 😞
ciekawe jak tam nasze ostatnie brzuchatki=-czy juz PO 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laski,
Trzymam kciuki za dzisiejsze brzuszki , patrzcie jak to szybko zleciało i pomyśleć ze zupełnie niedawno wrzucałyśmy fotki brzuszków że już widać 🤪
To teraz nic tylko temat kupki my i nasze bobiki 😜
Moniadad ty się kobito w ogóle nie słuchaj takich " koleżaneczek" ja mam jeszcze conieco w cyckach jak podłączyłam laktator ale że sama musze ogarnąć dzieci psa i IV piętro bez windy a do tego pracuje to nie było szans . Mała na Bebilonie HA świetnie się rozwija i wcale nie czuje sie gorszą matką wręcz przeciwnie - nie wiem czy te moje koleżanki by sobie poradziły z tyloma zajęciami.

my teraz walczymy z przekręcaniem głowy w prawo - mało z uporem maniaka leci na lewo i boje się że to wpłynie na jej symetrię - a wówczas rehabilitacja się kłania 🤢 Ćwiczę z nią podciąganie za rączki to ładnie trzyma glówkę jak ją wezmę do pionu to też łepetynę zadziera trochę ma lenia z głową leżąc na brzuchu bo na wprost to potrzyma chwilkę a tak leży na prawym albo lewym policzku - no nic trzeba poczekać jak to mnie uświadomiła P. Neonantolog od wcześniaków z wielkim fochem bo pojechałam bez umówionej wizyty i stwierdziła - a kto za to zapłaci ehhh... służba zdrowia........
Szczepionki laski na jakie sie decydujecie bo coś mi się wydaje że te kosmiczne kwoty to niezły biznes.......Z drugiej strony to świadomie nie brać.......kur....ciężko podjąc decyzję a my mamy już 12.05 --- ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 😘

tak piszecie o tym spaniu to i ja się wypowiem jak jest u nas...
Lenka cały dzień przesypia i mam czas na wszystko...ale w nocy co chwilę się budzi albo mi się wydaje że to jest co chwile 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
to i ja sie melduje.
dzis humor narazie lepszy mimo pogody barowej.
synek zasnął mi na podusi do karmienia i nie mam sumienia dobrac mu sie do pieluchy choć juz wania na kilometr.
cesarzowym powodzenia zyczę, a kirkke to chyba wykrakałam bo mi sie tak samo zaczynało. 🙂
trzymaj sie mała 🙂
monia - z tobą t cały świat i pół, a koleżance penis w odbyt, jak taka moądra to niech szkołę rodzenia otworzy albo poradnię laktacyjną.
wczoraj kąpiel w oilatum bardzo późno ale było warto - niuniuś zadowolony a ja jakoś mniej to przeżywałam, aż zal go było wyciagać 😉
iskra, prezent naprawdę sympatyczny, mam taki tylko jasny, ale liczy sie nie kolor tylko temperament pilota 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy Wasze Bobiki zanim zrobią kupkę to też się tak długo nad tym zastanawiają??
Ja zauważyłam że Lenia najlepiej wali kupole po kąpieli albo po porannej toalecie...chyba nie lubi być czysta 😉 Wczoraj zrobiłam jej masaż ciałka oliwką to była taka spokojna i wyluzowana tylko spoglądała na nas tymi swoimi ślepkami 😉 i jak ją tylko ubrałam to zaraz kupola walnęła i miała już luz totalny 😉

Była u nas wczoraj położna powiedziała że mała ma mleko w cycusiach i mam obserwować żeby się nie zaczerwieniło ale nie panikować to nic poważnego.Pytałam się jej o jedzenie bo w szpitalu kazali nam jeść wszystko i nawet mleko pić oprócz cytrusów,kalafioru,kapusty i rzeczy wzdymających.No i oczywiście połozna powiedziała co inngo i trzyma się jej słów i zaleceń bo wolę by mała nie cierpiała później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to mój żarłoczek spioszek - czyli co młody tygrys lubi najbardziej 😆
[URL=http://img17.imageshack.us/i/30127640.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3403/30127640.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...