Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc kobiety!
sniadanko skasaczone, mezus odprawiony do pracki, czas zajac sie soba i domkiem.
ja rozmawialam z moja kadrowa i rzeczywiscie mowila ze ksiazki traca waznosc i bedzie trzeba rmułke okazywac ale powiedziala ze lepiej miec ksiazke bo na co komu swoje dochody pokazywac, smiala sie ze jak zobacza rmulke to beda sie za koperta ogladac, a tak na powaznie to ja juz w tej pracy 3 lata jestem i niegdy sobie tej ksiazeczki nie wyrabialam i teraz nie wiem czy jest sens chyba juz z ta rmulka zostane.
ogarniam mieszkano i pedze do biblioteki po ksiazeczki, prace magisterska czs zaczac pisac, porazka.
jak sobie pomysle o tych odsniezonych chodniczkach to az drze bo ide wtedy jak tredowata tak sie boje przewrocic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzisiaj przywożą mi meble. Będę skręcać wieczorami 😉 W weekend mam nadzieję pokojowa przeprowadzka chociaż do połowy się zakończy. Tatuśko wczoraj rozpoczął malowanie. Dzisiaj ma kupić panele. Muszę go przycisnąć, bo w poniedziałek wyjeżdża do Niemiec a nie wie na jak długo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😞

u nas cieżko,remik mi całą noc nie spał,kaszlał,nie mógł odkrztusić,gorączka doszła,na zmiane z mężem przy nim chodziliśmy,zaraz wychodzimy do lekarza,do tego moja emilka też nie spała,całą noc się wierciła,myslałam,że wychodzi 😁pokopała mi wszystkie możliwe narządy.
Jestem strasznie senna i mam katar,boli mnie gardło 😞
eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂

Ja wczoraj w końcu byłam na tym teście z glukozy. Myślałam, że będzie gorzej bo tak mnie niektórzy nastraszyli, a tu spoko 🙂 hehe Mogłam jeść krówki od razu :P

Byłam jeszcze u dentysty. Jakoś dałam radę.

Agatta
- psiak ze zdjęcia - myślałam, że to mój - mam identycznego tylko już ma 10 lat a identycznie wyglądał ! Kopia 🙂

Bogusia
- powodzenia na USG 🙂 Oby dzidziuś się ujawnił 🙂

Iskierka - trzymajcie się tam zdrowo!

Urodziła już jakaś lutówka?


Pozdrawiam i miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kangurki,
lece dzisiaj na 1 godzinna wizytę do dentysty.Będę robiła 2 zęby. Ale to już końcówka. 11 zębów od lipca mi poleciało przez ciąże.

Laktator dzisiaj kupuję tez tommi tipi

A to łóżecko wybrane, narazie turystyk jak sie nie sprawdzi to kupie drewniane a turystyk mi i tak potrzebny:

http://www.allegro.pl/item883885119_lozeczko_turystyczne_samba_lux_cotobaby_4_kolor.html

pomarańczowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej psioszki

jakims cudem nadrobiłam troszke zaległości, mam już gadułę 3-letnia za plecami i nie jest łatwo 🙂

Ramka- ja mam konflikt ale takiego badania nie miałam, tylko co wizytę sprawdzają przeciwciała

dotis-piękny brzuś i piekna papuzka

iskra- trzymam kciuki za dzieciaki

moniadad- moje dwie kuzynki rodziły w dwóch różnych szpitalach i im wystarczyły tylko karty czipowe, jedna pracująca druga nie, ja jak pójdę na wizytę to muszę dowiedzieć się co będzie wymagane w moim szpitalu

bogusia- możemy mieć już te skurcze, skurcze przepowiadające moga zacząć się od połowy ciąży, tak mówiła moja dżin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałam. Wcześniej sporadycznie tylko mi brzuch twardniał. A od wczorajto mnie boli jak przy okresie z przerwami. Może coś na dzisiejszym USG się dowiem. Chociaż to nie mój lekarz i idę tam tylko na 3D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Piękne Panie 🙂
Bogusia może brzusio z nerwów przed USG boli?

Iskierka oby Remik szybko do zdrowia wrócił

Co do tych skurczy Braxtona-Hicksa to się dowiedziałam że to one mogą nam już dokuczać a jeśli chodzi o przepowiadające to lekarz powiedział że są bolące i raczej byśmy oszalały z tym bólem.

Mała się uwzięła dzisiaj na lewą strone i coś tam ciągle kombinuje.Czasem mi się wydaje że ma jakieś narzędzia i sprawdza sobie wszystko w brzuszku po kawałku 🙂

Kurcze dzisiaj zostaje sama z teściową bo Jacek wyjechał do Krakowa miałam jechać z nim ale rolety nam zakładają i muszę pilnować 🤢

Wogóle to teraz rozmowa jest tylko służbowa między nami i dobrze niech tak zostanie do samego końca 🙂 ja tam nie cierpię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik zawsze możesz sobie ognisko na podwórku rozpalić to Cię nie zasypie 😉 Ja w życiu takiej śnieżycy nie widziałam.

Wczoraj byłam u Mamy w sklepie i poszłam obok do dziecięcego i ceny mnie przeraziły 🤔 kupiłam pajacyka z dinozaurem który kosztował 29zł ale był tak słodki inie mogłam się jemu oprzeć.Zwykłe sklepy są droższe niż firmówki teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...