Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
irysek ja napisałam- proszę o przyznanie mi dodatkowego 2-tygodniowego urlopu macierzyńskiego od dnia.... do dnia.... 🙂
a wiesz co anka kiedys czytałam, że dziecko może być źle przystawiane do piersi i to może powodować kolki, chodzi o to że xle łapie sutka, może to mogło miec też wpływ

dr haus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NY, moja firma nie honoruje załatwiania kilku spraw na jednym papierze 😁 😁
dobrze, ze nie każą pisac osobnych podan na każdy dzień z rzędu.

ale swoją drogą nie wiedziałam,z e takie 2 dni z okazji urodzenia dziecka mi przysługują i te kolejne 2 dni również.

też sobie wykorzystam, a co?!!!
potem idę na urlop mi należny wypoczynkowy i chyba sobie pochorujemy w trakcie urlopu bo tak mnie ta moja firma juz wkurwiła,ze postanowiłam pojechać z nimi po bandzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia przepraszam ☺️ 😆 😉 poprawie sie nastepnym razem
agatta tez bym wozila mala w foteliku ,ale od tyg lezy on juz w piwnicy bo malej bylo juz w nim ciasno, dobrze ze te podparcie mam regulowane w gondoli, ale wydaje mi sie ze ten pierwszy poziom jest zdecydowanie za wysoki ale coz...za szybko jej ulegam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, Aro wspaniale zassał juz w szpitalu i ręce dam uciąć, że to nie jest powód kolek.
poza tym przecież dalej go karmię głównie cycem i tylko na noc robię mu 1 butlę, z której wypija połowę.
gdybym karmiła go juz tylko butlą to w ciagu dnia powinien pochłonąć 12 razy tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie Agatta - wyciągnęliście tego banana co był nad główką czy tylko tą gąbkę spod dupki??
ja się zastanawiam czy wyjąć juz to znad głowy bo tylko się poci bardziej ale z kolei w samochodzie to chyba dobrze, ze ten rogal trzyma głowkę i nie kiwa sie ona na boki.
sama juz nie wiem... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez już nie mam wkładki i podkładam małej pleluszke - tetrę jak poluźnia mięśnie do spania
mój szogun jak nie spi to siedzi nawet jak ją zmuszam do pól siedzącej pozycji to sie podciąga sama i trzyma sztywno tylko na boki się gibie -dupeczek mój wczesniak hehe.A dzis w szoku byłam jak dziewczyna ktora rodziła ze mną na NK wstawiła zdjęcie syna w krzeselku do karmienia - fakt byczek urodził się z wagą 4850 ale co to ma do kegosłupa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w aucie ok bo bezpieczniej ( chociaz ja czesto wyciagam banana )
na spacerkach zawsze wyciagam banana
bo Dziecko chybaby mi sie na smierc zapocilo ...
Lolka tylko dalej siedzi na tej poduszeczce pod tylkiem
bo wydaje mi sie, ze jej tak wygodniej ...

( chociaz czytalam, ze od 4 miesiaca mozna w ogole wszystko wyciagnac )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za wzory dziewczyny juz napisalam, jutro wydrukuje bo nie chce mlodego budzic, u mnie drukara dziala harcorowo 😜

mlody polegl po podrozy, dossal jednego cycka i spi od 2 godzin

wkladke juz wyjelam, i tez podkladam tetre zeby mu sie glowka nie bujala,
w piatek mamy szczepienie 3, jutro zwaze mloego to wam powiem ile utył na wsi 😁

dobranocka
p.s. maz mnie podusil na pralce wiec moge pojsc spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurczę, dziewczyny.
dziś moja mama wzięła go na ręce, jak ja załatwiałam sprawy przy okienku w ERZE i tak sobie na niz luknęłam i normalnie aż mi dech zaparło i wierzyć mi sie nie chciało, zę on juz taki duzy sie zobił.
a to przecież dopiero niecałe 4 miechy temu sie urodził i był taki malutki 🙂
wzruszyłam sie przeogromnie, jak sobie przypomniałam, jak tylko ssał, srał i spał 🙂 zero kontaktu ale zawsze wiedział gdzie szukać cyca 😁 😁
teraz to juz taki dzidziuś a właściwie niemowlak na wypasie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek powodzenia na szczepieniu 🙂
a swoja droga - na pralce ? mrr mrr 🙂

Basik ja mam tkana i elestyczna
polecam elastyczna - jest zajebista
i latwiejsza w wiazaniu

dobra spadam bo jutro rano znowu lecimy na basen
wiec wyspac troche sie trzeba

dobrej nocy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NY przytulam, jak Bąbelek podrośnie to będzie łatwiej 😘

banana już dawno niet, tetra, jak widzę, rządzi 😉 Pyzulinka mi się powoli w ramionkach nie mieści w ten durny fotelik 😠 ale z niej kawał dziewuszki jest 🙂 jutro idziemy ważyć i pytać o tą suchą skórkę. mleko już odstawiłam, po smarowaniu clotrimazolem jakby delikatniejsze to suche się robi..więc może jest szansa 🙂

dzisiaj się ocieraliśmy z małżem na blacie w kuchni 🤪 jak ja bym chciała być już sprawna w kroku 🤪 ☺️ ☺️ ☺️ 😉

nie pamiętam, co jeszcze miałam...Pyza woła.

dobranockuję już, bo i pogoda do spania...
spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny- doczytane 🙂

APEL!!!
proszę przestać opowiadać o duszeniu, bo mój Mariusz ma nocki i delikatnie mówiąc szlag mnie trafia, jak czytam, co Wy wyprawiacie, a ja w nocy do poduasi tylko się poprzytulam ... : 😉
A tak BTW to zaatakowałam dzisiaj Mariusza 3 min przed wyjściem do pracy 🙃 Jak króliczki :p ☺️ Ale było B O S K O 🤪 🤪 🤪 ja chcę jeszcze... obiecał mi, że przyatakuje mnie rano, jak wróci, zobaczymy... ☺️ ☺️
dzizas, ale ze mnie zboczuc się zrobił- to wszystko przez Was, kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wkład z fotelika po miesiącu wyjęłam, bo mi się dziecię nie mieściło 🙂

A i musze się Wam pożalić, bo już dawno miałam napisać i ciągle zapominam- mamy sąsiada w bloku obok, który jest hołmoł- ja generalnie nic do tego nie mam, jego sprawa, ale ON ZAKOCHAŁ SIĘ W MOIM MARIUSZU 😮 🤨 🥴 😠 😠 😠 jak tylko Mariusz jest na podwórki, to ten zbok zaraz przylatuje , bo ma do niego tysiąc spraw 😠 😠 😠 A ja tylko patrzę przez okno i powstrzymuję się, żeby go doniczką nie pierdolnąć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i specjalnie robię mu nieraz na złość i kleję się do mojego Kochanie jak on patrzy, łapię go za tyłeczek i bezwstydnie go molestuję ☺️ niech sobie kolo znajdzie chłopaka swojego, Mariusz też ma go już dosyć i zawsze ucieka jak go widzi, że nadciąga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...