Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z tymi bakteriami w moczu to jest tak, że często powracają.
Też piję herbatkę żurawinową i nawet mi zasmakowała 🙂
Lekarz wspomniał też, że wyciąg z pokrzywy do picia ma dobry wpływ na to schorzenie.
Niestety u mnie akurat antybiotyk był konieczny.

Ja na zwolnieniu jestem już jakiś czas ale od dziś rzeczywiście leże, prawie nic dziś nie sprzątałam 😉
Mam kochanego męża bo przyszedł właśnie z pracy i poszedł robić obiad, moje kochanie 🙂 [img size=285]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2_MIOSZEK__958-e2ce8989b818406942cb2fa9cd29be5e.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi a za co przepraszasz?? 🙂
pojawiły się haha na 2 tygodnie przed porodem" 😁
na początku byłam załamana ateraz je lubie 🙂nie mam wjścia,mąż mówi,że teżje lubi(a co ma mówić nie? 🙂
ale widziałam gorsze kiedys na tvn u drzyzgi,od tamtej pory nie nażekam na swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dużo zdrówka dla tych które bidulki sie rozchorowały i dla tych co się trzymają . Ja dziś z rana myślałam ze i mnie dopadło ale póki co rozeszło się po kościach.
Rozstępydostałam w dniu porodu - a tak fisiowałam całą ciąże .Teraz nie przywiązuje wagi a krem mam od 2 tygodni i jakoś mnie nie ciągnie-czemu nie mam pojęcia 🤨
Wrzucę swoją fotkę brzucha jak mi wyjdzie bo w końcu zrobiłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierko ładny ten domek Emilki masz 🙂
a rozstępy jak mają wyleźć to niestety i tak wylezą 😞
jestem na etapie prób pogodzenia się z faktem, że skłonność mam to i rozstępy będą...

emi jak nam zostaną takie fajne cycochy to nikt na brzuch z rozstępami nie zwróci uwagi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka brzuszek fajny i taki duzziii juz masz, ale ja Cię gonię. Właśnie zauważyłam, że mój pępek zaczyna wyglądać na świat tak nieśmiało 😉
To już mamy 3 pewniaki x landery 😉
może jeszcze kilka dziewczyn sie zdecyduje i kupimy w hurtowni dużo taniej.
iskra, wybrałaś chyba ten sam model co klapoucha, ja chcę to samo tylko Bartek chce 3 koła.
kolor miał być pomarańczowy bo tatuś stwierdził, że ten beżowy może byc niewidoczny w nocy np. na przejściu dla pieszych no i smutny dla dziecka 😉 ja osobiście wybrałabym ten turkusowy lub beż właśnie.warto xlandera zobaczyć w realu bo zyskuje i to dużo wizualnie, a jeśli chodzi o opinię techniczną, to opinia iskierki mi wystarcza, nawet w sprawie koloru 🙂
Aniulka kuruj bakcyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi, pewnie jak urodzisz swoje cudo to i przestaniesz sie przejmować opiniami bo świat ci się zmieni o 360 stopni 🙂
Amii, szkoda ze wcześniej się nie zgadałyśmy z filmem z wesela.
Moj Bart jest operatorem i kręcił już filmy ślubne, a no i montował.
Zrobiłby Ci taki film, ze wszystkim ciotkom szczęki by poopadały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emikochana ja sie przejmowałam co o mnie myslą i mówią jak miaąłm 15-20 lat a teraz mam to głęboko w du....serio,czym mam sie przejmować?ze mam rozstepy?przecież mam ukochanego męża,synka zaraz córcie,czego można wiecej chciec???że ktoś moje rozstepy wysmieje??phii chyba tylko ta co nie rodziła!a to mi wisi!
Nie ważne jak wyglądasz,ważne jakim jestes człowiekiem,co masz w sercu.
Cieszę się,że mam to co kocham a inni mogą sobie o moich rozstepach gadac i gadac 🙂dziś już umiem z nich żartować i nawet jako pierwszym pokazałam swój brzuch na fotce 🙂

W życiu ważne są inne wartości niż wygląd a jak się ma te które zaspokajają nasze uczucia ,wszystko inne sie nie liczy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...