Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂
po szkole i egzaminie jako tako wyniki pod koniec maja 🤢
dzis byl pierwszy grill 🙂ale ja zlapalam jakiegos focha i poszlam z malym na spacer potem siedzialam w domu na cycu 🤢 wszyscy stwierdzili ze to pewnie dlatego z enie moglam zjesc kielbachy z musztarda 😉
a tak na serio jakiegos dola dzis przyliczylam, wkurza mnie ze moje wychodne z domu to tylko obowiazek - zakupy w spozywczaku albo szkola albo spacer z malym(to akurat mile), wkurzaja mnie faceci do kwadratu oni maja takie fajne lekkie zycie 😞 gdyby moj maz zostal na jeden dzien sam z dzsieckiem to moze by mnie zrozumial a tak sama zaprowadzilam sie w kozi rog wszystko jest na mojej glowie najnormalniej wysiadam nie mam sil, depreche dzis mam 😞
jozo ja sciagnelam recznie 150 na 3 raty 🙂
zmykam
iskra super twoja niunia unosi glowke bardzo silne dziewcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my dzis urzadzilismy kapiel bez lezaczka i w wiekszej ilosci wody i było sie chyba podobało bo było ciepło w całe ciałko.
moze nie było szału ale nie było darcia, jakby ze skóry ktoś obdzierał.
no i chyba też sie podobranockujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my jakies 1,5 h temu wrocilismy ze spaceru ...
malo teraz czasu zeby z Mezem sie poprzytulac wiec na lawce sie sciskalismy w parku ☺️
jak jakies malolaty ...
a wozek noga popychalam heh 🙂
niedlugo opanujemy jakies metody i bedziemy sie bzykac w parku 😉 😁

o kurcze te wrastajace szwy o ktorych piszecie to jakas makabra 🤢

Tata wykapal Malucha i Maluch spi ...
ide cos zjesc bo nawet dzisiaj czasu na porzadny obiad nie mialam ☺️

dobranoc Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ISKRA HEHEHE

U mnie jak na razie samopoczucie ok,moze po prostu wiedzialam co mnie czeka i bylam mniej wiecej psychicznie przygotowana.

Choc doluje mnie jak sobie pomysle,ze nie spedzam juz tak duzo czasu ze starsza corcia i tesknie za nia,za naszymi spacerkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dzisiaj jakieś ładne niebo się zrobiło 🙂 ciekawe na jak długo? mam nadzieje że dam radę dziś wyjść na spacer bo ileż można kisić się w domu...

Dzisiaj mała przespała ładnie jednym ciagiem od 20.30 do 12.20 a potem do 2.30 i dwie godziny ją usypiałam...w nocy czas leci jak szalony i oczywiscie o 6 pobudka i koniec spania.Dzisiaj byłam wredną matką włozyłam ją do huśtawki i powiedziałam a rycz sobie na ręce Cię nie wezmę popłakała z dwie minutki i usnęła na fochu...od dziś jest dzień według Mamy a nie według Lenki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć niedzielnie 🙂
u nas leje jak z cebra całą noc, zimno, wieje, tragedia, a oznak poprawy żadnych 😞 cyba trzeba kombinezon dziecku wyjąć 🙂

my na potówki stosujemy krochmal, działa super, bo Mai ostatnio pojawiły się wokół ustek jak ssie to sie pocimy 🙂 5 minut i tylko kilka kropek, natomiast po karmieniu znowu się pojawiają, ale dopiero krochmal stosuje od wczoraj 🙂

laktator Avent reczny, ale odciągałam tylko przy nawale, teraz nie wiem jak by było

Emilka jaki dzidzius 🙂 a sesja rodzinna super 🙂

a mnie wzięło na zmiany i mam zamiar przemalować przedpokój, oczywiście jak efekt będzie końcowy to się pochwalę 🙂 farby kupione, czekamy tylko aż mała zaśnie i do dzieła 🙂
wczorajszy dzień był dniem z najbardziej marudnych, w liroy merlin zrobiła scenę darcia to ja biegiem do auta i cyca wyciągam ale dalej miała nerwy i wogóle bardzo płytko spała, noc z licznymi pobudlkami ale spokojna a teraz już jesteśmy po dwóch ogromnych wypływających kupach i młoda ma usmiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 🙂
wiosna sie chyba obrazila u nas zimno do kwadratu i jeszcze bardziej mokro jak zaczelo lac w nocy tak leje do teraz i zero szans na przejasnienie 😞
nocka super pozatym ze sasiad wracal narabany po 1 do domu i po drodze potukl butelke z winem czy piwem i tak leciala butla przez cala klatke efekty dzwiekowe lepsze jak w avatarze 😠 potem awantura u sasiadow i nocne sprzatnie klatki przez corke 🤢
maly ululany i ja sie ide do niego wtulic bo cos zaczelam sama malego brac do siebie potrzeba mi bliskosci i ciepla ☺️
czy macie sposob na zmuszenie dziecka do ulozenia glowki na druga strone bo nasz synek upatrzyl sobie jedna strone i zaczyna mu sie glowka z tylu splaszczac 🤢moze bede klasc go na boku i z tylu blokowac poduszka bo sam walek z tetry nie wystarcza jak klade obok ucha na wznak.
udanej niedzieli zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas słonko było ale się zmyło 😞 i teraz wieje strasznie 😞

Lenka śpi od ponad dwóch godzin 🙂 przebudziła się tylko na cycusia i dosypia dalej 🙂 najpierw u mnie na brzusiu a teraz w łóżeczku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mała pospała bo mi się teściowa co chwilę wierci i zagląda jej do łóżeczka (wnerw) ji tak od rana co chwilę na balkon albo pozaglądać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka a wlasnie mialam pytac o Twoja tesciowa a Ty juz tu piszesz ze bez zmian Cie wnerwia 😜
moj bobo pospiochal az godzine a teraz molestuje smoka w lozeczku musze go przeciagnac z jedzeniem do 11 bo wychodze do szkoly i chce by byl napasiony tuz przed wyjsciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia jak wieje to sobie odpuść...z tego co wiem to nie temperatura jest ważna najważniejsze by nie wiało. Ponosiłam małą na Sztuniowego Tygryska i mi tak usnęła 🙂 a ja nie wiedziałam i chciałam ją trochę na podłodze położyć a ona śpiocha i zła matka chciała tak zostawić i dziecinka łezkami się rozpłakała...ale matka dzisiaj niedobra...ponosiłam ją na rękach i do łóżeczka odłożyłam i śpiocha dalej.Moja też smoka ciagnie ale na poczatku na niego się denerwuje a potem już go nie wypuszcza z pyszczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...