Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moniadad mam nadzieję, że wszystko będzie odobrze. trzymamy kciuki z całych sił!

Klapoucha dobrze, że z babcią ok a wydry przekochane, uwielbiam te zwierzątka 🙂

Ilona ja się np boję karmienia piersią, bo mam cholernie wrażliwe sutki, ale to podobno nie tylko dobre dla dziecka ale i pomaga szybciej zrzucić kilogramy ciążowe, więc na pewno spróbuję 🙂 współczuję tego, co przechodzisz z teściową, moja na szczęście daleko 😉

ja tam się boję, że moja cholera mała się nie odwróci i będę miała cc, bo już raz miałam cały brzuch rozcięty i wiem doskonale, co to jest za ból...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
leze mamusie w lozeczku i grzeje sie
jesli chodzi o ubezpieczenie i pieniadze to tylko moj maz dostanie bo tez jest ubezpieczony w pzu i placi cos ponad 60 zł
ja niestety nie bede miała znieczulenia zewnatrzopnowego poniewaz kosztuje to u mnie 700 zł, poza tym to trzeba zrobic do rozwarcia 3 cm, poza tym znieczulenie takie przedłuza porod naturalny
sa inne srodki wiec bede na nich sie opierac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wlasnie teraz pytalam kumpeli ktora rodzila w tym szpitalu co ja bede rodzic i u mnie tak samo 700 zl 🤢 masakra, wole sie pomeczyc,jakos dam rade.Kiedys babki rodzily naturalnie i nawet nie myslalay o takim czyms jak znieczulenie wiec dlaczego ja niemam dac rady:P
ide sie polozyc zas mnie leb zaczyna bolec 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniad jestem z tobą,bardzo ci współczuje 😞ale musisz być dobrej myśli,wiem,że łatwo mówić.ale będzie dobrze,przecież musi być dobrze!!!
Bogusiu 3mj sie,wszystko sie ułozy niebawem,ale wiem,ze cieżko samemu,jak przemek był na delegacji myślałam,ze oszaleje 😞
czasem mnie wkurza ale uwielbiam jak jest w domu 🙂

same kłopoty na kwietniowkach,oby do wiosny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naprawde jakos zle sie ten roczek zaczal same problemy u kwietnioweczek 😞
ilonka Ty to zapedy czary mary masz 🙂
podobnie jak ania chce urodzic naturalnie sama bez zadnych znieczulen, z tego co ja slyszalam to najbardziej kopa daje te bole skorcze a samo wyjscie dziecka to juz zrobienie wiekszej kupki jak to moj tato mowi ze przeciez czasem tez tylek rozrywa w kibelku wiec dasz rade, mama mowi ze ten bol sie szybko zapomina , poki co im wierze 🙂 napewno biore apap na pozniej bo nie szkodzi pokarmowi ajakas ulge zawsze przyniesie.
mama zawsze powtarza trzeba zacisnac zeby i juz, nikt tego za Ciebie nie zrobi, nawet zaneta kaleta:P
co do dodatkowej kasiurki to razem z mezem ubezpieczamy sie w moim zakladzie pracy wiec jakies 2tysie wpadna.
szef moze i dobra wole ma ale budzet niekoniecznie 😉
u mnie tez dzis byly dewolajki z frytkami mniam pychotka mrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do znieczulenia, to jest drogie i wiem że są dziewczyny które dwa razy musza oglądać złotówkę.
Wiem że niektóre z nas czuja się na siłach urodzić bez znieczulenia.
Natomaist sory argument że kiedyś rodzono bez zniczulenia do mnie nie dociera. Zęby też rwano nażywca.
Niechce tym nikogo uraźić każda zrobi jak bezie chciała, wypowiadam tylko swoje zdanie.


Iskra brzuchol duzy ładny okrągląsny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...